Kıskançlığın kaçıncı seviyesi bu ?

Bu yazdıkların hiçbirini eşim dışında kimseyle paylaşmadım ..burda anonim bir isim ve hesapla paylaşmaya çalıştım sizin de araştırdığınız gibi ..eğer anlatabilecek olsam buralara kadar gelip derman aramazdım ..reglimin geciktiğini ,şifreli bir şekilde anlatırdım ..reglim olduğunda şifreli bir şekilde ima ettiğim gibi .bakın konu hakkında ki düşüncenize Saygı duyarım.ama şimdi Burda kolonoskopi konusunu önüme getirmeniz gerçekten beni çok gerdi ..dişlerim birbirine çarpıyordu o dönemler korkudan ..tir titremekten kendimi alamıyordum ..beni o günlere geri götürüp o travmayı hatırlattığınız için ayrıca teşekkür ederim

kankanıza dümdüz regliyim yazamıyorsanız nasıl kankalık o yahu..
ne yazışıyorsunuz bütün gün, özledim, içtiğim kahve sensiz boğazımdan geçmedi, keşke bugünü kör olarak geçirseydim seni göremeyeceğime...
bütün yazışmalarınız canım cicim üzerine mi yani.
sonrada kalkıp normal diyorsunuz.
yatarken kankanızı düşünüp uyuyorsunuz galiba karga mokunu yemeden mesaj atmışsınız.

Eşim 3 sene önce tanıştığım ama sonra kanka seviyesine geldiğim kızın whatsapp üzerinden gönderdiği “💋” emojisini gördü…bu nedir dedi? Benim kanka göndermiş dedim..ver bakalım ne yazıyormuş bu kanka sana dedi..beraber mesajları okuduk ..Birgün önce hiç konuşmadığım için ertesi sabah 07:03 de attığım “hiç aklımdan çıkmıyorsun bebeğimmm ♥️🤔” mesajını gördü .ben bu saatte işe gidiyorum sen fosur fosur uyuyorsun ..uykudan kankan için uyanıp şu ergen mesajları atmaya üşenmiyorsun da bana mı üşeniyorsun dedi..ne alaka ?kıskandın mı dedim?yok falan dedi ama kıskandığı besbelli..o bir kız ve benim kankam dedim..siz lezbiyen misiniz?dedi..mesajlara bakmaya devam etti “seninle içtiğim çayın tadını hiçkimsede alamıyorum birtanem ♥️” mesajını gördü ..yuhh dedi..ne oldu diyorum ,sen biz çay içerken ondan diyorsun demek ki “muhabbetine de doyum olmuyor “diye dedi ve kadına da olsa ,30 küsür yaşında 2 çocuk annesine ,bu yarı erotizm içeren sevgi mesajlarını atmak hiç yakışmıyor dedi ve kendine attığım whatsapp mesajlarını geriye geriye giderek okumaya başladı “ekmek al”-“arabanın sileceklerini kaldırmışlar “ -“onay kodunu söyler misin? Gibi günlük işlerle ilgili mesajlar ..fena küstü bana..kendimi suçlu gibi hissettim.ne yapacağımı bilemedim gerçekten .bu adama ne diyim ben şimdi ?:-(
Yaş kaç Allasen...
Çok saçma mesajlaşmalarınız var kankanızla.
Eşiniz haklı, ona yazmanız gereken sevgi sözcüklerini kankanıza sarf etmişsiniz.
Tam tersi bir konu açsanız, eşiniz kankasına böyle davransa "aboooovvv gay o adam kaç kaç" derdik.

Hanfendi …ben az çok mantık dersleri aldım ..mantığım iyi diyebilecek seviyededir ..bu sebeple kavram kargaşası içerisinde dönüp dolaşıp aynı mantık hatasına düşüyorsunuz ..bakın düğünümüze özel insanları çağırırız .bu sebeple davetli olmayanlar giremez .çünkü özel değillerdir ..yani davetsiz olanlara gizlidir esasen düğün ..örneğin instagram bize gizli hesap mı ?açık hesap mı ?diye bir seçenek sunuyor değil mi?eğer hesabımızı özel olduğunu ve özel insanların görmesini istediğimiz düşünüyorsak hesabımızı gizli yapıyoruz..yani özel olmayanlardan gizliyoruz .ünlülerin hesapları niye açık sizce?çünkü özellerini başka hesaplarda gizli olarak paylaşıyorlar .official dedikleri hesapta özel dedikleri hiçbir şey yok .lütfen bunu anlayın artık
Devlet herkese üniversite okutunca kendilerini bir b.k sanıyorlar böyle. Halbuki olması gerektiği gibi lise mezunu kalsa haddini bilirdi biraz.

Son düzenleme:
Valla benim eşim de bazen komiklik olsun diye arkadaşlarıyla gay gibi aşk sözcükleriyle konuşur eğleniriz. Biz zekasızsak ergensek ergen olalım ama herkesin eğlencesine kimse karışamaz. Siz ciddi miydiniz bilemiyorum tabii ama kocanızın tepkisini çok komik buldum.

Erkek erkeğe aşkım ,bebeğim der mi?😳 onlar birader,oğlum falan diyor birbirilerine
Hiç kendinizi savunmaya geçmeyin burda. Kaç yaşında kadınsınız. Ben 24 yaşındayım, daha şu güne kadar ne ben ne de arkadaşlarım birbirimize sabah körü kalkıpta ‘hiç aklımdan çıkmıyorsun aşkım bebeğim’ falan demedik. Birbirinize karşı olan hitap tarzlarınız ve kullandığınız cümleler çok düşündürücü gerçekten. Kocanızın yerinde olan birçok insan benzer bir tepki verirdi. Bunda komik birşey de yok ayrıca.

bir erkeğin bir erkeğe bu şekilde mesaj attığında nasıl kafamızda cinsel yönelimi farklı sanırım diye canlanıyorsa sizin içinde canlanması çok normal tuhaf yani bir arkadaşım bana böyle yazsa iletişimi keserim onunla 😁😁😁 kıskanmak değilde adam bir kuması oldugunu düşündürüyor mesajlar 😁

Hanfendi …ben az çok mantık dersleri aldım ..mantığım iyi diyebilecek seviyededir ..bu sebeple kavram kargaşası içerisinde dönüp dolaşıp aynı mantık hatasına düşüyorsunuz ..bakın düğünümüze özel insanları çağırırız .bu sebeple davetli olmayanlar giremez .çünkü özel değillerdir ..yani davetsiz olanlara gizlidir esasen düğün ..örneğin instagram bize gizli hesap mı ?açık hesap mı ?diye bir seçenek sunuyor değil mi?eğer hesabımızı özel olduğunu ve özel insanların görmesini istediğimiz düşünüyorsak hesabımızı gizli yapıyoruz..yani özel olmayanlardan gizliyoruz .ünlülerin hesapları niye açık sizce?çünkü özellerini başka hesaplarda gizli olarak paylaşıyorlar .official dedikleri hesapta özel dedikleri hiçbir şey yok .lütfen bunu anlayın artık
Hımm yani bu durumda sizin başka hesabınız var ve kankanızla o hesaptan sansürsüz yazışabiliyorsunuz. Bi yerlerden 2.telefon da çıkarsa şaşırmayacağım. Aldatan insanlar bu kadar zahmete girmiyor be. Alt tarafı regl oldum diyeceksiniz kankanıza. Karı koca telefon kurcuklama merakınız nelere mâl olmuş.

Aşkım günaydın tam kahvemi içerken sensiz kahve içmeden tat alamadığımı fark ettim aklımdan çıkmadın hiç 🤍
günaydın hayatımın anlamı , dün gece seni düşünürken uykuya dalmışım bu sabah işe geç kaldım :KK45:
aklımı başımdan aldın :eek:
sensiz boğazımdan geçmiyor kahvaltıdan tat alamıyorum o yüzden bugün aç kalıcam aşkım :KK15:

ahahaha ne tuhaf oluyor böyle yazınca
kurban olarak seni seçtiğim için özür dilerim ImTheDevil ImTheDevil

Özel alan dediğiniz nedir ?açıklar mısınız ?en özelimizi eşlerimize gösteriyoruz ?daha ne kadar ayrı bir özel alan olabilir ?ayrı ayrı özel alanların olduğu yere evlilik mi deniliyor ?eşimin benim dışında nasıl bir özeli olabilir ?eğer o alan özel ise ben neyim?
sen kocanla özelini paylaşırsın kime ne bundan
ama o mesajlarda arkadaşının da özeli var ya hani ... konu artık senin özelinden çıkıyor başka bi kadının özeline giriyor
ben şahsen kocamın başka bi kadının özelini bilmesinden inanılmaz rahatsız olurdum. ne münasebet kocam benim kankamın özelini bilecek ?

O kadar sacmalamissin ki.
Ne yani, sabahları sensiz güne başlamam, her şey sensiz anlamsız diyecek viciklikta ilişkin olan bir kız arkadaşına "bu ay reglim gecikti, çok korkuyorum" demez misin mesela? Ya da "çocuklar tepemde , işler bitmiyor, zaten reglim heyheylerim tepemde" demez misin?
Şimdi eski konulariniza baktım. doğumdan sonra makat çatlağı yasamissiniz. O zamanlar tanışıyor olsanız bunu mesela sır gibi saklar miydiniz o güne onsuz baslayamadigin can kankandan? Yazmaz mıydın hiç sorunlarını, bulduğun doktorlar hakkinda paylaşım yapmaz mıydın,kolonoskopi öncesi endişeni gidersin diye konuşmaz mıydın?
Bu kadının kocası mesajları okusa senin totondaki problemi bilse hoşuna gider mi?
Doktorum sapik mi diye konu acmissiniz. Bu olayı mesela çıkar çıkmaz en yakın arkadasinizla paylaşmazmiydınız öfkenizi atmak için? Eşi okusa hoşunuza gider mi böyle bir özeli? Kaldı ki siz utanmış, kendi eşinize bile soylememissiniz.
Bir dostuma bir şey diyorsam ona diyorumdur. Telefonu karıştıran kocasına değil.
Eşinizin davranışı çok iğrenç bir davranış.
Hos, karşılaştığı şeyler de çok güzel sayılmaz. Ortaokul ergeni gibi aşk iltifatlari falan. Üstelik çok da samimiyetsiz. Nerede böyle vıcık vıcık aşko kızlar görsem sonu büyük ayriliklarla bitiyor
ıyy üniversitedeki bi anım geldi aklıma
yurttaki kızlarda dördümüzde aynı sınıfta ve aynı odadaydık ilk sene .
içimizden biri sınıftan bi çocukla sevgili oldu
bi gün kızın ağzından kaçırmasıyla bi öğrendik ki kız kendi aramızda olan biten her şeyi
benim ve diğer arkadaşların kendi özeli dahil her şeyi sevgilisiyle paylaşıyormuş
yani x arkadaşımızın bizimle paylaştığı ailevi sorununu kızın sevgilisi biliyor
ötekinin başka bi durumunu biliyor
benle alakalı bazı şeyleri de biliyor falan
ve çocukla aynı sınıftayız her gün yüz yüze bakıyoruz vs
felaket rahatsız olmuştuk ya
biz ona güvenmişiz anlatmışız sonuçta sürekli beraberiz ve samimiyiz. o gitmiş bizim için tamamen elalem olan sevgilisine anlatmış öğğğ

Eşim 3 sene önce tanıştığım ama sonra kanka seviyesine geldiğim kızın whatsapp üzerinden gönderdiği “💋” emojisini gördü…bu nedir dedi? Benim kanka göndermiş dedim..ver bakalım ne yazıyormuş bu kanka sana dedi..beraber mesajları okuduk ..Birgün önce hiç konuşmadığım için ertesi sabah 07:03 de attığım “hiç aklımdan çıkmıyorsun bebeğimmm ♥️🤔” mesajını gördü .ben bu saatte işe gidiyorum sen fosur fosur uyuyorsun ..uykudan kankan için uyanıp şu ergen mesajları atmaya üşenmiyorsun da bana mı üşeniyorsun dedi..ne alaka ?kıskandın mı dedim?yok falan dedi ama kıskandığı besbelli..o bir kız ve benim kankam dedim..siz lezbiyen misiniz?dedi..mesajlara bakmaya devam etti “seninle içtiğim çayın tadını hiçkimsede alamıyorum birtanem ♥️” mesajını gördü ..yuhh dedi..ne oldu diyorum ,sen biz çay içerken ondan diyorsun demek ki “muhabbetine de doyum olmuyor “diye dedi ve kadına da olsa ,30 küsür yaşında 2 çocuk annesine ,bu yarı erotizm içeren sevgi mesajlarını atmak hiç yakışmıyor dedi ve kendine attığım whatsapp mesajlarını geriye geriye giderek okumaya başladı “ekmek al”-“arabanın sileceklerini kaldırmışlar “ -“onay kodunu söyler misin? Gibi günlük işlerle ilgili mesajlar ..fena küstü bana..kendimi suçlu gibi hissettim.ne yapacağımı bilemedim gerçekten .bu adama ne diyim ben şimdi ?:-(
Eşin aldatıldığını düşünüp sevgilini kadın adıyla kaydettiğini bile düşünse yeridir.Mesajlar kusura bakmayın çok saçma ve yersiz.Adam sonuna kadar haklı.

Canım ben yeni evli değilim ki ?14 yıllık evliyim ..14 yıllık evli biri Nasıl ifade edebiliyorsa ben de öyle ediyorum .
yanlış anlamayın ben 21. senemin içindeyim evlilikte hiç mesajlarım sizinki gibi değildir

velhasıl.. enişte haklı
ona böyle höt höt konuşup karşıya sıcak konuşmuşsunuz

ıyy üniversitedeki bi anım geldi aklıma
yurttaki kızlarda dördümüzde aynı sınıfta ve aynı odadaydık ilk sene .
içimizden biri sınıftan bi çocukla sevgili oldu
bi gün kızın ağzından kaçırmasıyla bi öğrendik ki kız kendi aramızda olan biten her şeyi
benim ve diğer arkadaşların kendi özeli dahil her şeyi sevgilisiyle paylaşıyormuş
yani x arkadaşımızın bizimle paylaştığı ailevi sorununu kızın sevgilisi biliyor
ötekinin başka bi durumunu biliyor
benle alakalı bazı şeyleri de biliyor falan
ve çocukla aynı sınıftayız her gün yüz yüze bakıyoruz vs
felaket rahatsız olmuştuk ya
biz ona güvenmişiz anlatmışız sonuçta sürekli beraberiz ve samimiyiz. o gitmiş bizim için tamamen elalem olan sevgilisine anlatmış öğğğ
Ehhh ya buldumcuklukta uzay resmen. Bi tane g.tü çöplü eleman buldum diye girdikleri kılıklara bak. Ne bu, herkes kötü ben püri pakım şeysi mi?

Ehhh ya buldumcuklukta uzay resmen. Bi tane g.tü çöplü eleman buldum diye girdikleri kılıklara bak. Ne bu, herkes kötü ben püri pakım şeysi mi?
ayy çok kötüydü ya
kızı çok severdim ama sevgilisi yüzünden soğumuştum resmen
o çocukla sevgili olmasa çok iyi kızdı aslında :KK70:
sevgilisi de onu epey yönlendiriyordu yani düşündükçe tüylerim ürperdi tekrar ahah

Valla eşiniz çok haklı düşüncelerinde. Bende birinin telefonunda böyle mesajlar görsem ben de lezbiyen olduğunu düşünürüm. Yapış yapış aşk mesajları bunlar çünkü.
Bu arada tanıyıp tanıyabileceğiniz en rahat insanlardan biriyimdir. Ona rağmen bana fazla geldi mesaj içerikleriniz. Eşinizi haklı buldum büyük oranda.

ay cok sacma esine neki kankayla mesajlarina benim esim hayatta okumaz ne münasebet ona göremi yol alacan hani yanlis birseyse anlarimda bunda ne var insanin biraz özeli olmali oda saygi duymali arkadaslariyla konusmalari okunmaz akraba es ne geregi var sikinti bir durummu var deseydin yorum yapmasida hos degil bana böyle lezbiyen yaklasiyorsun dese tavrim cok sert olurdu sen onla evli olabilirsin ama tek basina özel bireysin böyle süpheci yaklasimlar hos degil sende ona oda sana yeterince acik böyle yapmamali gercekten rahatsiz edici birsey seni anliyorum onada böyle yaklas derim kiskanmis olabilir bukez alttan ama tavrini koy seni böyle alip burdan suraya koyamaz birseylerde ima edemez sen ne yapacagini nasil davranacagini bilecek yastasin tavsiyelere fikirlere acik olabilirsn ama bu seni incitecek durumda olmamali bazen diyorum annesinin büyütmedigi evlatlarini esleri olarak biz büyütüyoruz😤
su mesajimin altina begenmeme emojileri atan arkadaslar Allah askina nasil bir dünyadasiniz Allah askina nerde yanlis birsey yazdim insan tek basina özel bir birey degilmi bu esiniz dahi olsa size böyle yaklasmasi güzel birseymi uzatmayacagim ama gercekten sizleri anlamiyorum

Konu sahibi mini bir Turkiye ozetisin, ayip olan seyleri sadece kadina ait goruyorsun (regl olmak gibi) ama kadin kadina cilvelesme mesajlari atma, el ele gezme olunca aaaa onlar kadin ama erkek olursa sorun diyorsun (?) ne alakaysa. Kafandaki cinsiyet rolleri o kadar karmasik ki kadin olarak en yakin arkadasina askim demekte sorun gormuyorsun, ama erkekler benzer hitaplarda bulundugunda cinsel yonelimlerini sorgulama hatta dalga gecme haddini kendinde goruyorsun. Cunku kafanda maskulen olmayan erkek = erkekligi yarim olan erkek.
Kendini savunacagim diye laf kalabaligi yapip, kavramlari kendine gore yorumluyorsun. Gizli ve ozel ile ilgili aciklama mesajlari tam bir felaket 😂 Cumleler arasi anlam butunlugu yok, ardarda yazilmis kelimeler sadece. Ama araya birkac yani siz de oyle mesrebi genissiniz gibi provokatif cumleler koyup ana fikrin sacmaligindan uzaklastiriyorsun insanlari.

Konunun elle tutulur hicbir tarafi yok 15 yasindan buyuksen. Bunu bildigin icin de cirpinip durma toparlayacagim diye.

Bu arada 'hanfendi' yazilmasi forumda inanilmaz bir sosyokulturel seviye turnusolu, hic sasmaz.

X