Gebeliğe Hazırlık Ocak ayında klomen başlayan güzel insanlar🎈🌿☘️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah🙏🏻 Sende şişkinlik göğüslerde hassasiyet falan yaptı mı ilaç?
Yok canım sadece kasık ağrısı yaptı anlık kasıklarıma sancılar girdi. Birde artık sonlara doğru özel bölgede çok yanma oldu mantar olduğundan korktum hatta, doktor östrojen hormonun oynamasından dolayı kuruluk olmuştur dedi.

Son düzenleme:
Yok canım sadece kasık ağrısı yaptı anlık kasıklarıma sancılar girdi. Birde artık sonlara doğru özel bölgede çok yanma oldu mantar olduğundan korktum hatta, doktor östrojen hormonun oynamasından dolayı kuruluk olmuştur dedi.
hımm tamam canım dengemizi bozuyoruz ya :110: sonuçları güzel olsa bari :dua:

bende de aynı belirtiler oldu canım, kuruluktan cnm yandı biraz, enfeksiyon fln mı kaptım diye düşündüm. demek sebebi östrojenmiş.

Canım bugün 6. gün yumurtalar mi catliyir acaba tekrardan umarım güzel şeyler olur senin kaçıncı gunundu tatlim
Benim daha iğne olduğum günü saymazsak 3. Günüm canım yeni yeni başladı ağrılarım ilk 1. Günüm falan hiçbişey yoktu🤷🏼‍♀️
Bugün sırf merağımdam test alıp yaptım 🤣🤣
C1406F1C-10ED-4661-857C-102439FD33A9.jpeg

bende de aynı belirtiler oldu canım, kuruluktan cnm yandı biraz, enfeksiyon fln mı kaptım diye düşündüm. demek sebebi östrojenmiş.
Bende korktum canım ilişkide başladı yanma sonra devam etti normal zamanda da. Şimdi klomeni bıraktıktan kalmadı çok şükür çok az var

X