Kıskançlığın kaçıncı seviyesi bu ?

O kadar şükür ediyorum ki herkese dert anlatan bir yapım olmadığına. Ben eşim burayı bile okusun istemem, kadınlar bi sürü özel durumunu paylaşıyor, ne gerek var abi, her pku da bilmesin. Çok meraklı bir yapısı da yok şükür. Aldatılma korkusuyla yaşamayı zaten anlamıyorum. Allah bi şekilde önüne çıkarıyor insanın, o konuda kimsenin şüphesi olmasın.
Örnek çok güzel gerçekten, ben de burayı düşündüm. Özel alan ve gizlilik farkı daha iyi anlatılamazdı. Eşimden gizlim elbette yok ama alanımda rahat olmak isterim. O da gelip didiklemez zaten.

Trip ve surat da asmıyorum aslında .gayet normal yani.kendisini değersiz hissettirecek hiçbir söz ve davranışta bulunmuyorum ona karşı ..kadın kadına ilişkiyi kıskanması garip geldi
mesajını gördü .ben bu saatte işe gidiyorum sen fosur fosur uyuyorsun ..uykudan kankan için uyanıp şu ergen mesajları atmaya üşenmiyorsun da bana mı üşeniyorsun dedi..
Değerli hissettirecek bir davranışta da bulunmuyorsunuz galiba.
Sanırım farkinda degilsiniz; bu belki tek tarafli veya her iki taraf kaynakli olabilir ama
evliliğiniz sıradanlaşmanin ve monotonlașmanin da ötesine geçmiş gibi.

Ve siz her ne kadar öyle olmadigini ifade etseniz ve kabuk etmeseniz de arkadaşınizla iletişiminiz ve birbirinize kullandiginiz sözler, cümleler normal değil.

Son düzenleme:
Hanımlar topikte çok aşko kuşko geyikleri yapıldı diye şikayet var lütfen rica ediyorum geyik yapmayın, bayram üstü geyikten de gidilmez şahsen😵‍💫
+
Üsluplara dikkat edin, polemiğe girmeyin 😌

günaydın hayatımın anlamı , dün gece seni düşünürken uykuya dalmışım bu sabah işe geç kaldım :KK45:
aklımı başımdan aldın :eek:
sensiz boğazımdan geçmiyor kahvaltıdan tat alamıyorum o yüzden bugün aç kalıcam aşkım :KK15:

ahahaha ne tuhaf oluyor böyle yazınca
kurban olarak seni seçtiğim için özür dilerim ImTheDevil ImTheDevil
Dimi ya 🤣🤣🤣 normalde ben msj yazarken içimden seslendiririm böyle vurgularıyla falan sjjshd (deliliğim için sorry ) ama bunları yazarken bi tuhaf geldi yapamadım 🤣

ıyy üniversitedeki bi anım geldi aklıma
yurttaki kızlarda dördümüzde aynı sınıfta ve aynı odadaydık ilk sene .
içimizden biri sınıftan bi çocukla sevgili oldu
bi gün kızın ağzından kaçırmasıyla bi öğrendik ki kız kendi aramızda olan biten her şeyi
benim ve diğer arkadaşların kendi özeli dahil her şeyi sevgilisiyle paylaşıyormuş
yani x arkadaşımızın bizimle paylaştığı ailevi sorununu kızın sevgilisi biliyor
ötekinin başka bi durumunu biliyor
benle alakalı bazı şeyleri de biliyor falan
ve çocukla aynı sınıftayız her gün yüz yüze bakıyoruz vs
felaket rahatsız olmuştuk ya
biz ona güvenmişiz anlatmışız sonuçta sürekli beraberiz ve samimiyiz. o gitmiş bizim için tamamen elalem olan sevgilisine anlatmış öğğğ
Ben sana daha beterini anlatayım böyle bir kendini akıllı namus timsali sanan
Bizde yurttayız öğrenciyken benim sevgilimin ev arkadaşı bizim yurttan bir kızla birlikte ama kızı sadece sima olarak biliyorum selam selam asla samimi değiliz bölümüz dönemimiz farklı
Yılbaşında bunların 4 lü plan yapası tuttu neyse gittik eve yedik içtik güldük eğlendik yattık uyuduk geri yurda geçtik bu kız geldi bana bi konuşabilir miyiz dedi ala ala dedim noldu acaba hani o kadar içtik kıza ters bir şey mi dedim bakış mı attım ne mana yani
Kız bana dedi ki kuzum yanlış anlama ben senin büyüğünüm uyarayım sen sanırım reglsin ben senin wc çöpte pedini gördüm x de gördü ( x sevgilisi) çok günah onu erkek görmez
Nasıl yani dedim açık mı gördün kan mı gördün hani pis mi gördün ne gördün hala aklıma ima ettiği mallık gelmiyo tabi
Yok kuzum dedi çöpte işte onu erkekler öyle sarılı kapalı da olsa görmez çok ayıp günah
Ben bi 20 dk falan kendime gelemedim hayatta cevabını vermediğim tek konuşma olarak da tarihe geçmiştir daha doğrusu vermedim değil veremedim öyle bi anlamadım öyle bi gerizekalılık ulan mal bütün gece adamla aynı odada ne bklar yedin biz biliyoruz o günah değil mi içtin bütün gece o günah değil mi gelmiş bana diyosun çöpte ped görmek günah hani sen kim ne olarak akıl verdin ne cesaret ay bak yine kuruldum , konu sahibinin gençlik versiyonu işte sen kocana özel deme bişi deme her şeyi göster kocan da bi güzel arkadaşlarının en özelini bile bilerek hayal dünyasını genişletsin ama regl oldum diyemez çünkü mezhebi geniş değil asla nööö haram

Bizde yurttayız öğrenciyken benim sevgilimin ev arkadaşı bizim yurttan bir kızla birlikte ama kızı sadece sima olarak biliyorum selam selam asla samimi değiliz bölümüz dönemimiz farklı
Yılbaşında bunların 4 lü plan yapası tuttu neyse gittik eve yedik içtik güldük eğlendik yattık uyuduk geri yurda geçtik bu kız geldi bana bi konuşabilir miyiz dedi ala ala dedim noldu acaba hani o kadar içtik kıza ters bir şey mi dedim bakış mı attım ne mana yani
Kız bana dedi ki kuzum yanlış anlama ben senin büyüğünüm uyarayım sen sanırım reglsin ben senin wc çöpte pedini gördüm x de gördü ( x sevgilisi) çok günah onu erkek görmez
Nasıl yani dedim açık mı gördün kan mı gördün hani pis mi gördün ne gördün hala aklıma ima ettiği mallık gelmiyo tabi
Yok kuzum dedi çöpte işte onu erkekler öyle sarılı kapalı da olsa görmez çok ayıp günah
Ben bi 20 dk falan kendime gelemedim hayatta cevabını vermediğim tek konuşma olarak da tarihe geçmiştir daha doğrusu vermedim değil veremedim öyle bi anlamadım öyle bi gerizekalılık ulan mal bütün gece adamla aynı odada ne bklar yedin biz biliyoruz o günah değil mi içtin bütün gece o günah değil mi gelmiş bana diyosun çöpte ped görmek günah hani sen kim ne olarak akıl verdin ne cesaret ay bak yine kuruldum , konu sahibinin gençlik versiyonu işte sen kocana özel deme bişi deme her şeyi göster kocan da bi güzel arkadaşlarının en özelini bile bilerek hayal dünyasını genişletsin ama regl oldum diyemez çünkü mezhebi geniş değil asla nööö haram
ahhaa o zamanlar vermen gereken cevap ekte bak :KK70:

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-04-05 at 2.36.43 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2024-04-05 at 2.36.43 PM.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 43
Acaba büyük ablamız sevgilisinin hayal gücünden mi korktu da sana söyledi🤔🤔 💋💓

Çok fazla zaman geçiriyoruz zaten ..3 seneden beri haftasonları hariç sabah 8 akşam 5 hergün çay kahve sohbet :-) yani bak sen söyleyince fark ettim .eşimle 14 yılda geçirdiğimiz zaman daha azdır.8 saat uykuya çık..mesaiye kalıyor bazen.2 saat ordan düş..iş seyahatleri falan baya baya zamanımız yokmuş 😁
Evli barklı çocuklu kadın neden bu kadar vakit harcar kankasıyla? Bu vakti kocanızdan, çocuklarınızdan çalıyorsunuz.
💋” emojisi ertesi sabah 07:03 de attığım “hiç aklımdan çıkmıyorsun bebeğimmm ♥️🤔” mesajını “seninle içtiğim çayın tadını hiçkimsede alamıyorum birtanem
Bu ifadeler çok anormal. Gizli eşcinselsiniz heralde. Bastırıyorsunuz kendinizi.

Arkadaşlık ilişkilerinize ayar çekseniz iyi olur yeni aşıklar gibi mesajlar gerçekten.. ben bile kaç senelik arkadaşımla sarılmaktan öteye gitmedim bitanecik kalp olabilir zor zamanında yanında olmak olabilir moralı bozuk olur saatlerce konuşma olabilir bi çayını kahvesini içmek olabilir ama sizinkisi abartı olmuş . Fake değildir umarım ama eşiniz haklı. Ayrıca olgun olmak ve ilişkilerin çizgisini belirlemek çok önemli saygı çerçevesi içinde olmak güzeldir

Bence kocanız birseylerin farkına varmış yoksa bile mesajlarınız çok absürt ve yersiz

X