Gebeliğe Hazırlık Ocak ayında klomen başlayan güzel insanlar🎈🌿☘️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım doktoruna sordun mu bende tamamen kesmişti şeker isteğini
Sormadım canım gittiğimde sorucam benim kan şekerim normal pco olmama rağmen gynosıtole düşürüyormuş düzene sokuyormış diye okumuştum benim zaten düzenli olduğu için sanırım kan şekerimi bozmuş olabilir ama tiroitim vardı 5.5 civarıydı onu düşürmüş 2 ye işe yarıyor yani günde 1 alıyorum şimdi normale döndü biraz daha tatlı yemeğe isteğim sanırım 2 ağır geldi canım bana

Sormadım canım gittiğimde sorucam benim kan şekerim normal pco olmama rağmen gynosıtole düşürüyormuş düzene sokuyormış diye okumuştum benim zaten düzenli olduğu için sanırım kan şekerimi bozmuş olabilir ama tiroitim vardı 5.5 civarıydı onu düşürmüş 2 ye işe yarıyor yani günde 1 alıyorum şimdi normale döndü biraz daha tatlı yemeğe isteğim sanırım 2 ağır geldi canım bana
Anladım cnm biri bana dokunuyordu ki ikisi sana baya dokunmuş

Bugün 23.günüm malesef hala yumurtlama göremedim kullanmama rağmen.
Canım bende de pko var temmuz ayında başladım insülin direncini bastirdi kg verdim reglm kendiliğinden olmaya başladı 30-
35 aralığında geliyor 1000 mg kullaniyirdum ben doktorum azaltabiliriz yada ara ara kullan dedi şuan ara ara kullaniyom

Bende adetimi bekliyorum öyle başlamak için 😞 geçen ay ilk kez klomen kullandım malesef hiçbi yumurtam gelişmedi çok yıpradım.. şimdiyse adetimi beklemek çok yorucu geliyor sabırrrr inşallah bu ay herşey güzel olur 🌸

Canım bende de pko var temmuz ayında başladım insülin direncini bastirdi kg verdim reglm kendiliğinden olmaya başladı 30-
35 aralığında geliyor 1000 mg kullaniyirdum ben doktorum azaltabiliriz yada ara ara kullan dedi şuan ara ara kullaniyom
Anladım canım umarım bende de etki eder bu ay başladım ben daha kullanmaya bende 2000mg günlük

Kızlar iğneden sonra nasıl belirtileriniz oldu ben dün oldum iğneyi hiçbir değişiklik yok vücudumda sadece yumurtalığmda biraz sızlama gbi ağrı var o kadar. Sizin nasıldı?

Kızlar iğneden sonra nasıl belirtileriniz oldu ben dün oldum iğneyi hiçbir değişiklik yok vücudumda sadece yumurtalığmda biraz sızlama gbi ağrı var o kadar. Sizin nasıldı?
Oldun mu canım sen iğneyi takip etmemişim hadi hayırlı sonuçlar al inşallah yumurtalarına ne dedi büyümüş müydü?

benimde bugün klomene başlamam lazım normalde. Ancak dün konuştuğum bir kadın hastalıkları profesörü tedavilerinde klomen kullanmadığından bahsetti. Bugün kendisine kontrole gidicem hapa başlamadım o yüzden. Nasıl bi önerisi var merak ediyorum.
Canım sen ne kullanıyorsun gittn mi doktora?

Oldun mu canım sen iğneyi takip etmemişim hadi hayırlı sonuçlar al inşallah yumurtalarına ne dedi büyümüş müydü?
Oldum canım perşembe gittim biri 19mm diğeri 18 mm 2 yumurta vardı. Cuma öğlen 12de vurdum. Bugün 2. gün ama çok çok hafif ara sıra olan alt karın yumurtalık ağrısı dışında hiçbi şey yok ne akıntı ne bişey🤷🏼‍♀️ Endişe ediyorum normalmi acaba çatlamadımı yoksa diye 🙄

Oldum canım perşembe gittim biri 19mm diğeri 18 mm 2 yumurta vardı. Cuma öğlen 12de vurdum. Bugün 2. gün ama çok çok hafif ara sıra olan alt karın yumurtalık ağrısı dışında hiçbi şey yok ne akıntı ne bişey🤷🏼‍♀️ Endişe ediyorum normalmi acaba çatlamadımı yoksa diye 🙄
Ay çok iyi büyümüşler canım 🧿 çatlar canım muhakak endişe etme sen ilişki sıklığı için ne dedi?

Ay çok iyi büyümüşler canım 🧿 çatlar canım muhakak endişe etme sen ilişki sıklığı için ne dedi?
Sadece cuma 12de vurun cumartesi gecesi ilişki olsun dedi canım. Bende çok detay sormadım. Cumartesi öğlen ve akşam ilişki oldu bu akşamda olur sonrasını gün aşırı değerlendiririm diye düşünüyorum kısmetse ☺️

Ya benim doktorumun asistani aksilik gibi eşimin ailesinin komşusu gibi bişey. O yüzden hep tedirgin oluyorum, doktorada detaylı bişey soramıyorum onun yüzünden anca ultrason bölümünde soruyorum :KK70:

Bende sabah oldum iğne canım ama akinti var bende

X