Niye diretir kv deler ?

Benim evime kalmaya geldi , ben işte iken eşim getirmis bu duruma kötü yaklasmadim ilkin ve asla odama sokmam ben bu insanları ,onlar gelince bile kapısını kilitlerim odamın istemem hicbirseyim görünsün.neyse bu gelince bi kaç gün kaldı sesim çıkmadı , ta ki ağzından bralet sütyenlerimi çamaşırlarımı ağzından atana dek ,çok beğeniyorum senin şu kullandıklarını bende Alican dedi , deyince dumur oldum ... Eşime ilettim o da sabırlı ol gidecek dedi vs yüz vermedim zaten gitti . Ama şok olmuştum
Kaynanamın kaynanası çok karıştırmış vaktinde, gözüne yarayan bişey varsa almış falan. Nasıl travma olduysa kadında, namus şeref sözü vermiş, ben geline yapmayacam diye.

İyilikten maraz doğar...eşinizle hazır araları yokken sizde bundan faydalanın derim...minnetinizde yok zaten..işte arasa da meşgule at gitsin onlamı uğraşacaksın...az ötede oynasın

bence biraz rahatlayin,
ve isyerinde telefonunu acmayin.
Ben sorunum olmayan kisilerin bile telefonunu acmiyorum is saatlerinde, muhabbet etmeye ariyorlar ama ben musait degilim yani.

Kafayı takmış halde mesaj atıyor sürekli birgün önce arıyor konusuyor ,ertesi gün yine aynı . İnanın bugün eşimle tartıştık , dedim hep senin yüzünden ,ben sana dedim ara sor yalandan da olsa gönüllerini kırma sen kirilmissan bile vs çünkü annesi kafayı benimle bozmuş biri olmasa kendini benimle sürekli kiyaslamaz . Bugün esim dedi açma o arayınca geri dönme mesaj yazınca bakma vs ... Nasıl bunu yapayım zaten beni haz etmiyor,iyice edecek kafayı takacak kötü olacaz zamanında olduk çünkü .
zaten kv niz her şartta kötü olmaya çalışıyor
ne yaparsanız yapı bu böyle olacak
eşinizin dediğini yapın mantıklı adammış valla

kv size illa küsüp oğlu ile barışacak.. kötü olacağım diye korkmayın
eşinizle iyi olun yeter

Merhaba kızlar .
yaklasik 1.5yillik evliyim eşimle 7 yıldır birlikteyiz . Kvdem yüzünden bu zamana dek ciddi sıkıntılar yaşadım vs ... Sevgiliyken, nişanlı iken ve düğünden 1 hafta sonra bile takmış halde idi bana her daim... 1.5 yıl oldu evleneli ,eşimden hariç bir oğlu daha var . Biz herseyimizi kendimiz yaptık ,eşim özel sektörde ben ise kamudayim. Vs vs ... Eşim 1 ay önce ailelerinden biri tarafından dolandırıldı gibi birşey oldu ,bayağı zarara uğradık kredi çekmek zorunda kaldık iyice borçlandık .vs derken ,eşim ailesinden bayağı soğudu. Buarada bu 1.5 yıllık sürede aramızda bir sınır var ailesi ile yani örnek veriyorum kırmak incitmek istemiyorum yaşadığım bir sürü talihsizlige haksızlığa rağmen eşimin annesi babası ile arasının kötü olmasini istemiyorum ileride onlar bu dünyadan göçüp gittikten sonra uzulmemesi adına.. yani açıkçası doldurmadim hiç doldurup ,gazlamakta istemiyorum. Çünkü yeterince dolu ailesine karşı . Eşimin annesi sürekli kendini benimle kıyaslayan bir kadın ,örnek veriyorum kapalı tesettürlü bir kadın iken ben hayatlarına girdikten sonra açıldı ,benim giyindigim bluzdan tutunda ben evde yokken gizlice dolaplarimi karıştırıp iç camasirlarima baktığını ve hoşlandığını bir şekilde ağzından atmış bir kadın . Benim maasimla kendi maaşını kıyas eden biri olup olmadık yerlerde ,buna rağmen incitmek daha doğrusu onun bu haline cahil deyip içimde geçip gitmiş halde idim... Ta ki son yaşadığımız olaya dek yukarıda söylediğim gibi ben kamuda gorevliyim ve isim epey stres ve yorucu bir iş masabasi olsa da mahvoluyorum gün içerisinde , isim bitince kendi evimin ihtiyaçlarına yorgun yorgun yetmeye calsiyrum. Beni oğlunun son olaydan sonra 1 aydır sürekli hergun arıyor ,işimin zorluğunu bildiği halde işte iken arıyor . Neyi var ,oğlumun neyi var ... Diye diye inanın tükendim,bende eşime söylüyorum bak ailen ile kötü olma ,annen bana sardı ,senin ne sıkıntın olduğunu bildiği halde ikide bir beni arayıp benden hesap soruyor ,daha doğrusu benimle didismek istiyor oğlundan yüz bulamayınca ki ben karışmak istemiyorum,buna rağmen eşimi güzelce yönlendirmeye calsiyrum buna Allah şahit .bugün yine o günlerden biriydi sabahın köründe "hemen beni ara " diye mesaj attı . Bende kötü bişey vs var mı diye aradım ,bin pişman oldum ,günümü zehir etti elim.ayagim titredi sinirden .
aradim ,yine aynı şekilde" oğlumun derdi ne . Ne istiyor bizden" ,bu kez açıkça söyledi . Dediğim su , anne bilmiyorum neyi var , olabilir streslidir oğlun vs ondandır takma.sen dedim ve kapatalım sonra konuşalım şuan çok yogunum dedim . Hayır konuşalım sizin derdiniz ne vslere girdi . Dedim , " anne benim bilgim yok,bir sorun varsa da hissettigin benim bilgim yok vs dedim.gecistirdim.bu yine direte direte beni en sonunda patlattı .defalarca çalışmam lazım anne kapatalım kaç kere dedim bilmiyorum çünkü huyunu biliyorum uzatır da uzatır bende en sonunda patlamaktan korktuğum için ...neyse bu uzattı açıkça diyeyim geride ben size karşı oğlunuzu doldurmussam gün yüzü gormeyeyim ,siz sanıyorsunuz oğlunuzu ben dolduruyorum vs . Herşeyi güzelce kırmadan dedim . Oğlu gitsin görsün, konuşsun beni ilgilendirmez .ben şuan inanın çok bitap halde çalışıyorum zamanım kendime yok . Sanirim benden bekliyorlar ...eşim bize ailesi hiçbir şekilde var oldukları halde ellerinde bize yardım etmedikleri için ve milletin biseylerini üstüne de kendi ailesinden dolandırma görünce soğumuş durumda ... Annesi Birden bire ne istiyorsunuz siz ,oğlum galiba istiyo ki altimdaki evi satıp size vereyim,manyak mıyım ben vs lere girdi ... Sonra benim ailemi durduk yere örnek verdi,dedim anne şuan sen niye benim annemi ortaya atiyosun ? Konumuzla ne ilgisi var dedim ,sonra benim evime şu kadar cüzzi miktarda para giriyora getirdi ,ki inanın öyle değil kendisi lüksü seven kendini tuhaf kafalara sokan ulu orta yerde benim maaşımı sorup beni kendi maaşı fazla benimkinin yanında diye ezmeye çalışan biri ,bende daha o öyle şu kadar para evimize giriyor deyince bukez dedim seni kırmak istemedim başından beri diyorum öyle ki bu duruma sen getirdin bende diyeyim dedim ve dedim , anne Sen kaldırıp diyorsun ki ayda 15 bin kazanıyorum senin 2katini kazanıyorum günlüğüm su kadsr senin ne kadar diyorsun ,millete hava atıyorsun gelinin aldığı maaşla kendini kiyaslayip ,o ki çok az para evimize giriyor ,niye o zaman sürekli nisanliligimdan beri kendini benle.maasimla bile kiyasliyosun deyince ... Benim yüzüme telefonu kapattı . Ama inanın sinir oldum elim ayağım titredi iş yerinde ,yani ben kötü bişey demiş miyim sizce ? Çok uzun oldu . :KK43: Ama çok üzgünüm , eşimde iyi yapmışsın dedi ..ama ben yine kötülük çıksın istemiyorum
Uzak durup aman ara bozulmasin aman kotu olunmasin demeyin zaten bozmaya yer ariyor bozun gitsin neyi cekiyorsunuz allah askina bunu yapmaya hakki yok engelleyin gitsin alttan almaniz birsey degistirmeyecek

Bugün dedim eşimle tartisinca , bundan sonra konuşmam arasa da çünkü bütün saatlerce masaya çakılı kaldım ve sinirden zamanda geçmedi . E kaldı ki eve geldik bukez evde huzursuzluk oldu vs . Ama benim anlamadığım ben defaten diyorum oğlunuzu ben bu hale getirmedim ve oğlu bir gün önce derdini sıkıntısını annesine aramış demiş annesi arayınca ona rağmen niye bana halen soruyor niye illa tartışmak istiyor bilmiyorum ... Ve maaş konusunu kendisi açtı ,bende iyi ettim dedim diye düşünüyorum.hava atmayı biliyor oğlu bize bişey etmediniz zorluklarla borçlarla yüzyüze kaldık vs deyinxe mi evlerine giren para az oluyor ? Anlamıyorum ya da beni salak sanıyorlar tamamen
Hep idare etmişsiniz sizi arayıp sürekli taciz etmiş. Bir kere maaş konusunda haksızsın demişsiniz, içinizden geleni saygı çerçevesinde söylemenize rağmen yüzünüze kapatmış telefonu.

Bundan sonra kendinizi iyi hissettiğiniz şeyler yapın. Aman kötü olmasın diye kendinizden bu kadar taviz verirseniz kendinize zarar.
Eşinizin anne babasıyla iyi olmasını sonradan üzülmemesi için istemenize hayran oldum buarada. Çok ince bir düşünce şekli. Siz iyi bir insansınız...

Hep idare etmişsiniz sizi arayıp sürekli taciz etmiş. Bir kere maaş konusunda haksızsın demişsiniz, içinizden geleni saygı çerçevesinde söylemenize rağmen yüzünüze kapatmış telefonu.

Bundan sonra kendinizi iyi hissettiğiniz şeyler yapın. Aman kötü olmasın diye kendinizden bu kadar taviz verirseniz kendinize zarar.
Eşinizin anne babasıyla iyi olmasını sonradan üzülmemesi için istemenize hayran oldum buarada. Çok ince bir düşünce şekli. Siz iyi bir insansınız...
Çok teşekkür ederim 🙏🏻 gerçekten ... 32 yaşıma bı kaç ay kaldı , bu yaşıma dek kimseye kötülük istemedim halen bana bir adıma bin adım giderim ,kinim vs yok ama bazı şeyleri içime atıyorum kimse "kötüyüm" demez ama ben gerçekten kötü bir insan değilim sadece Rabbim niye hep siniyor sabretmemi hep beklememi istiyor .bir buhran halinde size yazdım hakkınızı helal edin

X