O kız nasıl delirdi diye sorarlarsa, böyle böyle delirdi diyebilirsiniz :/

Kardeş balkon duvarımı senin için feda edebilirim. Denemelerini balkonumda yap.
Zaten bir kaç aya kadar boyayacağız.
Gel istediğin gibi çiz,boya,tükür.

Loch, duvar olaydı zaten evin yarısını gözden çıkarmıştım. Tahta üzeri yapılacak. Zaten oraya gitmeden illa deneyeceğim kendimi üç beş tahta bulup işte, adamın ne dediği değil, hocamın ne görüp ne dediği kısmındayım ki ona sordum "Dürüstçe söyleyin, yapamazsın derseniz çekileceğim" dedim. Aksine hoca ittirdi "Yaparsın!" diye. Bir bildiği vardır dedik girdik :/ İyi mi ettim bilmiyorum.

Yaparsın ya. Boyle durumlarda ya yapamazsam diye dusunmek asil zarar. Tatli heycan iyidir ama strese girmemek lazim. Hocanizda tamam demis e tamam o zaman :))

Hocanız yapabileceğinize inandıysa vardır bir bildiği. Yoksa hevesinizi, güveninizi zedelemeyi göze almazdı ki.
İşin en güzel yanı işi yapacağınız kişiye durumu söylemişsiniz. Eminim resimlerinizi beğenmese o da bunu göze alamazdı.Fırsatı kaçırmayın derim.
Mezun olduktan sonra birkaç yıl yabancılara başka bir yabancı dilin eğitmenliğini yaptım. En küçük öğrencim 22 yaşındaydı. Üç sene önce kolej sahibi arkadaşım anaokulunda yabancı dil öğretmeni olarak çalışmamı teklif etti. Inanın günlerce sizin gibi dolaştım, ne anlasın 3 yaşındaki bebe Simple Present Tense'den. İlk iş günümde elmanın İngilizcesini unuttum heyecandan :bicak:
Ama inanın şimdi o fırsatı kaçırmadığım için çok mutluyum öncesinde boşa çalışmışım diyorum.
Umarım ve aslında yorumlarınızdaki özgüvenden dolayı eminim ki ortaya süper bir iş çıkacak.

Bence yaparsınız kendinize güvenin ne güzel bir heyecan buu :) ne zaman başlıyorsunuz? Bizimlede paylaşın olur mu ? :)

İşte korkumun odağı Shapee, ben de umutlu değilim. Çünkü neye bulaştığımı bilmiyorum.

Hoca akrilikteki kontrolüme güveniyor çünkü ilk akrilik-tuval denememde 3 boyut hissi verdim.
Yağlı boya için su yerine yağ kullanacaksın ve hatta akrilikten daha geç kuruduğu için herhangi bir hatayı düzeltmen senin için daha kolay olacak, istediğin yerde katman bırakabileceksin, takıldığın yerde bana resminin fotosunu atarsın seni yönlendiririm filan da dedi. Kendisi yağlı boyayı çok daha kolay yapacağımı düşünüyor. Büyük alan olması da korkutmasın, iyi bir taslak, hazırla, gerekirse aydıngere bastır, tepegöz ile yansıt üzerinden geç, ayrıntıya girmeyeceğin için işin çok daha kolay olacak vs vs bir sürü şey söyledi.

Ve ben ne söylerse söylesin bir "İlk"i insanlar içinde denemek durumunda olacağım için tırnak kemirmekten kendimi alamıyorum.

Bu tepegöz ile yansıtma fena fikir değil, var mı böyle bir şansın.
Ben umudunu kırmak, yapamazsın demek için yazmıyorum
Yanlış anlama lütfen :)

Bence yaparsınız kendinize güvenin ne güzel bir heyecan buu :) ne zaman başlıyorsunuz? Bizimlede paylaşın olur mu ? :)

Her türlü paylaşırım tabi. Şu an beklemedeyiz, ölçüler gelecek elime (Bombeli bir alan), ona göre taslak hazırlayacağım.
Sanırım bir hafta kadar bu ölçü, malzeme işleri sürecek, ben de işte evde yağlıboya denerim gibi... Hazırlayıp götüreceğim resme tamam derlerse uygulanır tabi. Çok net bir şey de diyemiyorum ne kadar zaman alacak. Ama sonuçları yazacağım.

Amaan yaglı boya üstüste boya geç .Hata kaldırır .
Bol çesit fırca ve kullanılan aksesuar temin et .Taslak saglam olsun .Bol agaclı ortada bir ev kolay oluyo manzarada. Çok ünlü biyerse tv ye çıkar rezil olursun en fazla :KK70::KK70:.Boşver yaaaa
Hadi Gangsta buraya da at tesmi .Vuuuvuuuuu:spor::spor:

Tam sopalıksın!
Kafanda senaryo yazacağına geç başla!

En fazla zemini bok edersin :) Ölüm yok ya ucunda?

Ki sen bunu layığıyla yaparsın aslan parçası.
Hadi bi silkelen de gel :KK66:

Bu tepegöz ile yansıtma fena fikir değil, var mı böyle bir şansın.
Ben umudunu kırmak, yapamazsın demek için yazmıyorum
Yanlış anlama lütfen :)

Var. Kiralanabiliyor. Bu cuma mı tekrar konuşulacak, ölçülerdi, taslaktı vırtı zırtı. Adamlara sorarım yani bunu sağlayabilir misiniz diye ki her şeye tamam diyorlar şu an.

Yok yanlış anlamadım, aynı haldeyim işte ilk olacak, balıklama atlamamak için zaten adama "Denemedim, yapmadım, bilmiyorum, sormam lazım" vs dedim bir süre. Öyle ki adam beni gazlama moduna geçti. Ki kendisi "Yapamazsanız bile bu bizim için bir kayıp olmaz, denemenizi istiyorum lütfen rahat olun" da dedi. Ben kendim rezil olurum kısmına takıldım, hatayı kendime saklama imkanım olacak bir yer değil. Hani evimde, rahat odamda pijamalarımı çekmiş vaziyette "Olmadı la bura" deyip geçecek rahatlıkta olamayacağım. İskele üstünde, merakın odağında olacağım, yapamazsam da "Ehi ehi olmadı galiba burası, naapalım" demek o durumda... :olamaz:

Hayırlısı diyeyim artık.

Var. Kiralanabiliyor. Bu cuma mı tekrar konuşulacak, ölçülerdi, taslaktı vırtı zırtı. Adamlara sorarım yani bunu sağlayabilir misiniz diye ki her şeye tamam diyorlar şu an.

Yok yanlış anlamadım, aynı haldeyim işte ilk olacak, balıklama atlamamak için zaten adama "Denemedim, yapmadım, bilmiyorum, sormam lazım" vs dedim bir süre. Öyle ki adam beni gazlama moduna geçti. Ki kendisi "Yapamazsanız bile bu bizim için bir kayıp olmaz, denemenizi istiyorum lütfen rahat olun" da dedi. Ben kendim rezil olurum kısmına takıldım, hatayı kendime saklama imkanım olacak bir yer değil. Hani evimde, rahat odamda pijamalarımı çekmiş vaziyette "Olmadı la bura" deyip geçecek rahatlıkta olamayacağım. İskele üstünde, merakın odağında olacağım, yapamazsam da "Ehi ehi olmadı galiba burası, naapalım" demek o durumda... :olamaz:

Hayırlısı diyeyim artık.
Bitmeden kimse bakamasın bence .San_at_çı kaprisi yap .Çalışamiyörüm litfen cekilin .Cok havalı beeeeaaaaa

Tam sopalıksın!
Kafanda senaryo yazacağına geç başla!

En fazla zemini bok edersin :) Ölüm yok ya ucunda?

Ki sen bunu layığıyla yaparsın aslan parçası.
Hadi bi silkelen de gel :KK66:

Di mi? Rezil de olsam unutulur bir şekilde. İnşallah videolara çekip "Bir ressamın dramı" diye twitlerde paylaşılmam :KK70:

Di mi? Rezil de olsam unutulur bir şekilde. İnşallah videolara çekip "Bir ressamın dramı" diye twitlerde paylaşılmam :KK70:

2665incip1389293.jpg

Bunu yapana bir şey olmadı ya rahat ol :))

Seni burdan tanıyorum ve sen bunu kotaracak bir kadınsın. Bende heyecanlandım adına :)) hele bi başla daha da bi motive olacaksın. Ve bu iş bittiğinde olacakları düşün.. Diyorum ya iş bitiminde olacakları düşününce ben bile heyecan yaptım burda.. Allah utandırmasın.. Sadece kendine güven ihtiyacın olan tek şey bu..

X