Niyet Ettik Ocak&Şubat ayında Pozitif Görmeye🙏🥰❤️🧿🤰 Güzel Anne Adayları 🤰🐣🧿

Dgnmasal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.857
778
33
Bismillahirrahmanirrahim🤲
Merhaba Canım Güzel ve Güçlü Kadınlarım❤️
Öncelikle hoş geldiniz🥰 Bu topik bu ay size uğur şans ve mucizenizi getirmesi dileğiyle🥰🤲❤️

Evet ben burda toplanan canım güzel kadınların desteği ile femara&ovitrella 2.iğnem de yumurtadan civciv çıkacağını öğrendim 🐣🤰😍❤️

Bu ay da tüm tedavi süreçlerimiz,doktor günlerimiz,ilaçlara hangi gün başladığımız -İğne olduğumuz günler paylaşılacak ve gün ve gün takipte bulunup destek olacağız bu yol hepimizin yolu yolumuz bir yolun sonu Aydınlık☀️Hepimiz güneşi göreceğiz🥰❤️🧿Şimdi tüm enerjimizi toplayıp derin bir nefes alıp BAŞ-LI-YO-RUZ🥰❤️😍 Tüm olumsuz ne negatifleri diğer topiğimiz de bırakıp tüm pozitif enerjimiz ile burda başlıyoruz hayırlı olsun uğurlu olsun🥰❤️🎉🎊
Butimarr Butimarr 🤰 , gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen 🤰, M Mrv135 🤲, M Minelsu66 🤲, zeynepyildiz32 zeynepyildiz32 🤲, O ozkaplan 🤲 , G GizAk
Niyet ettik niyet eyledik Ocak ve Şubat ayında pozitif görmeyi AMİNNNN🥰❤️🤲🙏

Şuraya nası pozitife döndüğüm testlerimi de ekliyorum kızlar gelecek olan arkadaşlarımıza yardımcı olması açısından görüpte umut olacaklara umut olsun🥰😍❤️ iğnemin 7. Güne kadar pozitif 8. Ve 9. Günde negatife dönüp 10.günüm de ne kadar silik çizgiden pozitife döndüğüm fotoğrafları ekliyorjm canım kadınlar umudunuz hiç gitmesin mucize her an gelebilir🥰❤️🙏🐣🧿
OVİTRELLA İĞNE OLACAKLAR DİPNOT:
36.Saatimizi tam ayarlıyoruz gerekirse saatimizi kuruyoruz ve o gün tek değil bir çok değerlendirme yapıyoruz🫣☺️🤪 Yapılacaklar iğne günü paylaşıldığı zaman ip uçları verilecektir🥰❤️😍
F9D10668-4749-4936-BFFA-5A3F12F33CCC.jpeg
B3A2EDB0-4D08-43F8-8BF9-47FF192236D9.jpeg
16B62DB6-14A9-41C6-BC8F-146FDDE91553.jpeg

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim🤲
Merhaba Canım Güzel ve Güçlü Kadınlarım❤️
Öncelikle hoş geldiniz🥰 Bu topik bu ay size uğur şans ve mucizenizi getirmesi dileğiyle🥰🤲❤️

Evet ben burda toplanan canım güzel kadınların desteği ile femara&ovitrella 2.iğnem de yumurtadan civciv çıkacağını öğrendim 🐣🤰😍❤️

Bu ay da tüm tedavi süreçlerimiz,doktor günlerimiz,ilaçlara hangi gün başladığımız -İğne olduğumuz günler paylaşılacak ve gün ve gün takipte bulunup destek olacağız bu yol hepimizin yolu yolumuz bir yolun sonu Aydınlık☀️Hepimiz güneşi göreceğiz🥰❤️🧿Şimdi tüm enerjimizi toplayıp derin bir nefes alıp BAŞ-LI-YO-RUZ🥰❤️😍 Tüm olumsuz ne negatifleri diğer topiğimiz de bırakıp tüm pozitif enerjimiz ile burda başlıyoruz hayırlı olsun uğurlu olsun🥰❤️🎉🎊
Butimarr Butimarr 🤰 , gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen 🤰, M Mrv135 🤲, M Minelsu66 🤲, zeynepyildiz32 zeynepyildiz32 🤲, O ozkaplan 🤲 , G GizAk
Niyet ettik niyet eyledik Ocak ve Şubat ayında pozitif görmeyi AMİNNNN🥰❤️🤲🙏
Selamın aleyküm. İnşallah 🙏

Merhaba, ovulasyon günlerini her gün değerlendirmek spermlerin kalitesini bozar mı acaba, mesela siz 1 günde bir köç değerlendirme yapın demişsiniz

Merhaba, ovulasyon günlerini her gün değerlendirmek spermlerin kalitesini bozar mı acaba, mesela siz 1 günde bir köç değerlendirme yapın demişsiniz
Canım bana tam olarak şöyle dedi doktorum regl oldum bitti bittiği gün bir kez ilişki dedi sonra eş için pehriz olacak dedi sonra femaraya başladım yumurtam gelişti hiç ilişki olmadı iğne olacağım güne kadar olmadı iğneyi oldum tam 36.saatim sabaha karşı 5:30 06:00 ya denk geliyordu ben alarm kurdum bildiğin 06:30 da 1.değerlendirme oldu tam yumurtanın çatladığı zamana denk getirdim.sonra aynı gün saat 11:00 de 2.değerlendirme oldu daha sonrasında akşam gece saat 01:00 saatlerinde oldu çatladığı gün 3 değerlendirme yaptım bu 3 değerlendirme cumartesi günüydü.Pazar günü değerlendirme olmadı.Pazartesi günü sabah ve akşam değerlendirme oldu sonrasında gün aşırıya döndü doktorum da çatladığı gün bol değerlendirme olsun dedi yani bende şöyle düşündüm milyonlarcasan birisi gelmezse 3 değerlendirmeden birisi denk gelir diye kafam rahat şekilde yaptım tekte de oluyo ama ben işimi riske atmak istemedim biraz uzun oldu ama tam anlatmak istedim aklında soru kalmaması için🥰😍❤️göbüşleri dolduruyoruz❤️

Umudum yok ama bu ayda deniycem 3. Klomen artı iğnem olacak ilki gebelik elde ettim ama ikincisi tutmadı Allah’ın hakkı üçtür ama belki bu ayda tutmazsa aşılama yaptırırırz sonrasında doktorumla istişare edip ama nasip bu işler elimizden gelen giden hiç bir şey nasibimizde yoksa bizim değildir bizde de kalmaz Allah’ıma bıraktım 🫶🏻❤️

Kızlar herkes 36. Saat değerlendiriyor benim doktorum 24 saat sonra diyor acaba ondan mı gebe kalamıyorum

Kizlar merhaba öncelikle toprağın hayırlı uğurlu olsun şans getirsin ben yarın doktora gidiyorum bilginize ilac alacam ve başlayacam

Kizlar yarın yeni bir başlangıç beni bekliyorum. Ignemi aldım bugünden dolabı koydum. İlacımı doktor değiştirecekmis. Klomen yada famera demedi farklı bir ilaç yazacam dedi bakalım

selamlar,ben de klomen kullandım bu ay.tahmini çatlamanın üzerinden 3-4 gün geçti.iğne vermedi bana.en erken ne zmn test yapsam ki

Umudum yok ama bu ayda deniycem 3. Klomen artı iğnem olacak ilki gebelik elde ettim ama ikincisi tutmadı Allah’ın hakkı üçtür ama belki bu ayda tutmazsa aşılama yaptırırırz sonrasında doktorumla istişare edip ama nasip bu işler elimizden gelen giden hiç bir şey nasibimizde yoksa bizim değildir bizde de kalmaz Allah’ıma bıraktım 🫶🏻❤️
Canımmmm benim allah çok büyük umudun olacak olacak ki mucizen gelecek allahın izniyle dur bakalım son yaptığın testib fotoğrafını atarmısın🥰😍

X