Of çok kırgınım ya beni niye üzüyorlar

Ne zaman sipariş verildiği yazmaz ki irsaliye de ne alaka. Adı fiyatı falan yazar sipariş tarihi görümcenizin sipariş.kaydında yazar bir de özellikle kağıdın fotosunu yollatmalar sevgilinize çok çiğ hareketler değil mi yaa..

bu adam daha sevgiliniz sözlünüz bile değil girdiğiniz diyaloğa bakın ispat etmek için..hayır yani iş ciddiye binene kadar erkek arkadaşımın ailesinin hiçbir ferdi birşeyim olamaz benim bu ne acele isteme bile yok daha evvelde biri bahsetti görümce adayıyla bir sürü sorununuz olmuş daha şimdiden
Dur ben sorunu içimde yaşıyorum daha karşılarına grçip tek kelşme edip huzursuzluk çıkarmışlığım yokki sipariş no falan yazıyor ordan görünüyor sipariş tarihi saniyesine kadar hemde

Of anneler günü geliyor. Erkek arkadaşımın annesine hediye alayım dedim her sene alırım çaydannlık begendim çok güzel.
Neyse müstakbel görümceme gösterdim çaydanlığı bak dedim kendi anneme bunu aldım güzel mi senin annen sever mi dedim
Yok dedi
Hıııı ne alabilirim ki başka dedim fikir sordum gitti bana trendyoldan kazulet gibi tencereleri attı neyse dedim herhalde buna ihtiyaçları var neye ihtiyaçları varsa onu alayım.
Ama allah biliyor ya hiç içime sinmedi o tencereler ve almadım
Az önce erkek arkadasım fotoğraf attı bi baktım çaydanlık
Bak anneme gelmiş diyor
Müstakbel görümcem almış
E ben sordum kıza insan gibi
Ben aldım ya da ben alıcam diyebilirdi
Belkide benim fikrimi çaldı
Gerçekten buda konumu diyebilirsiniz ama felaket üzgünüm ya sinirlerim bozuldu ağlıyorum şuan
Neye uzuluodunkı .Kendını bellı etmıs ıste .Ev esyası nıye alıosun guzel bır parfum al .

Kuzum erkek arkadaşın senin annene hediye almak ..alacağı hediyeye karar vermek için bu kadar beynini yakıyor mu sence? Sana doğum gününde hediye alıyorlarsa sen de arar teşekkür edersin ,sevgilinin annesinin doğum gününde de hediyeni gönderirsin ..ama anneler günü farklı ..bak söyleyince bile ne kadar uzun sürüyor ;"sevgilimin annesi ".Hem kendi annenle sevgilinin annesi aynı kefede mi ? Sizi kendi annemden ayırmıyorum mesajı bence çok gereksiz ..Benim iki kızım var.Bir gün kızlarımdan biri evlense ve onun kayınvalidesinin evine gitsem ..gittiğimde görsem ki tencereden tavaya,çaydanlığına kızım bana anneler gününde ne aldıysa gitmiş bilmem kaç yıldır sevgilisinin annesine de aynısını almış çok bozulurdum.Hem de çok !

@denizsonsuzluğu konunda kaldığım her saniye başka bir tencere/tava setinin reklamı sayfama düştü..Ben de mi tava alsam acaba derken buldum kendimi 🙄

Kuzum erkek arkadaşın senin annene hediye almak ..alacağı hediyeye karar vermek için bu kadar beynini yakıyor mu sence? Sana doğum gününde hediye alıyorlarsa sen de arar teşekkür edersin ,sevgilinin annesinin doğum gününde de hediyeni gönderirsin ..ama anneler günü farklı ..bak söyleyince bile ne kadar uzun sürüyor ;"sevgilimin annesi ".Hem kendi annenle sevgilinin annesi aynı kefede mi ? Sizi kendi annemden ayırmıyorum mesajı bence çok gereksiz ..Benim iki kızım var.Bir gün kızlarımdan biri evlense ve onun kayınvalidesinin evine gitsem ..gittiğimde görsem ki tencereden tavaya,çaydanlığına kızım bana anneler gününde ne aldıysa gitmiş bilmem kaç yıldır sevgilisinin annesine de aynısını almış çok bozulurdum.Hem de çok !
Hayır yanlış bir düşünce tarzı annemden ayırmıyorum aynı şeyleri alıyorum aynı değeri veriyorum böyle birsey yok ❌
Annem tabiki daha değerli daha önemli ama çaydanlığın kalitesini beğendiğim için onada almak istedim bu kadar basit

Hayır yanlış bir düşünce tarzı annemden ayırmıyorum aynı şeyleri alıyorum aynı değeri veriyorum böyle birsey yok ❌
Annem tabiki daha değerli daha önemli ama çaydanlığın kalitesini beğendiğim için onada almak istedim bu kadar basit
Sen çaydanlığı,rengini çok beğenmişsin ...bu yüzden hediye olarak vermek istiyorsun ..ama inan bana annen ve kayınvalidenin olaya bakış açısı aynı benimkisi gibidir ..41 yaşındayım baksan annenle yaşıtım😂 bir de olayı dert etme ..büyük ihtimalle görümcenin sonradan sipariş verdiği çaydanlık da sana gönderdiği tencere seti de görümcenin çeyizine girecek. Erkek arkadaşın da da kardeşi ile olan ilişkinizi (bilmeden de olsa ) mikser gibi karıştırabilecek potansiyel var dikkat et ,bu potansiyeli gördüm ben çocukta

Sen çaydanlığı,rengini çok beğenmişsin ...bu yüzden hediye olarak vermek istiyorsun ..ama inan bana annen ve kayınvalidenin olaya bakış açısı aynı benimkisi gibidir ..41 yaşındayım baksan annenle yaşıtım😂 bir de olayı dert etme ..büyük ihtimalle görümcenin sonradan sipariş verdiği çaydanlık da sana gönderdiği tencere seti de görümcenin çeyizine girecek. Erkek arkadaşın da da kardeşi ile olan ilişkinizi (bilmeden de olsa ) mikser gibi karıştırabilecek potansiyel var dikkat et ,bu potansiyeli gördüm ben çocukta
O da az kurnaz değil biliyor musunuz erkek arkadasımda fena bynların hepsi kuduruk

Ben çaydanlık tarzı bu tarz hediyeleri çok beğeniyorum neden anne olmak mutfakta çok vakit geçirmek demek mesela anneme bir anneler gününde küçük bir çaydanlık almıştım annem hala o hediyeyi söyler durur bunca zamandır niye hep büyük çaydanlık kullanmışım bilmem der çok mutlu olmuştu kızım büyüyünce bana da çaydanlık hatta tava fincan takımı ben böyle şeyler çok seviyorum :KK70: anneme geçen anneler gününde kolye küpe set takım aldık azcık taktı koydu kenara 😅ama çaydanlığa ne sevindiydi 😂çiçek ona da sevinir bu sene ne almak lazım bir düşünmek lazım görümcenize hiç takılmayın bir daha da paylaşmayın bu tarz şeyler huyunu öğrenmiş oldunuz

Of anneler günü geliyor. Erkek arkadaşımın annesine hediye alayım dedim her sene alırım çaydannlık begendim çok güzel.
Neyse müstakbel görümceme gösterdim çaydanlığı bak dedim kendi anneme bunu aldım güzel mi senin annen sever mi dedim
Yok dedi
Hıııı ne alabilirim ki başka dedim fikir sordum gitti bana trendyoldan kazulet gibi tencereleri attı neyse dedim herhalde buna ihtiyaçları var neye ihtiyaçları varsa onu alayım.
Bak anneme gelmiş diyor
Müstakbel görümcem almış
Gerçekten buda konumu diyebilirsiniz ama felaket üzgünüm ya sinirlerim bozuldu ağlıyorum şuan
Bu görümceyle Allah yardımcın olsun tehlikeli kokular sezdim. Ama gözün korkmasın tanıdıkca sende kendine ve ilerdeki yuvana zarar gelmeyecek şekilde ayarlarsın kendini. Yaptığı şeylere nasıl karsılık vereceğini bulursun zamanla. Sadece herşeye hemen tepki vermemeye çalış ve gözlemle. Nişanlılıkta gözlem cok önemli benden sana tavsiye

3 yıldır birlikteyiz işte karşılıklı hediyeleşiyoruz mesele çaydanlık değil yaptığı kalleşlik
Sizde ona doğum gününde hediye alabilirdiniz. Anneler gününde sevgilinin annesine hediye almak sanki kendini beğendirmeye çalışıyor gibi yanlış yerlere çekilebilir. Umarım ortada birsey yokken anne diye hitap etmiyorsunuzdur.
Hediye mutlaka alacağım diyorsanız kahve fincanı olabilir bence. Ama çaydanlık almayın. Sevgiliniz ben ablamın aldığını sana gösterdim gidip aynısını almışsın der.

erkek arkadaşınızın kız kardeşine anneme şunu aldım annene de alayım mı samimiyetine girmeyin

yani sokakta görür söylersin belki de görüntülü arayıp vs çok samimiyet tez ayrılık getirir

bundan sonra onun söylediği hiçbir şeye itibar etmeyin

kadına da hediye alacaksanız oğluna sorun, muhtemelen o da bilmez baş örtüsü kullanıyorsa eşarp kullanmıyorsa fular tarzı bir şeyler alın işte

bana kalırsa almayın, mesafe iyidir, iki üç yıl sonra bana daha sevgiliyken anneler günü hediyesi alıyordu, kendini oğluma yamamak için çokkkkk uğraştı diye orada burada anlatamasın en azından

Yok dedi
Bak anneme gelmiş diyor
Müstakbel görümcem almış
Ağlancak bişey yok kendini hiç üzme de görümcen fena yalnız ona göre hareket et bidaha da ona sorma hatta kendi hayatınla ilgili bişey de paylaşma şunu yapmak istiyorum şunu alıcam gibi şeyler böyle giderse birer birer o yapmış şekilde izlersin gibi geliyor

X