Nişanlımın telefonunda abisi ve yengesinin fotoğrafları?

Konu sahibi aklımızda kötü şeyler canlansın diye ekstra abartılı betimlemiş zaten açık saçık geniş çatal bilmem ne. Az daha durabilseydi yollu, gavat falan diye devam edecekti de şükür durduruldu :KK70:

Benim memelerimden çatal olmuyor ya ondan aklima tek gelen popo oluyor. 😔
Halbuki herkes ben mi?🥺

Ohh ne güzel linçlemişsiniz valla çok keyifle okudum canım kızlar. Başkasının kıyafetine karışan herkesi böyle bıkmadan usanmadan ezmek lazım. Kıskanç eltiyim demiyor da, kadın geniş diyor. Ne güzel, işinize gelmediği noktada kadına yaftayı yapıştırın geçin.
Daha elti bile değil dış kapının mandalı. Kendini ailede söz sahibi sanıyor cahil. İçi çok pis, inşallah nikah öncesi belli eder kendini. Kadın kocasıyla fotoğraf çektirmiş, sarılmışlar, yaz günü ince açık giyinmişler diye ahlaksız ilan etti.

Ama bu tipler buralarda böyle atıp tutar. Yüz yüze gelince de abicim yengecim kayınvalideciğim olurlar. Nereyi yalayacaklarını şaşırırlar.
Konu sahibi inşallah bu karı kocanın sevgi dolu başka anlarına denk gelirsin de kıskançlıktan çatlarsın.

Valla konu sahibi, öyle ayan beyan ortada ki kıskançlıktan çatladığınız, yengeyi çekemediğiniz, o yüzden size hemen bir reçete yazıyorum. Mutlaka alın ilaçlarınızı. ⬇️

Rp: 1 adet çanak anten D1B(BİR)
S : 3x1

Tercihen şu markayı öneriyorum, muadilleri pek etkili değil. ⬇️

C3506D4C-F171-4753-ADE5-BC9DACDE2A66.jpeg

Şahsi varsayimlarim, yengenin acik dejilen fotografi eminim ki cok da acik degil. Alelade bir tisortten bile catal gorunur zaten. Ayrica eminim ki nisamlim da yengesinin acik giyinmesini elestiriyor dedigi de, bu hanfendi nisanlisini doldurmaya calisirken nisanli konuyu kisa jesmek icin "evet hayatim ben de rahatsızım zaten" tarzinda bi laf etmistir. Sayin yeni gelinimiz de zafer kazanmis edasiyla "nisnalim da zaten rahatsizzzz , tek rahatsiz ben degilimmm" nidalari atiyor zgagsgdhf. Nisanlinin yengenin kiyafetine hic de laf ettigini sanmiyorum. Gelincik kendini tatmin ediyor sadece

Valla konu sahibi, öyle ayan beyan ortada ki kıskançlıktan çatladığınız, yengeyi çekemediğiniz, o yüzden size hemen bir reçete yazıyorum. Mutlaka alın ilaçlarınızı. ⬇️

Rp: 1 adet çanak anten D1B(BİR)
S : 3x1

Tercihen şu markayı öneriyorum, muadilleri pek etkili değil. ⬇️

Eki Görüntüle 3124170
Nereye takılıyor bu tohturum, onu da tarif et nütfenajdjdkskslsl

ama açık saçık fotoğrafları benim nişanlımın telefonunda olamaz sorun burada :)
O zaman içten içe kıskançlıktan çatlayıp yenge hakkında hiç hoş olmayan yakıştırmalar yaparak kendinizi rahatlatacağınıza, nişanlınızın yüzüne söyleyin direkt bu sözleri, masaya yumruğunuzu vurup, evimin erkeği olacaksın, böyle şeylere gelemem ulen, sileceksin o resimleri diyin. Tabi yapabilirseniz :süslü:

Ama yengenin arkasından sallamak daha kolay gibi duruyor, değil mi?

Eşimin ve benim resimlerim kız kardeşimin telefonun da var. Kaynımda yoktur sanırım sene de bir filan görüyorum. Farklı şehirlerdeyiz.

Buarada bir abla tavsiyesi " büyümeden evlenme" abisinin eşini bile kıskandığın bir ile evlenme, yada en azından git tedavi ol.

Nişanlım bu konuda bu kadar hassasken benle fotoğrafını asla bir yere koymazken telefonda o fotoğrafların durması tuhafıma gitti sorun bu 😂 hallencek biri olsa öyle biriyle isim olmazdi😊
Ha siz aslında kendi çatalınızın nişanlınız tarafından paylaşılmamasını kıskanıyorsunuz şimdi anlaşıldı

Nişanlım bu konuda bu kadar hassasken benle fotoğrafını asla bir yere koymazken telefonda o fotoğrafların durması tuhafıma gitti sorun bu 😂 hallencek biri olsa öyle biriyle isim olmazdi😊
Ha siz aslında kendi çatalınızın nişanlınız tarafından paylaşılmamasını kıskanıyorsunuz şimdi anlaşıldı
Nisanlimin abisi ve yengesi hakkında bilginiz yok onları tanimiyorsunuz. Olsaydi belkide dediklerimin hafif kaldığını düşünebilirdiniz size öyle soyleyeyim ben
size ne nişanlınıza ne milletin karı-koca ilişkisinden genişliğinden çatalından
Sizi bilirkişi mi seçtiler

İsterse çırılçıplak sokaktw gezebilir kendisi😊 benim nisanlimin telefonunda o la maz😇 sizene abi ben de böyleyim kurallarim bu😂 o zaman siz de sevgilinizin nişanlısının eşinizin her neyse telefonunda her yeri belli olan abisinin eşiyle fotoğraflai durabilir okeyy🤝🏻
O-la-maz da e olmuuuuuuş, kendini de paralasan tepinsen de oluyoooor

telefonda bulunan aile bireylerine ait fotoğraflar sadece telefon sahibini ilgilendirmeli. aile bireyleri için, hele ki öz abisinin eşi yani yengesinin fotoğrafları için eşinizin farklı duyguları oluşabileceğinden rahatsızlık duyuyorsanız, evlenmemelisiniz. kıskançlık buarada bir hastalıktır, övünerek bahsedeceğiniz bir durum değil. bu kıskançlık duygusu evliliğinizi temelden sarsar ve daim olmaz. tedavi görmenizi tavsiye ederim.

Daha elti bile değil dış kapının mandalı. Kendini ailede söz sahibi sanıyor cahil. İçi çok pis, inşallah nikah öncesi belli eder kendini. Kadın kocasıyla fotoğraf çektirmiş, sarılmışlar, yaz günü ince açık giyinmişler diye ahlaksız ilan etti.

Ama bu tipler buralarda böyle atıp tutar. Yüz yüze gelince de abicim yengecim kayınvalideciğim olurlar. Nereyi yalayacaklarını şaşırırlar.
Konu sahibi inşallah bu karı kocanın sevgi dolu başka anlarına denk gelirsin de kıskançlıktan çatlarsın.

Böyle tipler hep aklima sey getirir: Bir ara "Hamile kadinlar evden cikmasin. Esleri aksamlari kimse görmeyecek bir sekilde gezdirebilir arabayla" diyenler türemisti, cünkü onlar hamile kadin görünce ilk "bu seks yapmis" diye geciriyorlar. Burada da ayni. En ahlakli benim diye ortada gezinirler, ama kafa yapisi da ortada. Yok kocasinin kucagina oturmus, samimi poz vermis de felanda.

Haha size ne bu durumdan ben rahatsız oluyorum ve çoğu kişinin rahatsız olacağı bir durum sizin de nisanlinizin telefonunda yengesinin açık fotoğraflari olsa kiskanirsiniz kiskanmazsaniz da ben sizin sevginize sevgi demem:) biz geniş insanlar değiliz:)
Yengeyle abinin yanyana fotoğrafları, tek başına yengenin özel fotoğrafları varmış gibi yazmışsınız.

X