Onun Gözlerini Tırnaklarımla Oymak İstiyorum !

bir günahhh gibi izledim seniii diyodur eşin saa lafff yok adamı günaha sokarsın laaaaaaaaaaa sen....:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

deme kıss bak şimdi :KK12: eh boşuna kokoş foruma takılmıoz..sen hamişken bilem sexisin kı:KK14: calıştaaaa_0 bak örnek olsun kendine yeni bir sen lazım ona göre her daim sexi olacek:KK14:

Son düzenleme:
ne maaalum erkekler için olduuu:KK20:sen bakımlı ol cilveli ol laf ebesi dişi ol..o yinede takımları tutamadı gittimi,ozaman dersin ben üzerime düşeni yaptım yinede gitti..giden gitsin kalan sağlar biizimdir :KK52::KK52:oda ne kaybettiğini bilir..:KK14:benmki senin gibin azgun garuyu ben nasın bırakırım başka ellere diyi:KK23:o bile yeter kıs:KK14::KK14:
ahahahahhaahah ne güldüm yaaaa deliii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ben gidiom hertarafım ağrıyo bugün baby yarın görüşürük...:KK19:
iyi geceler canımm :KK16:

deme kıss bak şimdi :KK12: eh boşuna kokoş foruma takılmıoz..sen hamişken bilem sexisin kı:KK14: calıştaaaa_0 bak örnek olsun kendine yeni bir sen lazım ona göre her daim sexi olacek:KK14:

öyle olmak lazım bilyon benim koca hipodromda gezii sanki allah bana güç kuvvet versin bu adamı her daim dizginlerimmm animallah ...
Laa kokoş formu diyonda kokoşluktan çok paris formu oldu benim formmm ....:KK15::KK15::KK15:

Yakında kazenle kanka olmayalım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK55::KK55::KK55:biz masunmuzzz dimi selishhhh

ahahahahhaahah ne güldüm yaaaa deliii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

iyi geceler canımm :KK16:

iyi geceler sende çok takma o yaratığı kafana böle kötü isimlerle hitap et hatta telefona bile yaratık diye kaydet hatta sil unut gitsin numarayı...

sana yeni bi sen lazım gör bak sen onu istemezsin tenzezzül etmessin hadi bana yallahhh ....:KK55:

öyle olmak lazım bilyon benim koca hipodromda gezii sanki allah bana güç kuvvet versin bu adamı her daim dizginlerimmm animallah ...
Laa kokoş formu diyonda kokoşluktan çok paris formu oldu benim formmm ....:KK15::KK15::KK15:

Yakında kazenle kanka olmayalım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK55::KK55::KK55:biz masunmuzzz dimi selishhhh

kız kazeni hiç sorma aman anmıyalım da kulaaçınlamasın:KK52: biz masumuz kız miroşş hayat şartları

Son düzenleme:
son sayfalara baktımda konuyla alakalı bır yorum bulamadım bendemı bır tuhaflık var acaba????ilk mesajla son yazılanlar arasında bır baglantı kuramadım dogrusu..........

son sayfalara baktımda konuyla alakalı bır yorum bulamadım bendemı bır tuhaflık var acaba????ilk mesajla son yazılanlar arasında bır baglantı kuramadım dogrusu..........

doğrudur..arkadaşa derdini unutturuyoruz:KK14: unuttunmu kız:KK51:

ben cenemi bosuna yormusum,
konu sahibinin derdi geyik yapmakmis,
deseydin ya bastan yapardik geyigi:KK53:

X