numarasını eklesem mi?

Ya whatsappta aktifde olabilir. Insanin arkadaş, dostu, ailesi olamazmi? Bunu düşünmek, hesap sormak kaçinci level piremseslik?

Konu sahibi besbelli dumura oğradi. Kendisi çok önemli yaa, adam onu nasil birakir? Bence iyi oldu ne yalan söyleyim
:KK70:ay bu ne öfke. bişey dicem adam senin kadar öfkeli değildir bence bana karşı. valla iyi ki adamın kızkardeşi falan değilsin bu yaşananları öğrensen eve de sokmazdın beni

Kusura bakma ama bozuk plak gibi halen ayni şeyleri yaziyorsun. Yaptiklarin için zerre sorumluluk almiyorsun. "Her defasinda eve çağirmiyor" dedin ve şimdide "keşke gelseydi" diyorsun. Adam kendisini iyi his etmediği halde seninle evdede olsa görüşmek istemiş.

Ama yoook, olurmu. Sadece senin duygularin önemli. Karşindaki köpek sen zipla deyince ziplayacak, otur deyince oturacak. Karşi tarafin yorulma hakki, kendi fikir hakki yoktur.

Kendini o kadaar önemsiyorsun ki, adam sanki yeşilçam filmiymiş gibi, senin fotonu görse yere yiğilcak sevinçten. Tutturdan halen foto foto foto diye. Ne fotoymuş arkadaş.

Adama trip atan sen, numarasini silen sen, ayrilmaya onay veren sen, onun ile konuşmayan, iletişim nedir bilmeyen sen, onun senin evine gelmesine rağmen halen tepki vermeyen sen.

Ve tüm bunlara rağmen adammi yazsin sana? Seninki gururda, adaminki patatesmi? Bence ekle numarasini tekrar ve gör yazmadiğini. Biraz egon azalir, ne dersin?
benim wp profilimde resmim yok ki. fotoğraf için değil benim ekleme isteğim. ben onu eklediğimi görürse acaba benden yana bir açık kapı gibi görüp kendi de yumuşadıysa yazmaya kalkar mı bunu merak ediyorum. başka ne yapılabilir ki yazması için. ben yazmadıktan sonra başka bir yol bulamadım. yoksa ben dünya güzeliyim fotoğrafımı görse dayanamaz yazar diye bir derdim yok. sonuçta onu tlf dan silmiştim. bu da bir tepkiydi. tekrardan ekleyince belki yazar diye düşündüm.

Siz hep bunu yapıyorsunuz. Sizi çok da umursamayan adamların aşkınızdan öldüklerini varsayıp garip tripler atıyorsunuz. Karşıdaki umursamayınca da "öyle mi yapsam, şöyle mi olsa" diyorsunuz. Şu huyunuzu bırakmadığınız sürece normal bir ilişki yaşayamayacaksınız.

Bu adamla da beklentileriniz uyuşmuyor. Tekrar yazsa ne olacak yazmasa ne olacak? İstese yazardı zaten bugüne kadar.

çünkü zaten en baştan cevap vermeme sebebim ilişkiyi bitirmek değil hatasını anlamasıydı. ama o bitsin dedi. ben de tamam demek zorunda kaldım. şimdi de yazsın istiyorum

Yetişkin insanlar gibi konuşsaydınız hatasını anlasın istiyorduysanız? Bu durum size hata ama belki ona değil. Öyle çocuk gibi günlerce cevapsız bırakmak nedir? Kimse çekmez sizin nazınızı haliyle der bitsin diye. Üstüne bir de tamam demişsiniz. Koskoca bir ay geçmiş üstünden. Her şey hep sizin istediğiniz zamanda, sizin istediğiniz şekilde olamaz

Hala daha çok sevse yazardı demişsiniz. Yahu kaç zamandır tanıyorsunuz, o sizi ne kadar tanıyor, kaç kere görüştünüz de ne paylaştınız da bu adam sizi çok sevsin? Türk dizi kafa yapısını bırakıp gerçek dünyaya dönün bence.

Siz hep bunu yapıyorsunuz. Sizi çok da umursamayan adamların aşkınızdan öldüklerini varsayıp garip tripler atıyorsunuz. Karşıdaki umursamayınca da "öyle mi yapsam, şöyle mi olsa" diyorsunuz. Şu huyunuzu bırakmadığınız sürece normal bir ilişki yaşayamayacaksınız.

Bu adamla da beklentileriniz uyuşmuyor. Tekrar yazsa ne olacak yazmasa ne olacak? İstese yazardı zaten bugüne kadar.

Ah yok canim, konu sahibin muhteşem fotosunu görmediği için yazmiyor. Halbuki konu sahibi tekrar numarasini eklese ve fotosu belli olsa adam mutluluk gözyaşlari içinde yazacak. Ne kadar şansli olduğunu düşünerek, evren bu şansi ona nasil verdiğini bilmeden. Konu sahibi numarasini ekledi tekrar! Praise the gods, the old ones and the new ones!

Yetişkin insanlar gibi konuşsaydınız hatasını anlasın istiyorduysanız? Bu durum size hata ama belki ona değil. Öyle çocuk gibi günlerce cevapsız bırakmak nedir? Kimse çekmez sizin nazınızı haliyle der bitsin diye. Üstüne bir de tamam demişsiniz. Koskoca bir ay geçmiş üstünden. Her şey hep sizin istediğiniz zamanda, sizin istediğiniz şekilde olamaz

Hala daha çok sevse yazardı demişsiniz. Yahu kaç zamandır tanıyorsunuz, o sizi ne kadar tanıyor, kaç kere görüştünüz de ne paylaştınız da bu adam sizi çok sevsin? Türk dizi kafa yapısını bırakıp gerçek dünyaya dönün bence.
evet koskaca bir ay geçmiş ama beyefendiden ses seda yok. açıkçası ben yazacağını düşünüyordum. belki biraz daha beklesem yine yazabilir. ama ben artık beklemek istemiyorum. yani bir an önce yazsın istiyorum.
yazmaz mı diyorsunuz yani?

evet koskaca bir ay geçmiş ama beyefendiden ses seda yok. açıkçası ben yazacağını düşünüyordum. belki biraz daha beklesem yine yazabilir. ama ben artık beklemek istemiyorum. yani bir an önce yazsın istiyorum.
yazmaz mı diyorsunuz yani?

Yahu neden ses seda olsun? Cevap vermeyerek adama seni umursamıyorum demişsiniz o da bitsin demiş haliyle, tamam demişsiniz. Eğer birazcık gururu olan mantıklı bir insansa yazmaz. Neden yazsın diye biraz da onun açısından bakın, ben ölsem yazmam sizin terslemeyeceğinizin veya yine cevapsız bırakmayacağınızın garantisi mi var? Siz yüz yıl da bekleseniz yazmaz bu adam. Çok istiyorsanız siz yazın çünkü olayların bu noktaya gelmesinin sorumlusu sizsiniz.

X