O sarısın kız bana kafayı yedirticek

bir örnek verecek olursam kendimden...
benim facemi eşim yıllar önce kapattı..
ama benim çok önceden öyle başka isimle
bir facem daha vardı..eşimin hbri olmayan.
kuzenle ortak öylesine kullanırdık..
ben arad bir onu açıyorum ve geçmişimdekiler
neler yapıyor falan diye bakıyorum,
eşimi çok ama çoook seviyorum..
onlara bakmam demek aldatmak, sevmemek,
boşluk falan anlamına gelmiyor bence..
cansıkıntısı de, merak de, onu de bunu de
eğlenceli geliyor bana hepsi bu kadar:KK34:

Kız senden telefonunu istemiş konuşmak için vermemiş üstellik engellemişsin. Bence sen duymak istemeyeceğin şeyleri duymaktan korktun şimdi de için içini kemiriyor. Madem kızla konuşmaktann korkacaktın niye mesaj attın. Sevgilinin facebook'unu karıştırmandan bahsetmiyorum bile ki bence çok kötü birşey. Sevgiline inanmayacaktın madem niye açıklamasını istedin.Hadi inanmadın niye beraber olmaya devam ediyorsuun? Bence içini raahatlatmadan devam etme bu ilişkiye. Kızla konuş gerçeği öğren... Konuşmak istemiyorsan da ya soorgusuz sualsiz sevgiline inan ve konuyu açma. Ya da tam tersini yap....

Her sarışın kız zaten hemen ortam kızı oluyor ben de sarışın oldugum için ordan biliyorum...Benim anlayamadıgım nokta para bu kadar önemli mi senin için?İki lafından birisi para olmuş..Yok kredi kartındaki son parayı kurusuna kadar bana harcadı,yok beni kursa yazdırdı....Aranızda ciddi bir ilişki yoksa neden bunları yapıyorsun?Hangi sıfatla kabul ediyorsun?Bak sen o sarışın kız hakkında ortam kızı diyorsun,siz ayrılıncada senin arkandan 'Çocugun bütün parasını yemiş 'diyecekler....
ben sarisnlra laf atmyorm kzn fotolrndn yola ckark dedm benzyo dedm ztn
Burdki herkes o kizi savunms ama okdr kendni begenmski anlatamam . Ben yoruldm arrtk parayada onem vermyorm sdce hosuma gdyo bna harcmsi gdp bira almamasi ortmlrda taklmamasi parasni yedm evet ama ugrunada cok sey yptm

X