Of çok kırgınım ya beni niye üzüyorlar

Sizde ona doğum gününde hediye alabilirdiniz. Anneler gününde sevgilinin annesine hediye almak sanki kendini beğendirmeye çalışıyor gibi yanlış yerlere çekilebilir. Umarım ortada birsey yokken anne diye hitap etmiyorsunuzdur.
Hediye mutlaka alacağım diyorsanız kahve fincanı olabilir bence. Ama çaydanlık almayın. Sevgiliniz ben ablamın aldığını sana gösterdim gidip aynısını almışsın der.
Yok anne diye hitap etmiyorum tabiki
abla diyorum

Ağlancak bişey yok kendini hiç üzme de görümcen fena yalnız ona göre hareket et bidaha da ona sorma hatta kendi hayatınla ilgili bişey de paylaşma şunu yapmak istiyorum şunu alıcam gibi şeyler böyle giderse birer birer o yapmış şekilde izlersin gibi geliyor
Ay ne bileyim kafama tüküreyim sordum işte annesine ne lazım ne eksik ne sever o bilir diye

erkek arkadaşınızın kız kardeşine anneme şunu aldım annene de alayım mı samimiyetine girmeyin

yani sokakta görür söylersin belki de görüntülü arayıp vs çok samimiyet tez ayrılık getirir

bundan sonra onun söylediği hiçbir şeye itibar etmeyin

kadına da hediye alacaksanız oğluna sorun, muhtemelen o da bilmez baş örtüsü kullanıyorsa eşarp kullanmıyorsa fular tarzı bir şeyler alın işte

bana kalırsa almayın, mesafe iyidir, iki üç yıl sonra bana daha sevgiliyken anneler günü hediyesi alıyordu, kendini oğluma yamamak için çokkkkk uğraştı diye orada burada anlatamasın en azından
Oğluna sordum ilk sağolsun oğlu bilmiyor bende kıza sorayım dedim
Birde biz kız kardeşiyle görüntülü konuşmuyorduk zaten
Erkek arkadaşımla görüntülü konusuyorduk kız kardeside dahil oldu onla konuşmaya başladık laf arasında sordum pişmanım

erkek arkadaşıma söyledim geçen görüntülü konuştuğumuzda sen içeri gittiğinde böyle böyle bir durum oldu diye
“Beni karıstırmayın kendi aranızda halledin” dedi
Birde kardeşini savundu “belki çok içinden gelmiştir görmüştür beğenmiştir seni düşünmemiştir biranda alıvermiştir belkide bir arkadaşı tavsiye etmiştir güzeldir almıştır niye fesatlık düşünüyorsun” dedi

erkek arkadaşıma söyledim geçen görüntülü konuştuğumuzda sen içeri gittiğinde böyle böyle bir durum oldu diye
“Beni karıstırmayın kendi aranızda halledin” dedi
Birde kardeşini savundu “belki çok içinden gelmiştir görmüştür beğenmiştir seni düşünmemiştir biranda alıvermiştir belkide bir arkadaşı tavsiye etmiştir güzeldir almıştır niye fesatlık düşünüyorsun” dedi
Görümce adayı ayrı, ayrı erkek arkadaş ayrı fena vallahi... İşin zor senin.

Görümcedense ben erkek arkadaşınızı daha problemli buldum insan üç yılda kız arkadaşınızı tanımaz mı ya, nasıl bu kadar net kız kardeşini kayırıyor valla bu yaşadığın o kadar önemli bişe ki keşke idrakına varabilsen annen seni kadir gecesi filan doğurmuş olsa.

X