Ofis histeroskopi yaptıranlar

denizperisii

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
983
443
25
artık beni tanımayan yoktur herhalde sürekli konu açıyorum:) 1 yıldır gebe kalamıyorum. 28 oldum. Diğer her şey normal şimdilik. Tüp bebek merkezine gittim öncelikle detaylı araştıracak doktorum. Ofis histeroskopi yapacak(ameliyat değil.) sorun varsa bulmak için. Yaptıranlar nasıl geçti nolur korku dolu şeyler anlatmayın çok etkilenip korkuyorum. Bu süreçte de bir şey çıkmazsa doktor ne öneriyor beklemeyi mi direkt tüp bebeği mi… zaten ocakta tüp bebeğe başlamayı düşünüYorum çünkü beni korku kaplamaya başladı çocuğum olmaz diye… cevaplarınız benim için çok değerli. 💘🙏🏼🩷

merhaba histeroskopi oldunuz mu acaba bende yaptıracağım da
Ay oldum ama moralinizi bozup sizi etkilemek istemem. Benimki anestesi olmadan yapılan ofis histeroskopiydi. Öldüm bittim öyle bir acı hissetmedim. Doktor yarıda bıraktı kendimi sıkıyormuşum. Yarım kaldı yani sonuç alamadım bir daha da asla yaptırmam 🥺🥺🥺

Ay oldum ama moralinizi bozup sizi etkilemek istemem. Benimki anestesi olmadan yapılan ofis histeroskopiydi. Öldüm bittim öyle bir acı hissetmedim. Doktor yarıda bıraktı kendimi sıkıyormuşum. Yarım kaldı yani sonuç alamadım bir daha da asla yaptırmam 🥺🥺🥺
Benim bildiğim anestezili yapılıyor. Kadın doğumla ilgili şeyleri genellikle anestezili yaşamayı tercih ediyorum. İnsan istwr istemez stres oluyo geriliyo. Benim transferim bile olmadı bu yüzden anestezili oldum. Histereskopi henüz yaptırmadım ama yaptıracağım zaman mutlaka anestezi altında olmalı.

Benim bildiğim anestezili yapılıyor. Kadın doğumla ilgili şeyleri genellikle anestezili yaşamayı tercih ediyorum. İnsan istwr istemez stres oluyo geriliyo. Benim transferim bile olmadı bu yüzden anestezili oldum. Histereskopi henüz yaptırmadım ama yaptıracağım zaman mutlaka anestezi altında olmalı.
Ameliyatsız histeroskopi anesteziyle yapılıyorsa kesinlikle öyle yapın. Ağladım ben o kadar kötüyüm ki. Çok bağırdım . Ben de çok korkarım alttan muayane tarzı şeylerde. İnşallah bir şeyim yoktur ya varsa da bidaha anestezili yapılırsa yaptırırım🥺 siz neden yaptıracaksınız acaba

Benimde ofis histereskopi bişey var mı üiye bakacak da anestezili olacakmış benim sordum da doktora .. Peki şey soracağım sonrasında ağrı devam etti mi ertesi gün falan.. Çalısıyorum ona göre izin alacağım ondan soruyorum..

Benimde ofis histereskopi bişey var mı üiye bakacak da anestezili olacakmış benim sordum da doktora .. Peki şey soracağım sonrasında ağrı devam etti mi ertesi gün falan.. Çalısıyorum ona göre izin alacağım ondan soruyorum..
Sonrasında çok hafif bi kasıkta ağrı. İşlem anı sancılı. Çok sevindim anesteziliyse. Özel hastane mi acaba? Ben devlette sordum da orada yapılmıyormuş

Evet özelde olacak bende korkuyorum sonrası için insallah ağrı sızı olmaz bakalım.. Siz tekrar yaptıracak mısınız
Devlette tövbe ettim. Başka şehride doktorum eğer ki uygun görürse anestezili elbette çektiririm. Asla korkmayın. Sonrasında kasıkta çok az bir ağrı ama adet ağrısına benzeyen tanıdık bi his. Sevindim bu acıyı yaşamayacaksın en azından 🙏🏼🥲bana da umut oldun ben anestezili hiç yapılmaz sanıyordum🙏🏼🩷

Ameliyatsız histeroskopi anesteziyle yapılıyorsa kesinlikle öyle yapın. Ağladım ben o kadar kötüyüm ki. Çok bağırdım . Ben de çok korkarım alttan muayane tarzı şeylerde. İnşallah bir şeyim yoktur ya varsa da bidaha anestezili yapılırsa yaptırırım🥺 siz neden yaptıracaksınız acaba
Benim transferimde doktorum zorlandı anestezili yapmak zorunda kaldık ki öylede biraz zor geçmiş gebelik kürtajla sonuçlanınca histereskopi önerdi rahime bakmak için. Geçen kontrolde kürtajımı yapan doktorda kalp rahiimden şüphelendiğini söyledi. Ama 2 adet dönemi geçmesi gerekiyormuş

Benim transferimde doktorum zorlandı anestezili yapmak zorunda kaldık ki öylede biraz zor geçmiş gebelik kürtajla sonuçlanınca histereskopi önerdi rahime bakmak için. Geçen kontrolde kürtajımı yapan doktorda kalp rahiimden şüphelendiğini söyledi. Ama 2 adet dönemi geçmesi gerekiyormuş
Rabbim güzel sonuçlandırsın inşallah 🙏🏼 neden anesteziyle yaptınız acılı bir işlem miydi doktor zorlandı 🥺 artık hiçbir acılı işlemi kaldıramam ben 🥺🥺🥺

Rabbim güzel sonuçlandırsın inşallah 🙏🏼 neden anesteziyle yaptınız acılı bir işlem miydi doktor zorlandı 🥺 artık hiçbir acılı işlemi kaldıramam ben 🥺🥺🥺
Aslında acılı bir işlem değil. Transferi çok sıkışık olmak gerekiyor ben onun etkisininde olduğunu düşünüyorum. Kastım kendimi dpktor rahime ulaşamdı kolayca. Sıktım kendimi istemsizce. Birde sanırım rahimsel durumlardan ötürü farklı zorluklar yaşadı ama onu tam anlayamadık ondan histereskopi ile rahime bakmak istedi

Ben bugün oldum histereskopi anesteziliydi rahime çizik atıldı herhangi bişey yok dedi doktor anestezili olunca hiç bişey hissedilmiyor çıkınca çok az bi lekelenmem vardı çok çok hafif de adet sancısı gibi sancı oluyor..

Ben bugün oldum histereskopi anesteziliydi rahime çizik atıldı herhangi bişey yok dedi doktor anestezili olunca hiç bişey hissedilmiyor çıkınca çok az bi lekelenmem vardı çok çok hafif de adet sancısı gibi sancı oluyor..

Gerçekten anestezili olunması gerekiyor. Sizin ofis histeroskopi miydi tanısal amaçlı? Çok geçmiş olsun 🙏🏼🥲

X