Okulda yaşadığım sorun.

Yeni durumları şimdi okudum. konunun buralara geleceği belliydi.
Konuyu görüntüleyen 2 ziyaretçi var. Sözde öğretmen ve müdür olabilir ya da öğretmencilik oynayan sınıf annesi

Silsileyi düşünecek kişiler memurlardır .sizin böyle birseyi bir vatandaş olarak yapma zorunluluğunuz yok. Direk cimere yazın lütfen. Elinizde bir sürü kanitta var.Size müdürün çocuğu okula göndermeyin devamsızlık yazmayalım demesi bile bir suç.Cocugunuzu okula gondermediginiz her günü video ile kayıt altına alın ileride bunu da kullanabilirsiniz.
Ayrıca bunlari bir öğretmen olarak yazıyorum ve bir meslektaşımızın bunu yapiyor olmasından utanç duyuyorum. Şimdiye kadar bir öğretmeni cimere şikayet edin diye tavsiye de bulunabileceğime inanmazdım ama onu da yaptırdılar bana.

Bulunduğum ülkede böyle kendini öğretmen zanneden bi densizin ve ona çanak tutan birinin(öğretmen bile demek istemiyorum) o okulda 1 dk yeri olmaz.siz cok iyi dayanmissiniz bile bu kendini bilmezlere.Bu nasil bir eğitimci ya.Ne demek sınıf annesi.sinif annesi nedir Allah aşkına.Bizim zamanımızda sınıf annesi falan yoktu.Ne saçma sapan şeyler türemiş.

Birçok arkadasin yazdığı gibi bence cimere şikayet etmelisiniz.Hatta sosyal medyadan vs de yasak değilse eğer okul ismi vs vermek deşifre edin.Belki böyle saçmalıkların olduğu başka okullar da varsa örnek teşkil eder şikayetiniz ve son bulur.

Ekşiye dusmus okumuşlar falan diye yazmışsın.umarim burada yazılanları da okuyorlardir.

Merhaba. Konuyla ilgili bir gelisme var mi?
Cimere yazdım dün, milli eğitime gidecek dilekçeyi hala götüremedim. Çocuklarımın ikisi de hasta dört gündür. Yarın da milli eğitime gitmeyi planlıyorum. Kadın hala derslere giriyor mu onu da bilmiyorum, kimseyle de konuşamadım. Umarım yasalar beni hayal kırıklığına uğratıp adalet inancımı kırmaz.

Çok saçma bişey

Böyle saçma şey duymadım.öğretmenin işine gelmiş resmen.müdğre bildirin oda olmazsa milli eğitime.

Oğlumun ilkokul öğretmeni çok ilkeli biriydi. Çocukların devamsızlıklarını kontrol eder, ailelerle görüşürdü. Bir gün böbrek taşı düşürdüğü için derste hastaneye kaldırıldı. diğer gün rapor alsaydı, kimse bir şey demezdi. Ama adam diğer gün rengi atmış bir şekilde okulda, sınıfının başındaydı.

Bir ilkokul öğretmeni bu şekilde olmalı. Sizin öğretmeniniz mesleğinin yüz karası bir adam, sınıf annesi de kendi içinde kalmış komplekslerini sınıfta öğretmencilik oynayarak tatmin etmeye çalışıyor. Muhtemelen kendi çocuğunun başında da helikopter annelik yapıyor ve onu kayırıyor.

Sizi tebrik ederim. Diğer velilerin bana dokunmayan yılan bin yaşasın politikasına bakmayın. En doğrusunu siz yapıyorsunuz. Ve tüm söylediklerinizde çok haklısınız.

Bu konunun bir farklısını yıllar önce yasadık, ilkokula giden kuzenimin okulunda yine aynı bunun gibi bir sınıf annesi ben öğretmenim zaten diye geciniyor her konuda bir söz hakkı buluyordu kendinde, derse katılmaya calısmalar herkese üstten üstten bakmalar, ben üniversite bitirdim siz ne okudunuz diye insanları ezmeler derkeeenn ortaya çıktı ki Halk eğitim merk. Dantel hocalığı belgesi varmıs sadece

Ben yasaklandığını bilmiyodum sınıf anneliğinin çok ama çok iyi olmus, kesinlikle sikayet edin ne hakla yani hareketlere bak ya, çok sınır bozucu bir olay

Burada okuduğum en sürreal olaylardan biri bu. Karnıma ağrılar girdi her güncellemede. Kadının biri sınıfın öğretmenin izni hatta teşvikiyle sınıfa girip öğretmencilik oynuyor. Müdür dilekçe almıyor. Yukarıda bir arkadaş yazmış sevgili konu sahibi dilekçenizi postayla taahhütlü yollayabilirsiniz, elden verecekseniz de muhakkak dilekçe kabul no’sunu isteyin. Ha sanmıyorum ki size böyle cevap veren bir müdürün olduğu okulda defterler düzenli tutuluyor olsun.

Dilekçe verirken iki adet dilekçe yazın ikisine de aynı gelen evrak nosunu yazın kayıt olsun. Dilekçe kabul edilmeme veya kaybolması suç ve. Bir ay içinde de cevap verme zorunlulukları var.

Konuyu geç gördüm. Böyle bir öğretmenle çocuğunuz asla devam etmemeli. Keşke baştan konuşmayıp direkt şikayet etseydiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…