Noluuuur BANA BİŞEY SÖYLEYİN Sevgilimin amacı ne?

Ebruhanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
26
-7
21
Sevdigim beyle 10aydir çıkıyoruz arada kavgalarımız oldu ama bikere benimle 1ay konuşmadi çok çekici biri bunun kendiside farkinda benimleyken başkalarla görüşmüş fln birgün içkiliyken kimse sen olamaz falan dedi kavga ettigimiz dönem arkadaşını gördüm bana aramaya başladi beni hiç görmemişti senden hoşlabdim onun eski sevgilisi oldugunu bilmiyordum ama fln demeye başladi bende sevgilimle ilgili konular sordum oda her ne boku varsa anlatti kimlerle oturdu icti kalkti yatti fln hepsini anlatti sonra buda onla telefonda gorustugumizi bildi kavgalar ettik kavgamizdan 2ay gecti yilbaşi mesajlari yazıştık tebrik fln sonra son kez görüselim dedi o gün gelemedi ertesi gün yilbaşi partimiz var arkadaşlarım karilarini sevgililerini getiriyor benimle gel dedi bende geldim o gun gayet iyiydi seni seviyorum biz deliyiz falan herkesin icinde seviyorum diyip bakişlar surekli ertesi günü yok bizden olmaz başkalarla olur dimi dedigimde başkalar benim arkadaşımla konuşmadi dedi anlatmaya calistim ben farkli bisey deil seni konustum dedim bana anlatma dedi arasam açmadi gece kendisi ariyor gündüz kafasi gidip gelip ariyor seni seviyorum dedigimde bende seni seviyorum ama birlikte olmayalim diyor bir bakiyorum seni sevmiyorum yuregimde sana yer kalmadi arkadaş kalalim dedi ne amacı anlamadim

Yilbasi aksaminyalniz kalmak istememis belki sevisiriz diye de ummus. Ertesi gun hayatina devam etmis.
Ya onun çevresinde okadar kiz varki anlatamam 2aydan sonra ilk buluşmamizdi bana çaktirmadan birilerini engelleyip mesaj siliyordu ben çok sevdigim için herşeye göz yumdum

Cebe atmış sizi. Kendinize saygınız varsa kullandırmayın. Altı üstü sevgilisiniz zaaf haline getirmeyin. İnsan içinde yapılan şovları da sevgide kıstas olarak düşünmeyin herkes ne olduğunu biliyor belli ki ciddiye bile almıyor.

Çok sevdiğin için göz yumma hiçbir saygısızlığa. Bırak gitsin nereye giderse
Aşk okadar kötü birsey ki kendime diyorum bitti yok arasada acma diye 1kere ariyor aninda açıp cevap veriyorum ufak bişey dese hemen affediyorum kendimden nefret etmeye başladım artik ama onsuz mutlu olamiyorum

Bu adamın tam olarak neyine aşıksınız?

-Size saygı duymuyor
-Sizi sevmiyor
-Sizinle görüşürken başkalarıyla takılıyor

Tam olarak bu yukarıdakilerden hangisi bu adamı vazgeçilmez yapıyor sizin için

Yaşınızın genç olduğunu tahmin ediyorum, hayatınızın baharında böyle dengesiz bir adamla vakit kaybetmeye gerek yok bence önünüze bakın

Aşk okadar kötü birsey ki kendime diyorum bitti yok arasada acma diye 1kere ariyor aninda açıp cevap veriyorum ufak bişey dese hemen affediyorum kendimden nefret etmeye başladım artik ama onsuz mutlu olamiyorum
Belli ki yaşın daha çok genç. Üstünden zaman geçip gerçek bi aşk yaşadığında bunları hatırlamayacaksın bile. Bırak bu sana saygı duymayan ne yaptığı belli olmayanı

Kim kiminle belli değil. Amacını sormuşsunuz da sevgilinizin de sizin de amacınız canımız sıkıldıkça bir turlayıp geri dönelim gibi duruyor

Bu adamın tam olarak neyine aşıksınız?

-Size saygı duymuyor
-Sizi sevmiyor
-Sizinle görüşürken başkalarıyla takılıyor

Tam olarak bu yukarıdakilerden hangisi bu adamı vazgeçilmez yapıyor sizin için
Gerçekten öyle herkes öyle diyor ama bilmiyorum onunlayken mutluyum huzurluyum konuşmasi olsun yanindayken sahiplenmesi sevmesi ama uzaklaşınca degisiyor ben düştüm çukura çıkamiyorum

Hayatında siz varken başkalarıyla görüşmüş devam etmişsiniz (bunu bile kabul etmişsiniz) e o zaman aynı şekil devam sorun ne?

Gerçekten öyle herkes öyle diyor ama bilmiyorum onunlayken mutluyum huzurluyum konuşmasi olsun yanindayken sahiplenmesi sevmesi ama uzaklaşınca degisiyor ben düştüm çukura çıkamiyorum

Yahu sevmiyor diyoruz siz hala "yanındayken sahiplenmesi, sevmesi" yazıyorsunuz. Sevmek öyle bir şey değil. "Sahiplenmek" nasıl bir şey onu zaten hiç anlamıyorum. Yağmurda sokakta kalmış kedi yavrusu değilseniz kimsenin sizi sahiplenmesi gerekmiyor.

X