ölüm korkum var

ne güzel motivasyon veriyor herkes. şükür hayattayız nefes alıyoruz. annemi uyarmaz olurmuyum. çocuk kadar inatçı, pek umursamıyor. ben daha çok umursuyorum. ama şu bir gerçek arada der ki; kanserden daha kötü şeker hastası olmak. bilginizin olmaması daha iyi. hiç tanışmayın bilgi sahibide olmayın inşallah. Allah razı olsun dualarınız için ya çok mutlu oldum ben

Öncelikle Yalnız dini bilgi vermek yasak mı bilmiyorum Şükürler olsun demek doğru değilmiş Daha çok ver anlamına gelirmiş o yüzden sıkıntıya sadece hamd olsun demek gerekırmıs ...

İkincisi bir arkadaşla tanıştım.. Hayatımın cefa kısmını dinleyince bana demişti ki.. Bu dünya sınav dünyası insanlar hayatı iki bölüme ayrılır cefa cektiği, Sefa çektiği dönem.. Senin de önüne güzel günler gelecek bekle demişti.. İçimi az olsun uz olsun ferahlatmıstı.. O günümü aratmasın ama Güneşli günler yaşayacağız.. Sabredin lütfen..

Annenize farklı mesgaleler bulun. Takı yapsın toka yapsın.. Diğer meseleleri unutsun biraz kafası oyalansın..Bi doktor hep söylerrdi.. Hastadan daha çok hasta yakınının psikolojisi daha bozuk oluyor diye.. O misal.. Toparla kardeşim kendini..

canım benim annem babam da hasta
babam kalp hastası by pass oldu, başka amelşyatlar oldu, annem nörolojik bir hastalığa sahip durumu ağır iyileşme şansı yok.
ama hasta kadar hastaya bakan da psikolojik olarak yıkılıyor.
lütfen bir yardım al psikolog ile görüş
ben bi ara psikiyatriye gidip ilaç kullandım

durumunuz varsa yarım günlük falan bi yardımcı tut biraz hayata karış
asla eve kapanma hayatını annene adama tamamen
çünkü allah sıralı ölüm versin inşallah senin önünde daha uzun güzel günler olacak
asla kendini kapatma

Rabbim iz bırakmayacak şifa nasip etsin sizlerede tüm hastalarada. Allah kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş sabır önemli olan burda peygamberler hastalık geldiği zaman sevinirmiş çünkü ağaçtan yaprak dökülürcesine insanın günahları öyle dökülürmüş sabır ve dua çok önemli Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin sizede sabır diliyorum bol bol dua edin.

CANIM BENİM SENİ O KADAR İYİ ANLIYORUM Kİ bende aynı korkuyu sürekli yaşıyorum, tek çocuğum anneme bişey olursa hayatta tek başıma kalırım diye, onun acısını kaldıramam o acıyla yaşayamam gibi geliyor. Rabbim sana güç kuvvet ve bol sabır versin inşallah, eminim ki bu vefanın ve fedakarlığının karşılığını rabbim sana kat kat verecektir. ölümlü dünya hepimiz bir görev için gelmişiz dünyaya, senin görevinde buymuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…