okullarda yasaklanan akıllı saatler

twiner

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2023
90
47
37
merhabalar bir konuda fikrinizi almak istedim kızım okula giderken akıllı saat takıyor her zaman ama öğretmeni ülke genelinde yasak olduğunu söyledi ve kullanmalarına izin vermiyor.ülke bu haldeyken sürekli depremler olurken akıllı saatlerinin kollarında olması daha güvenli değilmi acaba sonuçta telefonlarla bir sürü hayat kurtuldu.bu konuda şikayet değil ama görüşlerimizi bildirebileceğimiz bir yer varmıdır dikkate alırlarmı merak ediyorum.

Yeni mi yasaklanmis acaba? Cunku bildigim kadariyla esimin yegeninde var okulda falan takiyo hatta gorusme yapabilme ozelligi var gorumcemle falan konusuyo istediginde arayip saatten. 3.sinif ogrencisi
oldu baya toplayıp kutuya koyuyomuş çıkarken veriyomuş neden boyle dedik yasak her yerde derse odaklanamıyorlar fln dedi

merhabalar bir konuda fikrinizi almak istedim kızım okula giderken akıllı saat takıyor her zaman ama öğretmeni ülke genelinde yasak olduğunu söyledi ve kullanmalarına izin vermiyor.ülke bu haldeyken sürekli depremler olurken akıllı saatlerinin kollarında olması daha güvenli değilmi acaba sonuçta telefonlarla bir sürü hayat kurtuldu.bu konuda şikayet değil ama görüşlerimizi bildirebileceğimiz bir yer varmıdır dikkate alırlarmı merak ediyorum.
Benim kızımda 3. Sınıfta yasak değil.

bize oyle dedi öğretmenimiz çıkarttirıp kutuya koyuyomuş butun saatleri çıkarken veriyormuş
Böyle yapma sebebi ders içerisinde dikkat dağınıklığı oluşturması bizim dönemimizde de kantinin yan kısmına dolap koyulmuştu numaralı telefonları oraya koyardik anahtarı müdürde olurdu okul çıkışı nöbetçi öğrenci sınıfa getirir öyle alırdık içinden

Ben geçen dönem öğretmenimizle görüşmüştüm ve yasak olduğunu söylemedi. “ Alabilirsiniz sadece derslerde görüşmeyin. Teneffüslerde ve öğle arasında görüşün .” dedi .

Yasak değil. Yasak olmasını kimse kabul etmez. Özel durumu olan hasta çocuklar var, evlerine tek giden, servisle giden öğrencilerin takibini yapan çalışan anneler babalar var.

Kızımın sınıfında da yasak, ilkokul 3. Öğretmenini arıyorum bir sorun olunca, öğretmeni de bizi arıyor aynı şekilde. Kendisi yorulmuyorsa böyle velilerden, sorun yok ben napıyım 😂

Yasak değil. Yasak olmasını kimse kabul etmez. Özel durumu olan hasta çocuklar var, evlerine tek giden, servisle giden öğrencilerin takibini yapan çalışan anneler babalar var.
bu demekki bizim okulumuza ozel birşey ama öğretmen bu şekilde soylemiş,mudurle gorusup halledebilirim insllh

X