Ön koltuk kapışması 😂

Böyle neden düşünülsün ki? Yani neden ön koltukta oturmak üstünlük sayılsın?

Bu ne alaka peki? kocasını kendi anasından babasından mı kıskanacak? :eek:
Cunku oyle bi tipde ondan
Ben sizden bahsetmiyorum hanimefendi
O yengem onde oturan koskoca yasli basli adami zorla kaldirmis. Sizinki kendiliginden gelisen bi olay, siz dememisinizki bu adam inmezse onden, bu araba gidemez diye

Yok artık :eek: e bizim araba da benim üzerime, krediyi filan ben çektim. Üstümde kaza bela olmadığı için sigorta düşük çıkıyor diye benim üzerime yaptık. Bu mantıkla ben arabada padişahlığımı ilan edeyim:KK70:
O parasını ödediği için olabilir bilmiyorum. Değişik kadın 27 yaşında evlendi ama çoktan ev almıştı o yaşta. Baya güzel kazanıyor işi bıraksa lütfen geri dön falan diyorlar:)) Demek ki onun kadar bilen yok. Yani bilemiyorum hep öyleydi sadece kendi arabasında değil bir ara arabalarını satıp 6 ay falan arabasız kalıp dedemin arabasını kullandılar hep onda da böyleydi yani. Belki küçüklükten gelen bir şeydir. Ama o anlattığım olayda şok olmuştum ben 20 yaşımda falandım şu an 35im hala aklımda yani. Ama iyi de kadındır annesine aslında çok sever belki on koltuk fetişizmi vardir:))

Cunku oyle bi tipde ondan
Ben sizden bahsetmiyorum hanimefendi
O yengem onde oturan koskoca yasli basli adami zorla kaldirmis. Sizinki kendiliginden gelisen bi olay, siz dememisinizki bu adam inmezse onden, bu araba gidemez diye
Anladım ben benden bahsetmediğinizi de söylediğiniz örnek çok garip geldi bi şaşırdım 👀

X