Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak burcu erkeği

bide insanı delirten taraf , üzülür kırılırız mesela içe kapanırız hemen sen gelip sorsan noldu bişeymi yaptım cevap YOK BİŞEY . o an açıklama yapmak sanki karşı tarafı ödüllendirmek , tabi eşimde bazen kafasını duvarlara vurası geliyor :)) aman kızlar siz siz olun oğlak burcunu kızdırırken bikere daha düşünün , adamı delirtiriz çılgın sedat diyo ya survivorda çıldırtırım :))

Yok bişey..... bu cümle beni tilt ediyo, artık direk çıldırıyorum duyunca. Eşim oğlak , çok vefalı, sevgi dolu, çalışkan, hayatımın aşkı ancak inatçı arkadaş, nevri döndüğü zaman insana dünyayı dar eder :)

Benim eşim oğlak :) Tam bir keçiiii... Ben aslan burcuyum ve aslan-oğlak kombinasyonu sanırım en uyumsuz kombinasyonlardan :))

Ben eşimin inadını tetiklemiyorum, o buyurgan tavrını artık törpüledi beni incitmiyor. Geçinip gidiyoruz :)

Benim eşim oğlak :) Tam bir keçiiii... Ben aslan burcuyum ve aslan-oğlak kombinasyonu sanırım en uyumsuz kombinasyonlardan :))

Ben eşimin inadını tetiklemiyorum, o buyurgan tavrını artık törpüledi beni incitmiyor. Geçinip gidiyoruz :)
canım oğlak ve aslan uyumsuzlukları içinde uyumlular aslında zıt kutuplar birbirini çekermiş ya :) mesela benim eşim aslan o kindar olmadığı için çabuk unutuyor benim kinciliğimi törpülüyor alttan alıyor . ama mesela o çok fevridir , hemen parlayıverir kızdığı zamanda öfkesine hakim olmakta cok zorlanır ben sakin ve sabırlı biri olduğum için onu idare ederim böyle durumlarda. bende öyle fevri , öfke patlamaları olan biri olsam ortalık kan gölü olur heralde. herzman zıt kutuplar iyidir bence :KK66:

canım oğlak ve aslan uyumsuzlukları içinde uyumlular aslında zıt kutuplar birbirini çekermiş ya :) mesela benim eşim aslan o kindar olmadığı için çabuk unutuyor benim kinciliğimi törpülüyor alttan alıyor . ama mesela o çok fevridir , hemen parlayıverir kızdığı zamanda öfkesine hakim olmakta cok zorlanır ben sakin ve sabırlı biri olduğum için onu idare ederim böyle durumlarda. bende öyle fevri , öfke patlamaları olan biri olsam ortalık kan gölü olur heralde. herzman zıt kutuplar iyidir bence :KK66:
Bizde de ben aniden parlar,eser savururum o sakince beni alttan alır. Eğer onun keçiliği tuttuysa ben de ona ilişmem, uzaktan uzaktan keyfinin yerine gelmesini beklerim, kendi haline bırakırım :) Dediğin doğru, frekans tuttuysa zıt kutuplar iyidir :)

Butun oglaklar pylemi bilmiyorum ama benim tanidigim oglaklar biraz cekingen mesafeli oluyorlar.
Bir de mert olmuyorlar benciller.maddanevi pek fedakar degiller tanidigim oglaklar.

Eşim oğlak burcu bazen çok çabuk kırılıyo kızıyo hafızası çok kuvvetli hiçbir şeyi unutmaz kin duyar bu Ada'mla Nasıl baş edilir ne yapmalı
Ah aramız hoşgeldin bende de bir adet bulunuyor :KK70:
Kız bunlar böyle anacım ama çok sadıklar aileye düşkün ama ne yaparsın İşte asabi mi asabiler :)
Allah yardımcın olsun ayak uydurmaktan başka yapacak bişeyin Yok anacım oğlaklar asla taviz vermez. Eşim kayınpederim oğlak burcu asla burçlara inanmazdım ama ikisi tıpatıp aynı.. bende ikizlerim klasik uçuk kaçık ikizler :KK70:
Yuvarlana yuvarlana gidiyoruz ne yapalım :KK68::21:

En sadık burç oğlak denmişte bence alakası yok. Aldatan oğlaklar çok sadık akreplere tanık oldum :)
Bana göre de oğlak biraz cimri merhamet duygusunu az barındıran ve aşırı somurtkandır. Karakter meselesi:)

oğlak çok severse dünya yansa vazgeçmez , kimseyide gözü görmez , herkesi karşısına alır onun için . ama normalde bekarken yada evlide olsa çok sevmiyorsa vazgeçebileceği biriyse evet oğlaklar çok çapkındır .

Bir oğlağa açılmıştım, beni çok nazikçe reddetmişti. Tanıdığım en centilmen adam kendisi. Hepsi öyle midir bilmem.

Bir de bana aşık olan vardı, o da kibar bir insandı. En azından kaba, ayı, öküz olarak nitelendirilemeyecek insanlar galiba.

Simdi kRdesim kankam kuzenim oglak.
Astrolojiyede merakliyim.bu biraz karakter biraz sosyal cevreyle alakali.
Biri eline vur lokmasini al,digeri seytana papucunu ters giydirir karda yurur izini belli etmez,ha ortak noktalari cimriler.
Otlakci degiller ama kimseyede harcama yapmazlar.
Merhametli degiler bence ,dedikodu severler,biri yalan makinasi digerini kessen yalan soylemez yukselenlede alakali bence

Ah aramız hoşgeldin bende de bir adet bulunuyor :KK70:
Kız bunlar böyle anacım ama çok sadıklar aileye düşkün ama ne yaparsın İşte asabi mi asabiler :)
Allah yardımcın olsun ayak uydurmaktan başka yapacak bişeyin Yok anacım oğlaklar asla taviz vermez. Eşim kayınpederim oğlak burcu asla burçlara inanmazdım ama ikisi tıpatıp aynı.. bende ikizlerim klasik uçuk kaçık ikizler :KK70:
Yuvarlana yuvarlana gidiyoruz ne yapalım :KK68::21:
canım yaa ikizlermisin Allah yardmcın olsun ikizle rve oğlak çok farklı:))

canım yanlışın var oğlak burcu çok vefalıdır hatta evliliklerinde en sadık oğlak burcuddur arkadaşlarına ailesine cok vefalıdır tutumludur
Aynen kocacimm oğlak ben yengeç onun oluruna gittinmi seni el üstünde tutar gitmedinmi yerin dibine sokar 5 dakka sonra süt liman herşey çabuk sinirlenir çabuk soner ama gerçekten eşine ve ailesine arkadaşlarına çok bağlı bi kere sevdi mi ömürĺüktür

Oğlak kadını kadar parlak özellikleri yoktur oğlak erkeginin.. ikisi de inatcidir evet ama kadını herkesin iyiligi için erkeği bencillik için inat eder mesela.. kincidir evet.. ne yaparsaniz yapın iç dünyasını kendi bile anlamadığı için size anlatamaz.. ise paraya anne babaya çok duskundur.. insan ilişkilerinde güçlü durur ama hep aklı karışır.. çok pisman olan çok icerleyen bir burç.. ben oğlak burcuyum iyiki eşim ikizler.. iyi rahat kolay Gamsız olmayı biraz ondan öğrendim :)

Oğlak esiniz varsa
" yine ne yaptım?
" ne oldu kim kızdırdı seni yine?"
" ya takma üzülme bu kadar"

Hergün mutlaka birini söylersiniz:)))

Aynen kocacimm oğlak ben yengeç onun oluruna gittinmi seni el üstünde tutar gitmedinmi yerin dibine sokar 5 dakka sonra süt liman herşey çabuk sinirlenir çabuk soner ama gerçekten eşine ve ailesine arkadaşlarına çok bağlı bi kere sevdi mi ömürĺüktür
aynen canım benim koamda öyle oluruna gidersem benim için herşeyi yapar ama gitmezsem benden kötüsü olmaz Allah blir yinede ama sadıktır gözü dışarda hovarda şımarık deil ağırbaşlı yerine göre şakacı oğluma bana çok düşkün işine çok düşkündür yanlız benimkisi kızdımı çabuk sönmez kincidir :))

Aynen ben deli doluyum heyecanlıyım :KK70: o sakin ağırbaşlı ciddi :KK70: olsun ama işte dengeliyoruz ikimiz de deli olsaydı dünyayı yakardık :KK70:
İkizler kadınının başak veya oğlak erkeklerinde ne bulduğunu hiçbir zaman anlayamayacağım bunu bir ikizler olarak söylüyorum bir dönem hayatımda bir başak vardı yaşamadığımı düşünmeye başlamıştım mesela :KK70:

X