normal doğum, muhteşem bir tecrübeymiş :) bebeğim hoşgeldin...

çok çok çok güzel anlatmışsınız Rabb'im sizide bebeğinizide esirgesin birbirinize bağışlasın inşallah ben doğum yapalı 6 ay oldu, son anda sağlık problemleri yüzünden sezeryana alındım doğum sancıları çekerken, tek isteğim bebeğimin doğum anına şahit olmak o duyguyu yaşamaktı. sırf bu yüzden madem sezeryan olacak bari epidural olsun doğduğu o ilk anı göreyim dedim ve öyle oldu. bende çok isterdim normalin bu mucizesini. ama inanın o meleği minicik gördükten sonra doğumun nasıl olduğunun ya da sancıların ağrıların hiç bir önemi kalmıyor. dünya duruyor çünkü

ya herşeyi o kadar güzel ayrıntılı yazmışsınız ki bayıldım resmen.ben cok regl ağrısı çeken biriyim dayanılmaz derecede ağrı kesiciler olmadan ilk günleri atlatamam ve doğum ağrısınıda öle sanıyordum yani geliyor ve saatlerce geçmiyor.meğer arada dinlenebiliyormuşsun bu çok güzel bir şey bu kadar ayrıntıyı hatırlıo olman ve yazman çok güzel çok teşekkürler her anını yazmışsın.iş yerinde olmasam duygu selimden ağlardım valla(etrafımdakıler hep erkek simdi onlara bunu açıklayamam en iyisi ağlamamı hamile kalacağım zamana saklim:)).Allah bebişini sana ve babasına bağışlasın.uzun ve çok güzel bir ömür sürersiniz inşallah..

aminnn dualarınız ıcın cok teşekkür ederim kızlar herkese nasıp etsın Allah inşallah :)
allah razı olsun bu kdr gusel yazmıssın sonunda benımde gozlrım doldu bebegımn kokusunu hıssettımbır ann ılk benım gormem ve sonrada esımle bulusmamm ınsll klay bır dogumla bızlerde yasarzz cnm sagolasınnn allah evladını bagıslasın hayılrı uzun ourler versın ınsl dua ıleee

merhaba cnm doğum hikayeni okudum inanki çok cesaret aldım senden çok saol bende 38. haftamdayım allah nasip ederse kızım olacak ve normal doğum düşünüyorum bebişini sağlıkla büyüt inş analı babalı büyüsün canım..

hikaye muhteşmdi ve ben de hamişim şu an ve ben de normal doğum istiyorum ve ilk çocuğum çok korkuyodum taaa ki bu hikayeyi okuyana kadar inan cesaretlendim inşallah ben de kolayca kurtulurum ve bebeğimi kucağıma alırım. Rabbim çok büyük O'nun yardımı olmasa asla bu yükü taşıyamazdık. Elhamdülillahi rabbil alemin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…