Okulda yaşadığım sorun.

Konuyu merak eden arkadaşlar olmuş, hepinize teşekkür ediyorum. Bugün cimerden cevap geldi. Hiçbir delili ve şikayetlerimi dikkate almamış ilçe milli eğitim gördüğüm kadarıyla. Öğrenciler ve velilerle daha dikkatli konuşması hakkında öğretmeni uyardık diyerek cimere geri dönüş yapılmış. Oralarda öğretmenin tanıdıkları falan vardır belki ben üstüne gitmezsem böylece kapanacak konu. Ama ben gidip tekrar neden müfettiş görevlendirilmediği hakkında bilgi alacağım. Konuyu henüz savcılığa taşımadım. Cevaba göre taşımayı bekliyordum ama maalesef beni uğraştıracaklar anladığım kadarıyla.Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan fikir bekliyorum. Bu işi burada bırakırsam, çocuğuma ihanet etmiş gibi hissedeceğim kendimi. Çünkü kaç gün oldu okula gitmiyor. Türkiye'nin çok hukukla işi olmayabileceğini biliyordum aslında ama bu kadarı da insana çok ayıp geliyor açıkçası.

maalesef artık eğitim müfettişleri derse girmiyor sadece okulu ve evrak işlerini denetliyorlar. Dersin denetlenmesi müdürün görevi.

maalesef artık eğitim müfettişleri derse girmiyor sadece okulu ve evrak işlerini denetliyorlar. Dersin denetlenmesi müdürün görevi.
Şu noktada kanıtlarımı değerlendirecek bir yere ihtiyacım var bu da cumhuriyet savcılığı olacak o zaman. Anladığım kadarıyla milli eğitim, müdür arkasında durduğu sürece ilgilenmeyecek. Yarın gidip suç duyurusunda bulunayım. Ben üstüme düşeni yaptım derim en azından. Bundan sonrası adalet sisteminin işi artık.

Cimer ztn savunma makamıdır denetleme makamı değildir, kolay kolay bir işlem yapılmaz
Siz hemen savcılığa gidip görevi kötüye kullanmadan suç duyurusunda bulunun. Valiliğe dilekçe verin
En kötü Twitter
O zmn işlem yapilir

Bu gibi kadınlar genelde okumamış, hayatta hiçbir başarısı olmamış cahil özgüvenine sahip çirkef insanlar. Kendisiyle tersleşmeye devam ederseniz çocuğunuza da saracağına eminim. sınıf anneliği mevzusu bile saçmayken eğitimi olmayan birinin gelip her gün çocuklara ders anlatması kadar saçma bir şey görmedim. belli ki öğretmen ben 2 ders fazladan ayaklarımı uzatayım kafasında. öğretmeni ve o hadsiz kadını direkt MEBe şikayet edin

Cimer,milli egitim mudurlugu,milli egitim bakanligina mail atin,bulabildiginiz her yere sikayet edin.
Internetten alinan bilgiye gore;
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada MEBİM Alo 147 Öğretmen Şikayet Hattı’nın yerinen MEBİM 444 0 632 hattının açıldığı belirtildi. Öğretmen, veli, öğrenciler ve eğitimle ilgili herkes bu hattı arayarak hizmet alabilir.

Sinif annesinin derslere girdigini ilk kez duyuyorum.Ogretmenin buna izin vermesi de ilginc.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…