Okulda yaşadığım sorun.

İsteyenlere özelden okul ismi ve öğretmenin ismini verebilirim elbette. Bu suç teşkil eder mi acaba? Bu konuda bilgisi olan ya da avukat bir arkadaş varsa ve aydınlatırsa çok sevinirim.

Evet ben de şikayet ederim böyle bir şey yaparsanız

İsteyenlere özelden okul ismi ve öğretmenin ismini verebilirim elbette. Bu suç teşkil eder mi acaba? Bu konuda bilgisi olan ya da avukat bir arkadaş varsa ve aydınlatırsa çok sevinirim.
Haklıyken haksız duruma düşmeyin. Bu sizin çocuğunuzun sınıfını ilgilendiren bir durum. Öğretmeni hedef göstermek gibi bir durum olur . Şikayet edebilir. Yapacağız iş belli. MEB veya cimer'e dilekçe yazıp. Yanıtı beklemek.

Şaka gibi ya,bu ogretmen gercek olmasin lutfen Bu ne pişkinlik,ne rahatlik pes valla.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne elinizdeki dilekçeler ile gidin şikayet edin ayrıca bu dilekçeleri okul müdürüne neden vermediğinizi de söyleyin. Konuştuğunuzu kendisinin dilekçe istemediğini belirtin. Ayrıca CİMER'e şikayette bulunun. O şikayet ildeki teftiş kuruluna düşecektir. müfettişler okula gelir. Kanıtınız varsa mutlaka şikayetlerinize ekleyin. Bir öğretmen olarak çok sinirlendim bu işin peşini bırakmayın lütfen.

Bu iş iyice çığırından çıkmış.
Sınıftaki diğer velilerin duyarsızlığına da diyecek birşey bulamıyorum.
Çocuğunuzu o şubeden alınca bunlar at koşturmaya devam edecek ama. Etmesinler yaa.
Elinizden geleni yapın.
Silsileye göre dilekçeleri verin.
Müdür reddediyorsa onu atlar, onu da ayrıca açıklarsanız.
Bu ne hadsizlik valla okuduğum yerde çatlıyorum bu konuya.

O kafada ki adamin okutacagi cocuklara yazik, memleket ne hale gelmis, siniflar yol gecen hani. Kadinin hic bir eğitimi, formasyonu yok, kafasina göre derse giriyor, kim karar veriyor kadinin yetkinligine? Basip sigaraya giden sozde ogretmen mi? Su olayi, burda Fransa'da anlatsam inanmazlar vah ülkeme ya, bi de olayin vahametini algilayamayan ama iyi oldu güzellikle uyarin diyen kafa modeli burda bile vardi. Nasil bu kadar dünyadan bi haber, disiplinsiz, ciddiyetsiz, sorumsuzca iş yapilir diye fittirmadan

Dilekçe kabul etmiyorum ne demek? Boyle bit hakları yok. Eğer dilekçe verirsenizde işleme alındığını garantilemek adına kayitno vs biseyler isteyin ve aynı dilekçe ile ilçeye gidin. Bu hocanın hiçbir şeyi cozmeyecegini o zamanda söylemiştim. Yine söylüyorum. Dilekçe ile yazıya dökülüp resmiyete dokulmeden hiçbir şey olmaz. Ayrica cimer her zaman işe yarar

Önce müdüre sonra mebe ve cimerede şikayet edebilirsiniz ama çocuğunuza yansıyacaktır bu durum önceden konuşup önlem alın isterseniz çocukta neye uğradığını şaşırmasın.

Paranın peşini bırakmayın. Muhtemelen zimmetlerine para geçirdiler. Öğretmenin zimmetine para geçirdiği ispatlanırsa ceza alır muhtemelen.

Böyle saçmalık ömrümde duymadim ne münasebet acaba girdiği dersin parasını kendisine mi veriyo öğretmen bu yüzden mi ısrarcı kadin.

Mudure dilekcenizi ptt ile iadeli taahhütlü yollayin. Size verilen barkod no ile mudurun teslim aldigini sistemde goreceksiniz. Dilekce yolladiginizin en buyuk kaniti bu olacak. Eger elden dilekce verirseniz, bana dilekce gelmedi deyip isin icinden cikabilir. Gonderdiginiz dilekcenin bir nuhsasi muhakkak elinizde olsun

Öğretmen niye o kadar rahat anlaşıldı. Müdür de bir işe yaramıyor çünkü . Sınıfta yapılanları da biliyordur. Sonuçta öğretmen ders saatlerinde çay içmeye gidiyor, bir şekilde müdür görüp, duymuştur. Körler, sağırlar birbirini ağırlamış. Bulduğu çözümde saçma sapan, öğretmen görevini ihlal ediyor diye siz niye çocuğunuzu okula gönderemeyeceksiniz?
Her yere şikayet edin. Müdür de dahil bence buna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…