Ona son bir mesaj atmalı mıyım ? (Uzak mesafe ilişkisi)

1 kere görüşülmüş. Başka da bir şey demiyorum.
Evet 1 kez görüşüldü. Ama daha önceki zamanlarda da konusmusluğumuz var. Şunu belirtmek isterim ben o bir kez de olsa görüşmede çok etkilendim ve aynı hisleri onunda yaşadığını iyi biliyordum. Uzaktayken bile kalbim yerinden çıkacak gibiydi bu nasıl bir enerjiydi aramızdaki anlatamam bu beni daha çok etkiledi sanırım.. Kimse bilemez sonuçta neler hissettiğini o an bir anda çekim olabiliyormuş demekki.. Tek farkımız sanırım ben fazla bağlandım duygusal yaklaştım.. O da son zamanlarda olaya kendini bir anda çekip mantıksal yaklaşmış denemiş erkekler kadınlardan daha çok acımasız olabiliyor. Keşke sonu böyle bitmeseydi ben güçlü duramadım..

Wattpad hikayesi yazmayın lütfen konu sahibi, mümkünse az ve öz cümlelerle derdinizi paylaşın. Çok uzun kolay kolay kimse okuyup doğru yorum yazamaz bu yüzden.
Kusura bakmayın uzun olmuş farkındayım ama ben de anlaşılır yazmaya özen göstermeye çalıştım zaten. Detaylı yazdım ki arkadaşlarımdan iyi ve doğru tavsiyeler alabilmek için. Size çok uzun geldiyse ve böyle düşünüyorsanız lütfen okumayın buraya da yorum yazmayın zaten. Teşekkürler..

Çok doğru söylüyorsunuz. Atmamak daha doğrusu evet bunu benim çevremdeki yakın arkadaşlarımda söylüyor. Ama hayal kırıklığı, bir anda boşluğa düşmek ve en son değer verdiğini söyleyip iyi dileklerde bulunuyorsun ve ondan kocaman bir sessizlik işte bu bana koyuyor. Kendi bilir ben de yoluma elbet bakabilirim ama kimseyi yara bandı yapamam önce kalbimin soğumasını beklemeliyim.. Böyle erkekler yüzünden de onlara olan güvenimiz kayboluyor işte..

Teşekkür ederim desteğin için :) 1 kez görüşmeme rağmen aramızda büyük bir çekim olduğu için ve çok etkilendiğim için zaten çabucak bağlandım.. sonraki telefon görüşmelerimizi, yazışmalarımızı anlatmıyım o kadar duygusal ve içtendi ki görüntülü sohbetteyken bile konuşmadan sadece bakıştığım utanıp telefonu kapatmisligimiz vardı. Ve dediğin gibi insan insanın ruhunu hissedip te aşık bile olabiliyor. Hislerimle yaşamayı seviyorum bende. Bu duyguları yaşamayıp ta ne de çok dip dibe olan çiftler var. En önemlisi de Allah veriyor bu duyguları iyi kullanabilene.. ama alıyorda bir anda istedi mi. Ben ilk başlarda öyle çok mutluydum ki bitmesin diyn ben daha çok cabalamistim son zamanlarda o da kendi çapında emin olamama tavırları ve kararsızlıklar yasiyormus ama benimle hala umut verici konuşmalar.. Olmayınca bazı şeyler ve tek taraflı çabayla kalbim daha fazla dayanamadı buna kırılıp inciniyordum Allah ta benim daha fazla üzülmeme dayanamayıp içimdeki bu sevgiyi aldı benden belki de onun yerine acı verdi onu unutmam için..

Evet iyi dileklerde bulunmuşsunuz ona bile cevap vermemiş bırakın siz de sessizliğe gömülün. Erkeklerin duyguları bir anda yükselip bir anda bitiyor bu da hayal kırıklığına yol açıyor. Eminim çok üzülüyorsunuzdur çok ama çok zor biliyorum yaşadım. Sizi çok da iyi anlıyorum ama ilerde dönüp baktığınızda diyeceksiniz keşke o mesajı atmasaydım çabalamasaydım. Biri için çabalamaya başladığınız an o kendini daha değerli hissedip geri çekiyor. Unutmayın kendi dünyanızda en çok siz değerlisiniz, başkası için kendinizi yıpratmayın daha fazla. Zaman her şeyin ilacı. Her şey gönlünüzce olur umarım

Evet belki de Allah kurtardı beni ondan.. Herşeyde vardır bir hayır.. Peki numarasını sileyim mi sizce artık o silmediğimi gördükçe benim beklediğimi falan düşünüyor olabilir gerçi o da silmemiş...ki en son gönderdiğim mektupta iyi dileklerde bulunup arkadaşlığımız baki kalsın gibisinden yazmıştım silersem tutarsız olur muyum biraz zaman geçip öyle mi sileyim yoksa ?

7 yıllık eşim ben hamileyken sanal alemden sevgili bulunca boşadım. Bebeğimi kaybettim o uzuntuyle. Yanı adam 7 yıllık hamile karısını umursadi senin mektubun inan zerre etkilememiştir. Sadece tamamen her yerden engelle uzak dur. Ve mesleğini eline almış kızı kaybetti ilerde üzülür vs çok boş arabesk sozler. Inan bu tipler zerre umursamaz gününü gün ederler. Kendini boşuna üzme lütfen.

Yapilacak tek şey
Erkekler genelde bir sürü kadına aynı anda yazıyorlar. Bir kere görüşülen adama tabi ki baglanilmaz çünkü genelde yalancılar.

Yaaa bişey diyim mi.
O kadar ayrıntıcısınız ve o kadar uzun uzadıya dert anlatıyorsunuz ki, kusura bakmayın ama boğucu geliyorsunuz.

Burcunuz balık mı? Balıklar genelde mıy mıy mıy, lafı uzatırlar, mızmızlanırlar.

İnanın kırılmanızı istemem ama adama da çok uzun uzadıya şeyler yazdıysanız boğulmuştur.

Sandığınız kadar derinlikli bir ilişkiniz olsa, o da kopamazdı.

Bir de allah kurtardı ne demek. Adam sizi istemiyor olabilir ama başkasıyla uyumlu bir ilişkisi olabilir. Bu onu kötü yapmaz.

Muhakkak sizin düşündüğünüz gibi olurdu eminim Aslında eğitimli olup olmamakla alakalı degil bu cok fazla detay verdim bu sizi rahatsız etmiş olsa da doğru fikirler alabilmek için birde biraz fazla duygusal olmamla da alakali yazarken tüm duygularımla yazmayı tercih ediyorum. Yanlış ve eksik yazmak istemedim bu sefer daha farklı elestiriler, yanlış tavsiyeler alabilirdim.. Sizi bu konuda sıktıysam üzgünüm. İnsan 1 kez görüştüğü birinede elbet aşık olabilir veya çok fazla etkilenip güçlü bir çekim yaşayabilir bunuda görüşmeden sonraki güzel, anlamlı ve içten sohbetleriyle devam ettirebilir. Önemli olan insanın ruhunuda sevip hissedebilmek..Dip dibe olupta bunları hissedemeyen ne çok çift var bu dünyada.. Benim çok çabuk bağlanmam hem onun bana hissettirdiği yoğun duygular hemde çok uzun zamandır yaşayamadığım sevmeye ve sevilmeye aç olmammış. Ama maalesef onun benim kadar büyük bir kalbi yokmuş ki hemen beni silip atabilmiş. Olgun biri gibi davranmisti ki değilmiş. Onun bana son davranışları ve tutumuyla ben bu duyguları yaşarken büyük bir boşluğa sürüklenmem oldu. Çok doluyum bu yüzden. Dediğiniz gibi keşke hayatı basit yaşayabilsem ama yapım gereği böyle olamiyorum maalesef.. birde üst üste acı görünce hayatı çok fazla ciddiye alir oldum artik

Çok teşekkür ederim desteğiniz için sizinde herşey gönlünüzce olsun

Kendisine olan ilginizi,sizde ki önemini yeterince göstermissiniz.Yolladiginiz hediye ve mektup ile ilgili teyit amacli sormussunuz ki haber veririm dedigi halde dönmemis? Artik susma zamani Ne iyi ne kötü hissinizi size dair hicbirşeyi bilmesin.

Burada her türlü eleştiriye açığım kırıcı konuşsanızda..size boğucu gelmiş kusura bakmayın keşke okuyup buraya böyle bir yorum yazmasaydınız. Kimse kimsenin n yaşadığını bilemez sonuçta bu süreçte.. Şunu söyliyim evet uzun uzun yazdığımda oldu yeri geldi mi kısa kısa yazdığımda oldu ki onun da uzun mesajları vardı hem de benim yazdıklarımdan daha uzunu.. Adı üstünde uzak mesafe ilişkisi olduğu için ister istemez mesajlarla kendini ifade edebiliyorsun iletişimdeki tek aracimiz bu çünkü. İstediginde görüşüpte anlatamiyorsun çünkü kendini bu yüzden böyle bir iletişimi tercih etmek zorunda kaldım bende. Evet ben çok duygusal bir insanım ve hislerimle, gerçek samimi duygularımla yaklaşmak isterim ilişkiye ve değer veririm. Kıymet bilen bir insanım ki bu beni sıkıcı, boğucu ve mıy mıy bir insan yapmaz. Onu boğsaydı bu emin ol ilk zamanlarda sıkılıp konuşmak istemezdi 3 ay da olsa uzatmazdi bu kadar sorun bu değildi. Yuzyüze gorusememek, doğru iletişim kuramamakti anlayamamakti birbirimizi..
Hı doğru tabiki saygı duyarım kimse kimseyi zorla konuşturamaz ama ben onca paylasimimiza rağmen olumlu olumsuz yaptığım güzel bir davranışa bir geri dönüş beklemiştim değmezmiş ama. Allah herkesin gönlüne göre versin...

Burcunuz ne

Çok geçmiş olsun.. benim şuanda yaşadığım şey sizin yaşadığınıza göre bir hiç.. Allah umarım sizin de karşınıza da doğru, kadir kıymet bilen bir insan çıkartır zormuş yaşadıklarınız.. Doğru söylüyorsunuz erkekler kadınlara göre daha çok acımasız oluyorlar.. En doğrusu önümüze bakıp yol almak.. Allah iyi insanlar çıkarsın karşımıza

1 kez görüştüğüm insan için böyle uzun uzun hayatta yazamam bence gerçek hayattan daha güvenilir kişiler bulmalısın canım.

Bir de bizler okur geçeriz. Okurken darlanırız en fazla. Ama siz biraz hafif yaşayın. İstemiyor mu, bırakın. Üzülseniz de içinizde yaşayın,, ona bir şey demeyin. İnanın kazanan olursunuz

Öyle yapacağım başka yolu yok ben de önüme bakacağım. Peki siz olsaydınız numarasını siler miydiniz şuanda yoksa biraz zaman geçip öyle mi silerdiniz. Çünkü whatsappta silmediğimi görüyor ki o da silmemiş. Benim onu hala beklediğimi sanmasın yani zaman geçiyor, içim soğuyor dönüş yapsa bile kırılmış bir kalbe ne farkedecek artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…