Ona son bir mesaj atmalı mıyım ? (Uzak mesafe ilişkisi)

Yarısına kadar okudum. Çok uzun yazmışsınız. Ama hata etmişsiniz. Bi kere gördüğünüz birine bu kadar yoğun duygu hissedilmez. Adam zaten gmrüsmek istese bu kadar zamanda sizinle 40 kere görüşürdü. Sizin duygularınozla oynamış. Duygusallığınızdan faydalanmıs. Görüşme planı yapmaz, lafını etmez. Size de acele ediyosun der . Çok yumuşak davranmıssınız. Saflık etmişsiniz. Görüşmediğim adamla zaman kaybedemm ya görüşelim ya da bitiriyorum dicektınız. Görüşmeyen adamın dugusundan da ciddiyetinden de bahsedilemez.

Erkek isterse dagları deler. Her türlü zorlu şartı aşar gelir. İmkansızlıktan imkan yaratır . Bi yolunu bulur gelir ayagınıza kadar. Adam is te mi yor. Bi meaj atın evet ama tabiri caizse bu mesajda onu yerın dibine sokun haddini bildirin. Bı dqha da bu kadar saf ve duygusal olmayın. Yoksa daha cok cannz yanar.

Ben adamda bir suç bulamadım nedense. Konu sahibi kendi içinde birşeyleri yaşamış olasılıkları kurgulamış sonra da adama yüklenmiş. Kim olsa kaçar

Ayrıca lütfen kendinizi ifade etmeyi öğrenin konuyu geçtim yorumlara verdiğiniz cevaplar bile destan. İnsanlar sıkılır böyle insanlardan

Ki günümüzde insanlar YouTube videolarını bile hızlandırarak izliyor. Artık herkesin vakti az.

Ben erkek olsam sizin bu yoğun duygularınızdan korkardım açık konusıyım. Daha ortada bısey yok siz naptınız yahu. Bu ne yükselme böyle. Erkeklere bıraz naz yapmak gerek azcık zoru oyna. Azcık dıyorum. Siz leyla olmussunuz. Ama karsı taraftan bunu beklemeyın. Adam korkmus. Bi cevap verse sız yıne umutlancaksınız. Bırakın hıc bısey yazmayın. Unutun. Kafanızı baska seylerle oyalayın. Bi daha da bu kadar duygusal olmayın.

Vazgectikten sonra gelirler geri.. bir de sizde ki rahatligi görmesi lazim ki sasırsın..Simdi ona olan ilginizden o kadar emindir ki..taktikleri de dönmek icin degil de vazgecilmez oldugunu düşünmemesi icin uygulayin.Sizden değerli değil.

Adam bence orda çalışmıyor o yuzden ulasamadı. Guvenlık almıstır ısyerı oldugu ıcın gelenlerı alıyorlar. Yalan soylemıs dıye hıssettım gelmemesı falan hep o yuzden

O kadar güzel bir noktaya parmak basmışsınız ki.. sanki her ayrılan insan kötü, sanki ayrılmak kötülük. O zaman herkes ilk sevgilisiyle evlensin böyle bir mantıkları var sanırım. Tabii hakaret, şiddet, aldatma ve zorba tavırları ayrı tutuyorum bu tarz şeyler yapanların başkasıyla da mutlu olacağına inanmıyorum ama konuda öyle bir durum da yok.

adama da bu kadar çok "benim yaram var, önceden kalma yaram,ne yapayım yaram var" dediyseniz gözü korkmuş olabilir. kimse önceki ilişkisinde zorluk çekti diye bir başkasının nazını çekmek istemez nihayetinde. 30 yaşındasınız, 1 kere görüştüğünüz kişiyi bu kadar önemsemeyin, tabi ki yoğun duygular beslemiş olabilirsiniz ama konuşmak dışında yaşanılan bir hikayeniz olmadığı için daha adamı tanımıyormuşsunuz bile muhtemelen. inşallah karşınıza gönlünüze göre biri çıkar, ama tavsiyem önceki ilişkilerinizden aldığınız yarayı yeni ilişkilerinizde konu etmeyin, her insan bir değildir. birine güvenip kazık yediniz diye herkes size kazık atmaz

Ortada bir ilişki yok ki. Yahu emin ol seni seven, sana değer veren bir sürü insan var dışarıda ! Sadece takıntı yapmışsın. Bir de kendini baya bir şey sanmış bu tavırların karşısında duygularınla da oynamış... karşındaki kişiliksiz bencil bir insan. Ne mesajı sakın mesaj filan atma. Birkaç ay sonra ben bunu mu bu kadar takmışım diyeceksin..:)

Seni görmeye bile gelmemiş, umursamamış
Hediyeler mektuplar gondermişsin, adamın umru olmamış, üstüne arayıp aldın mı demişsin yine umru olmamış...
Baaka adam mı kalmadı memlekette?

Ben çocuğu suçlayan yorumlara katılmıyorum. Bence ilk etapta yanlış davranan siz olmuşsunuz. Çocuğun hemen bağlanmaması normal ki zaten. O vazgeçemeyeceği kadar büyük bağ hemen değil zamanla oluşur. Siz çok çabuk bağlanmişsiniz ve aşırı tedirgin davranmişsiniz. Görüşecek mi görüşmeyecek mi seviyor mu sevmiyor mu olmayacaksa bitsin vs. Bunlar bence onu sizden uzaklaştırmiş. Kafasında sorular olduğu için de tekrar görüşüp sizin daha fazla bağlanmanizi istememiş.

Sizi de anlıyorum ama bu endişeli ve fevri tavırlar erkekleri itiyor. Olacağı varsa da olmaz böyle. Belirsizlik karşısında biraz zamana birakabilmeyi öğrenmelisiniz. Adam kaçmıyor ya sonuçta. Sevmiyorsa zamanla anlardiniz davranışlarından.

Son olarak o uzun mesajı asla atmayın. Hiçbir işe yaramayacaği gibi cevap alamazsaniz ah niye attım kendimi küçük düşürdüm diye üzülürsünüz. Tecrübe ile sabit.

bu kadar uzun okumama imkan yok ama basliga cevabim evet. ben yasanmamistan pisman olacagima yasanmistan pisman olmayi tercih ediyorum. o nedenle bence aramak istenilen kisi aranmali, yazilmak istenen mesaj yazilmali.

Yazın çok uzun tamamını okuyamadım ama anladigim kadarıyla herşeyi sen kafanda kurmuşsun. Onun ağzındanmis gibi kendince onun hislerini yorumlaman da oyle. Iliski olmamis ki ayrilik olsun sizin ki flortmus. Görüşememek için bir çok bahaneler uretilmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…