Gebeliğe Hazırlık Ocak ayında klomen başlayan güzel insanlar🎈🌿☘️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iğneden sonra nasıl belirtileriniz oldu ben dün oldum iğneyi hiçbir değişiklik yok vücudumda sadece yumurtalığmda biraz sızlama gbi ağrı var o kadar. Sizin nasıldı?
Canım benim de salı olmuştu dediğin gibi hafif ağrılar vardı ve çok şişmiştim Perşembe ve cumartesi değerlendirin sonra gün aşırı dedi bugün akıntım başladı belim çok ağrıyor akintida basladi doktorum kramp gibi hissedersen ilişki demişti

Canım benim de salı olmuştu dediğin gibi hafif ağrılar vardı ve çok şişmiştim Perşembe ve cumartesi değerlendirin sonra gün aşırı dedi bugün akıntım başladı belim çok ağrıyor akintida basladi doktorum kramp gibi hissedersen ilişki demişti
Seninde 5 gün sora akıntın başlamış canım o zaman normal ben endişelenmiyim ben acaba catlamadımı diye düşüne düşüne strese girdim 🤗 inşallah yerini bulmaya çalışıyordur bebiş senin baya geçmiş canım döllenmiştir eğer olduysa 🤩

Ewt canım ama akinti olmayanlarda varmış. Inş hepimiz kalırız hayirlisiylan siz iğneden kaç saat sonra temas dedi bana 12 saat dedi ama genelde hep 33 36 saat deniliyo
İnşallah canım 🤲🏼 Bana saat demedi de cuma öğlen 12de vurun cumartesi gecesi ilişki olsun dedi. 36 saate tekabül ediyo bu şekilde de 😊 ama ben 24 saat sonra bi ilişki oldu bide 38. Saatte oldu. Bakalım hayırlısı 🤷🏼‍♀️🤗

Seninde 5 gün sora akıntın başlamış canım o zaman normal ben endişelenmiyim ben acaba catlamadımı diye düşüne düşüne strese girdim 🤗 inşallah yerini bulmaya çalışıyordur bebiş senin baya geçmiş canım döllenmiştir eğer olduysa 🤩
Hiç strese girme tatlım akışına bırak hepimizin vücutları bir değil 🙂 gün aşırı ilişkiye devam ne zamn tutacagi belliolmaz Rabbim çok aratmadan hayırlı şekilde kucagimiz dolsun🤲

Hiç strese girme tatlım akışına bırak hepimizin vücutları bir değil 🙂 gün aşırı ilişkiye devam ne zamn tutacagi belli olmaz Rabbim tez zamandan kucagimizi dolsun🤲

Hiç strese girme tatlım akışına bırak hepimizin vücutları bir değil 🙂 gün aşırı ilişkiye devam ne zamn tutacagi belli olmaz Rabbim tez zamandan kucagimizi dolsun🤲
Evet canım haklısın oyalancak başka şeyler buluyprum kendime 😊 evet canım ilişkiye devam etcez kısmetse aminn inşallahh🤲🏼💕

Benimde kafam karıştı neyse doktorun dediğine uyalım bakalım gittigim doktor bu bölgede com iyi bi doktor kuzenlerim hep bu doktor tedavisiyle kaldilar
Kafanı yorma cnm doktorun bir bildiği vardır öyle demiştir Rabbim nasip ederse 1 ilişkiyle de olur Rabbim hayırlı şekilde kucagimizi doldursun güzel haberler verelim birbirimize 💞 bugün çok ağrim var benimde nedenini bilmiyorum iki taraflı şimşek çakıyor sanki 🤔

😂😂 hay Allah bende rahat edemezdim ya
Evet ya başta baya tedirgin oldum gitmicem başka doktora gidicem falan dedim cünkü tedavi olduğumu kimse bilmiyo ailelerimiz de. Birisine söylemesinden falan cekindim. ama bu doktorada çok güveniyorum o yüzden de değiştirmek istemedim. Eşimde hasta mahremiyeti denen bişey var. Biyerden bişey duyarsan şikayet edersin dedi. Bende sonra aman banane dedim gittin ama rahat rahat konuşamıyorum doktorla 🤣

Kafanı yorma cnm doktorun bir bildiği vardır öyle demiştir Rabbim nasip ederse 1 ilişkiyle de olur Rabbim hayırlı şekilde kucagimizi doldursun güzel haberler verelim birbirimize 💞 bugün çok ağrim var benimde nedenini bilmiyorum iki taraflı şimşek çakıyor sanki 🤔
Hadi inşallah 😊

Evet ya başta baya tedirgin oldum gitmicem başka doktora gidicem falan dedim cünkü tedavi olduğumu kimse bilmiyo ailelerimiz de. Birisine söylemesinden falan cekindim. ama bu doktorada çok güveniyorum o yüzden de değiştirmek istemedim. Eşimde hasta mahremiyeti denen bişey var. Biyerden bişey duyarsan şikayet edersin dedi. Bende sonra aman banane dedim gittin ama rahat rahat konuşamıyorum doktorla 🤣
Haklısın canım ama doktorunu seviyorsan devam et bencede içine sinen bir doktor bulmak önemli

Haklısın canım ama doktorunu seviyorsan devam et bencede içine sinen bir doktor bulmak önemli
Evet canım doktor için devam ediyorum bulunduğum ilçede en iyilerinden biri. O yüzden doktorla ilgili bi aksilik yaşamazsam değiştirmem☺️
sen kullanıyosun değilmi klomen kaçıncı günün

X