Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canim ilacin yan etkisi oldugunu düşünüyorum ben. regl olursan haber ver. kanamaya cevirecektir muhtemelen.

Valla yasadigim su stres bitirdi beni cnm .. soylemesi ayip ped koymustum ve su an cok hafif kan var umarim regli oluyorumdur..

canıma ara kanama yaşamadıysan adetını gününde olucaksın o gelen akıntıda kanamaya cevrılır ve normal adet tarıhınde adet olursun reglı olucaksın yani bi sorun yok şuan

Cok saol valla rahatlattin beni.. umarim kesilmez ve normal reglim gibi 5 gun surer..

Cok saol valla rahatlattin beni.. umarim kesilmez ve normal reglim gibi 5 gun surer..

surmese bile ilac geciktirme yapiyo bazi durumlarda. reglin zamaninda olmazsa bi test alir yaparsin. yakin tarih neyseki. beklemek zorunda degilsin. bak benim daha 2 haftam var :)

sürer sürer merak etme agrı varmı pekı

Hafif hafif var gibi ama goguslerimdeki hassasiyet bugun cok azaldi yok diyebilirim.benim iki uc gun once agrilarim cok vardi ve goguslrrim felaketti . Ilaci aldiktan sonra goguslerimde siskinlik vardi hep ama iki uc gun once cok asiriydi. Bugun normale donmusler gibi

surmese bile ilac geciktirme yapiyo bazi durumlarda. reglin zamaninda olmazsa bi test alir yaparsin. yakin tarih neyseki. beklemek zorunda degilsin. bak benim daha 2 haftam var :)
Ahh ahh bilirim o iki haftayi bende ilaci alfiktan sonra iki hafta bekledim inan cok zor.. ama stres yapma sende insani daha cok mahvediyor dusunmemeye calis..

benım adetımden once oyle oluyo canım genelde kanama hafıf oluyo ve ağrıda hafıf oluyo sonra agrı artıyo eger adetın gıbı tam surede sürerse adet ağrısı gıbı olursa ve azalma olmaz ıse süper buraya haber edersın zaten bence dedıgım gıbı adet kanaması

Umarim olmaz.. yardimlarin icin cok tesekkur ederim sana., umarim hepimiz atlatiriz sagsalim..

dün norlevo aldım. adetime bir kaç gun vardı gerçi..
bugun sabah az ama koyu kanamam başladı... nedendir acaba,ilaçla alakası var mıdır?

dün norlevo aldım. adetime bir kaç gun vardı gerçi..
bugun sabah az ama koyu kanamam başladı... nedendir acaba,ilaçla alakası var mıdır?

normalde norlevonn yan etkısı zaten ara kanama ama senın adetın nezaman olucak cunku bır gun felan varsa belkı adetten once gelen kanamadır

adet olmamda gerekiyor ama az ve koyu renkte kanama olunca tedirgin oldum..ilacı dun aldım çunku...

Arkadaşlar merhaba biraz uzun olacak ama başlıyorum. 1.5 yıllık yasmin geçmişimden sonra kutuyu tamamlayarak yasmini bıraktım. İlk sorum yasminin etkisi hemen geçer mi ? 16 eylülde adet oldum. Yasmin etkisi bitmiştir diye 4 ekimde ilişkimden sonra 16. saatte norlevo aldım. Ara kanama yaşamadım. Pazartesi gecesi yani normal hap kullandığım gibi 28. günde az miktarda kan geldi. Bu kanamalardan öncede her zamanki adet öncesi belirtilerimi yaşadım. Hala da kan geliyor ancak biraz pıhtılar şeklinde ve normale göre oldukça az.Normalde adetin ilk günü olduğu gibi bugün kasık ağrısıyla hastaneye ağrı kesici vurdurdum. Bunun üstüne görme ya da yerleşme kanaması gibi bişey olma ihtimali var mı yoksa sizce adet kanaması mıdır ? Norlevo miktarı azaltabilir mi ?

canım ara kanamsıda olabilir evet norlevonu yan etkiileri var

canım mesaj kutun dolu olduğundan mesaj atamadım durum nedir ?

canım mesaj kutun dolu olduğundan mesaj atamadım durum nedir ?

bi bosaltamadim sunu ya... canim ben 26 27sinde kan testi yaptiricam. bekliyorum hala. ne hamilelige ne de regl e dair hic bi belirtim yok. agrim sizim da gecti... alistim da beklemeye. sikintili bekleyis devam ediyor anlayacagin... sende durum ne?

canım kullanıcı kontrol panelıne tıkla oda ozel mesajlar var orada yanlarındakı boşluklara tıkla ısaretle yanı alta ın secılılerı sıl de sılınce haber ver anlatcagım bısey var

mrb kızlar bende daha yeni üye oldum bu konuyu araştırıodum bilgisi olanlardan yardım istiorumm☺️biz eşimle 2 gün ardarda ilişkiye girdik sonra tarihe baktığımda tam yumurtlama günümde olduğumu farkettim ilk ilişkiden 36 saat sonra yani ikinciden 12 saat sonra oluyo norlevo içtim sizce ilaç etkili olmuşmudur tam yumurtlama tarihi olduğu için korkuyorum herkes aynı şeyden bahsediyoda sanırım benimde olmaz korkma gibi sözler duymaya ihtiyacım var😔😊

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…