ölmek istiyorum

bu net baglılı bazı kısılerde hastalık boyutunda...esınızle konusunca ne dıyor..
bebegınızlede mı hıc ılgılenmıyor..

ailem evlenmemize karşıydı onun ailesini beğenmediler o zamanda işsizdi şimdi işi var ama..bebeğim olmasa aten bititirdim bu evliliği ailem bilmiyo söleyemiyorum ailemle aram iyiv ama biz sana demedikmi....gibi şeyler duymak istemiyorum..eşim internet hastalığıvar sabahtan akşama akşamdan sabaha kadar nette evde varlığı yokluğu belli değil hiçişi umurunda değil bebeğimiz problemli umurunda değil tek derdi pc deki sorunları resmen hastalık derecesinde beni aldattığından şüpheleniyoum bir insan sabaha kadar ne yapar nette anlamıyorum bişeyini yakalmadım günahını almak istemiyorum ama yeter demek istiyorum ama kendime bile güvenim yok hem ailem bilsede sahip çıkmazlar biliyorum

Esinle arandaki problemler bilgisayar yüzünden kaynaklandigni sanmiyorum nedense...cok önceden birseyler kopmus gibi sanki senin icinde....

Sanki evlendigne cok pismansin....helede cocuk yaptigna dahada pismansin....

Olabilir arkadasim...hepimizin hayatinda keskelerimiz vardir....insaniz hatalarimiz var...yanlis verilmis bir karar....askin verdigi o körlükle belkide eksik yanlarini göremedin esinin ve gel zaman git zaman simdide sadece onlari görmeye basliyorsun.......

Bence hic bir insan bir hatanin bedelini bir ömür boyu cekmemeli....Evliligni bir hata olarak algiliyorsan, esine karsi hisslerin tükenmis ise....bu iskenceye dayanmak zorunda degilsin....evlenmek hak oldugu gibi bosanmakda haktir.....

Fakat evliligmi kurtarmak esime arami düzeltmek istiyorum, esimi seviyorum diyorsan emek vereceksin güzelim....Esinle konusmalisin..

Hayirlisi olsun....

ben ya bilgisayar ya ben dedimyani bu dereceye geldik bil,yomusunuz hiçbişi demedi ama sen de demedi bazı arkadaşlar bu kadarcık şey içinmi diyolar elbette başka şeylerde var ama en zoruma giden zamanında peşimde köpek gibi yalvarıp yakarıp şimdi evde zerre kadar değer vermemsi bana verdiği sözlerin hiçbirini tutmafdı bir zaman dediğini yapmadı ben dayakta yedimhakarette işittim aşağılamalara maruz kaldım ve halada bölle devam ediyo uzaktan konuşuyosunuz ama inanki, yaşadıklarım beni hayatımdan bezdirdi dediğim gibi sadece oğlum için katlanıyoru birde biz ailemle ayrı şehirlerdeyiz onlar sene bi kere gelirler ne görürlerse onu bilirlerbilselerde bişi değişmez gerçi

Çok bunalmış sıkıntıdaysan ailene açıcaksın..
Aile hangi günler için var..Hata dahi yapmış olsan..
Ama bu bir hata, ailenin yüzünü kızartacak şey değil..
ısteğinle namusunla evlenmişsin..
Sana destek olurlar bence..

sorununuz ne tam olarak yazmamışsın canım ama kimse için kendi canına kıymaya değmez ve ALLAH katında bu çok büyük günah üstelikte oğlun var sorununu yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz

bumudur yani?
bende dayak felan yiyosunuz inanılmaz bi zulümün içindesiniz zannettim
kendinize gelin kuzum ne demek ölmek istemek
annesiniz siz anne!!!

eline saglik cnm yerinde bi yorum.hayat yanliz ca onlardan ibaret degil silkelenin ve kendinize gelin bu dunyada neden oldugumuzun farkin avrin ve yasama sansinin bir kez verildiginin

Çok bunalmış sıkıntıdaysan ailene açıcaksın..
Aile hangi günler için var..Hata dahi yapmış olsan..
Ama bu bir hata, ailenin yüzünü kızartacak şey değil..
İsteğinle namusunla evlenmişsin..
Sana destek olurlar bence..

kesinlikle ailenize acin bizzat uygulamis biri olarak cok faydasini goruceksiniz

sanırım ailenizin size sahip çıkmayacağınızı bilmek eşinize size karşı herşeyi yapma hakkı bulduğu anlamına geliyor galiba

X