Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak burcu erkeği

Benim eşim de oğlak. Ben akrebim arada didişsek de sonunda anlaşıyoruz. Bir de ne olursa olsun oğlaklar iyidir ya...

Adama kin duydurcak hareketler yapma

ben yazacaktım sen yazmışsın

evet oğlakların hafızası kuvvetli bu nedenle de kincidirler

bakınız şekil a damdan

tek çözüm kızdırmamak kin güttürmemek

çok iyi arkadaş olsam da bana 10 yıl önce yaptığın yamuğu unutmam ve ona göre gardımı alıp da yaşarım

sen çok samimi olduğumuzu sanırken ben hep olay aklımda hareket ederim

Valla benim eşimde oğlak 11 senedir evliyim işin açıkçası çok zor bi burç suyuna gidersen istediklerini yaparsan senden iyisi olmaz ama hele istediği bişey olmasın artık onu yaptırıncaya kadar mücadele eder ta ki seni bezdirene kadar ben boğa burcuyum o yüzden onunla başa çıkabiliyorum ama bu inatçılığı benden bile beter herleyde başarılı ve lider olmaya çalışır o yüzdende zor oluyor hayatımız ne yapalım bi şekilde idare etmek gerek

Ya arkadaşlar ben bir oğlağa aşık oldum.tam bir işkolik.çok Yen'i bir ilişki.bir var bir Yok.arada arıyor açıklama yapıyor.sonra kayboluyor.baştan savma yazıyor.ilk tanıdığımda o da çok etkilenmiş gibiydi.ben salaklık edip bu adamla birlikte oldum.üstelik 4 yıldır erkek eli bile tutmam.bu salaklığın sebebi aşık olmaktan kaynaklanıyor.çok sevgi doluydu ilişkiden sonra.hatta ben yapmak istemediğimi kendimi kötü hissettirmesinden korktuğumu söylediğimde ya sen beni terkederken dedi.ben böyle birşey için kimseye yanaşmam dedi.sonrasında sarılıp uyuduk.35 yaşındayım kalbim hiç çarpmamış dedim ondan sonra.birdaha kilometrelerce koşsam ancak bu kadar çarpabilirdi kalbim .şimdi bir sıcak bir soğuk.beni mi deniyor devam mı ediyor uzaklaşmaya mı çalışıyor anlamıyorum.lütfen biri yardım etsin :/

Kardesim.oglak bi kere hep mesafeli olurlar.cok mic mic olmazlar kimseyle.belli olcude benciller kimse icin kendilerini tehlikeye atmazlar.
Aslinda cekingen tiplerdir bunu bastirmak icin soguk dururlar.
En buyuk korkulari ciddiye alinmamaktir.kinci olurlarmi bilmiyorum ama duygusallar belli etmeselerde.
Caliskan ve pogramlidirlar ha bide tutumludurlar para konusunda.
Fikirleri konusnda cok degoskendirler her an fikir degistiriler.
Birine uyuz olduklarinda laf sokar alayci konusurlar xok vefali degillerdir.kova burclari uzak dursun:)

Valla benim eşimde oğlak 11 senedir evliyim işin açıkçası çok zor bi burç suyuna gidersen istediklerini yaparsan senden iyisi olmaz ama hele istediği bişey olmasın artık onu yaptırıncaya kadar mücadele eder ta ki seni bezdirene kadar ben boğa burcuyum o yüzden onunla başa çıkabiliyorum ama bu inatçılığı benden bile beter herleyde başarılı ve lider olmaya çalışır o yüzdende zor oluyor hayatımız ne yapalım bi şekilde idare etmek gerek
aynı benim eşimi anlatmışsın eşimde oğlak :))

Kardesim.oglak bi kere hep mesafeli olurlar.cok mic mic olmazlar kimseyle.belli olcude benciller kimse icin kendilerini tehlikeye atmazlar.
Aslinda cekingen tiplerdir bunu bastirmak icin soguk dururlar.
En buyuk korkulari ciddiye alinmamaktir.kinci olurlarmi bilmiyorum ama duygusallar belli etmeselerde.
Caliskan ve pogramlidirlar ha bide tutumludurlar para konusunda.
Fikirleri konusnda cok degoskendirler her an fikir degistiriler.
Birine uyuz olduklarinda laf sokar alayci konusurlar xok vefali degillerdir.kova burclari uzak dursun:)
canım yanlışın var oğlak burcu çok vefalıdır hatta evliliklerinde en sadık oğlak burcuddur arkadaşlarına ailesine cok vefalıdır tutumludur

canım yanlışın var oğlak burcu çok vefalıdır hatta evliliklerinde en sadık oğlak burcuddur arkadaşlarına ailesine cok vefalıdır tutumludur
Çok doğru.Nişanlım oğlak ve bi insan bu kadar vefalı merhametli ve sadık olur :KK37:aman maşallah diyeyim:nazar:
Kişiden kişiye göre değişiyor demekki aman burç murçta hikaye bi zaman sonra insanın karakteri neyse o :cool:

esim oglak inatcılıgı dısında hic alınganlıgı cabuk kırılması falan yok hatta asırı sakin sogukkanlı olayları cozmey ugrasan biri yukselen burcda onemli oluyor

benim nişanlımda oğlak
siniri inadı ve bencilliği eksi yönleri
duygusal sadık ve mesafeli olması artı yönleri
çabuk sinirlenir ve (nasıl başarıyor bilmiyorum) her zaman haklı konumda başlarda sorun yapıyodum ama artık he diyip geçiyorum sinirlerincede hiç sesimi çıkarmıyorum kendi kendine konusup konusup susuyo :süslü:

Belki yukselen de etkiliyordur.
Benim oglak burcu arkadaslarim genelede cikarci tiplerdi.tabi yetistikleri cevre vs de etkiliyordur mutlaka.

Arkadasim oglak. Gercrkten zor bir burc. Hafizasi cok kuvvetli oldugu icin kendisine yapilan hicbir seyi de unutmaz. Kinciligi de burdan geliyor. Bir de oglaklar tutucu olur. Sinirlarinin disina cikmaz. Cikanlari dilleriyle cezalandirirlar. Suyuna gidecen baska yolu yok :)

Benim eşim de oğlak bende Başak burcuyum.Çoğunlukla ben yönlendiririm eşimi,hiç kendi bişeyle uğraşmak istemez,herşeyi bana sorar.Ama tartışmamız olduğunda da öyle inattır ki.Kendinden geçer ,çıldırır..Beb sesimi çıkarmazsam bir süre sonra kıyamayıp özür diler.Huyunu yeni yeni öğreniyorum.Pohpohlayıp,yağlarsam herşeyi yapar.Zor çözdüm açıkçası.Ben de alıştım böyle gerçi.Kin konusunda aşırı degil ama.Yanlış yapanları tamamen siliyor hayatından.Normal vakitlerde 4 4lüklerdir yani.

ben bir oğlak burcu olarak , yapılan iyiliğide kötülüğüde asla ve asla unutmam . Akrep burçlarına kinci derler ama bence oğlaklar bu konuda daha fena. eşimin ailesinin eskiden bana yaptıklaarı yüzünden şuan aşırı üstüme düşselerde sevselerde , hiçzaman kendimi veremiyorum kinim araya giriyor , soğuyorum , uzaklaşmak istiyorum. buu kadar kincilik iyi değil tabiki ama ikiyüzlüde olamıyorum kesinlikle bu yüzden çok çektim . bir insana kin gütmüşsem sevmiyorsam kimse sevdiremiyor , yazık eşimde neler çekti çok arada kaldı . ama biri bana bir iyilik yapmışsa kırk yılda geçse üstünden o insan kötüde olsa ben o insana merhamet ederim kötüleyemem. Huy işte arkadaşlar , oğlak burcu gerçkten çok zor bi burç bidaha dünyaya gelsem olmak istemezdim :) inadım , kinciliğim beni hayatta çok zor durumlara soktu , sildimmi tam siliyorum asla dönmüyorum. Özenmişimdir hep böyle ılımlı affedici insanlara. ama can çıkar huy çıkmaz işte. eşimde aslan burcu o tam tersi bugün it gibi dalaş yarın canım diye sarılsın :)) Oğlak burcu kadını bile bu kadar zorken erkekleriyle size Allahtan peygamber sabrı diliyorum :)) heee tek çok ama çok iyi yönümüz SADAKAT bizden sorulur. bir insanı seviyorsa yanından dünyanın en güzeli geçse kafasını kaldırıp bakmaz. buda herşeye değer bence :KK66:

bide insanı delirten taraf , üzülür kırılırız mesela içe kapanırız hemen sen gelip sorsan noldu bişeymi yaptım cevap YOK BİŞEY . o an açıklama yapmak sanki karşı tarafı ödüllendirmek , tabi eşimde bazen kafasını duvarlara vurası geliyor :)) aman kızlar siz siz olun oğlak burcunu kızdırırken bikere daha düşünün , adamı delirtiriz çılgın sedat diyo ya survivorda çıldırtırım :))

canım benim babamda oğlak burcudur ve bütün huyları tam oğlak burcudur.eşinin yükseleni başka bir burç olmasın hiç baktın mı?

X