ölü doğum

Evet haklısın. Bende 13 haftalık bebegimin kalbi durdu genetik sonucu 47 kromozom lu çıktı. Down sendromlu yani Allah ne verirse hayırlısını versin.

Dua edeceğim yine ama çok kırgınım üzgünüm.

Canim bende 27 haftalik gebelimde bebeyimin kalbi durdu ve ölü doum yaptim ardindan kurtaj oldum bende otopsi yaptirdim su icmis ve beyin olumu olmus yaziyodu ama intermete zaten bebekler su iciyor istemsizce anne karninda oyle yazoyodu neyse biri ban eyer sebeb bulamasalar bunu yaziyolarmis bende genetik testi yaptirdim hepsi iyi cikti troitlerim ve pihtilasma varmi diye hepsine bakildi iyi sukur ozel doktora gitim ve bana ilk gebelikte cok gozuktunu ve sebebinin onlarin dahi bilmedini soyledi ve bana biz anne karnindan bakiyoruz simdi burda olup ona sana bakildi gibi bakilsa daha farkli denmisti hakli oldunu dusunuyorum sonucta ondan kan idrar alinamiyir kan uyusmazli felan yok bilmiyorum simdi cok sukur yine hamileyim Allah bu bebeyimi kucaima almaya nasip etsin insallah

Çok geçmiş olsun başınız sağolsun... Ben de bir sene içinde iki kez bebek kaybettim bir tanesi ikizdi malesef çok iyi anlıyorum yaşadıklarınızı. Umarım her şey gönlünüzce olur tekrardan hamile kalıp sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Yalnız benim aklım bir şeye takıldı bebeğinizin haftası ilerideymiş doktorunuz neden hemen bir kere adet ol hamile kal dedi anlayamadım. Benim bebeğimin haftası daha az olmasına rağmen 2 3 ay kadar korun hamile kalma rahmin dinlensin demişti bana. Onu merak ettim acaba farklı bi durum mu var çünkü bende hiç beklemek istemiyorum tekrar hamile kalmak istiyorum bir an önce.

İlk gebeliğiniz miydi kaybınız .. çok sevindim adınıza rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah nekadar süre sonra hamile kaldınız

Bazı doktorlar 3 5 ay korun diyokarlar bazıları gerek duymuyor bilmiyorum bende zaten bebeğimi kaybettikten üstüne 2. Kez adet oldum 3. Yoldadır olmak üzereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…