Op.Dr. Jale Gürlüler

eşime sordum bende bana yada bebişe bişey olsaydı dedim o zaman herşey farklı olurdu dedi

ya arakadaşım jale hanım hata yapamazmı diyorsunda..nedense bu güzel sitede bütün davalar jale hanıma açılmış..burda yazılanlar gerçek ve fiili olarak gerçekleşen durumlardır..o kadar konu okudum..ne ahmet bey nede başka bir iyi doktora davalar açaılmamışş..tamam gidersin doktora doktor konuşmaz sıcak kanlı değildir elektrik alamazsın bunlar ayrı doktoru değiştirebilrisin...ama hata boyutu şeklinde sağlığı ve hayatı etkileyecek durumlar oluştumu orada bir duracaksın sorarlar insana bu nedir diye...bu kadın doğum uzmanı doktorlar çok ilginçleridrki eğer karşındaki biraz bilgili ise saçma sapan koonuyu abartıp süsleyip anlatmazlar zaten okumuş birisen susarlar ama geçerisn karşısına o en bu ne su ne dıye mızıklarsan herşeyide anlatrlar...eskiden bebkler 9 ay olur doğar çıkarmış piyasaya yani ne kontrol e bişey...eğer hamileliği iyi giden biride doktorla iyi anlaşır doktorunu öve öve bitirmez..ama olurda işer ters giderse..eli ayağı birbirine dolanır..ve böyle ahmet bey gibi iyi usatalr devreye girer..sora diğerleride ben tatildeyim ben ordayım kendine başka doktor bul derler çıkar lar işin içinden....öenmli olna bebeği doğurtmak değlidir..bebeği ebelerde doğurur..önemli olan bir sorun varsa erken gebeliği engellemek ve anne ile bebğinin sağlığını max düzeyde iyi seviyede tutumaktır..bunu yapabilen doktor iyi doktordur..ve parayı hakeder.....jale hanımı bilmem etmem..ama bütün konulrda birileri dava açıyor birileri şikayetçi oluyor....allah korusun yüksek tansiyonlu arkadaşımız şu an burada olmayabilirdi....ALLAH KORUMUŞ...

karalama kampanyası mı açtınız şikayetini yazdın bitti okuyan okur isteyen gider jale hanıma istemeyen gitmez uzatmaya gerek yok,
ayrıca ahmet bey için ayrı bir konu açın zira burası ahmet beyi övme yeri değil jale hanımın hastalarının topiğidir...!

bursasu ilk zamanlar sen de jale hanımdan memnun olmadığını söylüyordun, alelacele biryere yetişecekmiş gibi muayne ediyor, 1 hafta önce söyledikleri ile 1 hafta sonrakiler aynı oluyor hastasını tanımıyor falan diyordun.
demek zamanla fikirlerin değişmiş.
bu arkadaşta ilk önce memnunmuş, zaten 7 ay önce bana birisi sorsaydı ben de övgüyle sözedrdim diyor arkadaş. durduk yere kötülemiyor zaten. ama yaşadıkları çok acı gerçekten, Allah kimsenin başına vermesin. neyseki bebeğini kurtulmuş. bu yüzden de ahmet beye minnetini belirtiyor. yani hikayesi jale hanımla başlayıp ahmet beyle bittiği için her iki doktordan da bahsediyor doğal olarak. yani durduk yerde boşverin jale hanıma gitmeyin, ahmet bey çok iyi bir doktor ona gidin dememişki.
tamam burası jale hanımın topiği olabilir ama illaki jale hanım hakkında iyi şeyler yazılacak anlamına da gelmiyor yani. insanlar iyi ya da kötü yaşadığı tecrübeleri yazıyor işte. mecbue de bir zamanlar jale hanımın hastasıymış, o da yaşadığı tecrübeleri anlatmış. ayrıca niye karalama kampanyası başlatsın ki. uydurma şeyler yazdığını sanmıyorum,

mecbue arkadaşım yazılanları okudum sonuna kadar ve inanamadım.tartışma acayip bir boyuta ulaşmış. arkadaşların rahatsızlığını anlıyorum.bu sayfada ahmet beyin övülmesinden rahatsız oldular. gerçi farkındayım amaç bu değil di ama konu buraya kaydı.mevzuyu tekrar hatırlatalım. burdaki konu ahmet beyin ne kadar iyi bir doktor olduğundan ziyade jale hanımın ne kadar yetersiz bir doktor olduğudur.ismini hatırlayamdığım bir arkadaşa da katılıyorum. dediği gibi bilinen tüm davalar kendisine açılmıştır. buyrun burdan yakın !!!

ilk zamanlar öyleydi ama bebek büyüdükçe daha çok vakit ayırmaya başladı
ben arkadaşa bişey demiyorum banada böyle bir hata yapılsaydı bende jale hanım çok ii demezdim elbet

öncelikle bursasu ve cimcimecim teşekkür ederim cevaplar için.ayrıca övmek kötülemek deşifre etmek anlatmak adına ne derseniz deyin ama teşekkür ederiz arkadaşlar son günleri yaklaşmı olan cimcime ve beni düşünmediğiniz için.ayrıca daha öncede dediğim gibi hiç kimse hata yapamaz demiyorum herkes herkesten farklı muamele görebiliyorki en büyük kanıtlarıda mecbue ve benim yaşadıklarımız.birimizin memnun olduğundan diğeri diğerimizin memnun olduğundan öbürü memnun deil.mecbue evladını kaybetmeyle yüzyüze gelmiş, ben hem evladımı kaybettim hemde psikolojimi.ama dediğim gibi geçmiş gün ve bazı şeyler geçmişe gömülmeliki yarınımız olsun.heleki şu son günlerimde o olanları lütfen o kişinin adını okuyarak tekrar tekrar yaşamak istemiyorum.sizlerden ricam bu konuşmalara devam edicekseniz ya başka bir topik açın yada o kişinin topiğinde devam edin.ama bizler buraya acaba hastahanede bir değişiklik varmı yada aklımıza takılan şeyleri sormak için girdiğimizde bu konuşmalarla yüzyüze kalmayalım.

benim jale hanımı karalama politikası falan başlattığım yok!artı üstüne basa basa söyledim kim hangi doktora isterse gider madem burası jale hanımın topiyi bende onun eski bi hastası olarak başımdan geçenleri anlattım ki sizdede aynı şikayetler olursa dikkat edin o farketmezse bile siz kendisini uayrın yoksa benim ne kimseyi övdüyüm nede karaladığım var ben bunları yaşadım diye siz vaz mı geçeceksiniz yada diyer doktoramı gideceksiniz neden jale hanım hakkındaki eleştirilere bu kadar tepkilisiniz sizlerde yazdınız diyer doktorlarla yaşadığınız kötü tecrübeleri bu sizin kötü tecrübeleriniz beni o doktora gitmekten vaz mı geçirecek tabi ki hayır sadece ben söylemiyorum arkadaşımızda söylüyo hakkında açılan davalr varmış diye bu konu hakkında ne yorum yapacaksınız peki

canım ahmet beyin seni çataldan korkutmasıyla mecbuenin ve bebeğinin ölümden dönmesi arasında dünyalar kadar fark var.buna benim memnun kaldığım doktordan sen memnun kalmazsın senin kaldığındanda ben kalmam diye bir açıklama getirmek çok basit ve komik. tüm bu yazılanlar aklıma tek şey getiriyor oda şu : insan ayrımı mı yapılıyor ? ve bu ayrım neye göre yapılıyor ??? CADIARZU

az önce yazmayı unutmuşum. şimdi jale hanımdan memnun kalmayanlar topiği açacağım.lütfen memnun kalanlar yazmasın yasakkelime burası memnun kalanların topiği olsun :)

az önce yazmayı unutmuşum. şimdi jale hanımdan memnun kalmayanlar topiği açacağım.lütfen memnun kalanlar yazmasın yasakkelime burası memnun kalanların topiği olsun :)

ben biraz geçmişi okudumda bana tepki gösteren arkadaşlar geçmiştede jale hanımın basit bi operasyonu yüzünden sıkıntı yaşayan bi arkadaşada sert tepkiler vermişler neden bu kadar savunma onu anlamadım ben insanın aklına frklı farklı şeyler geliyo çünkü isimler hep aynı:1closedeyes:

yersia benden cevap istemişsin veriyorum...doktor ve çevrelerine ne kadar uzak olduğunu yazdıkarından anlayabiliyorum...ben kendi fikirlerimi beyan ettim.yazdıklarımı bir daha oku istersen.ben o an para talep etmiştir demedim.hasta ve çevresini kazanma adına yapılıyor bunlar dedim.önce okumayı deneyelim arkadaşlar....NEYSE BEN YAZDIKLARINIZDAN İNAN ÇOK SIKILDIM...bu konu hakkında cevap beklemeyin ya da istemeyin benden...çünkü malesef anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuzzzzz okumuyorsunuz

mecbuecim yazanların resimlerine de bir bak istersen kucaklarındakiler oyuncak bebek değil az bekle antikacımla benim prenslerin resimlerini de koyarız....bu arada antikacım evet senin ve benim doğumlarımıza çok az kaldı..burada o nasıl bu nasıl diye konuşurken bu konulara nasıl daldık bilmiyorum..neyse boşver duruyor di mi senin velet sancılar ne durumda benim de 2 gündür aşağı doğru baskılar başladı bıçak gibi ama çok kısa ve düzensiz...bakalım neler olucak kontrolde :)

evet ne olduklarının farkındayım benimde var çünkü bebeyim ama sen bu konu hakkında hani konuşmaktan sıkılmıştın ben başıma gelenleri yazdım siz bu gidişle belgeleride istersiniz anlayamadığım bu konunun kucaktaki bebeklerle ne alakası var sorunsuz bi hamilelik geçiren her bayanın kucağında oluoy bebek zaten hatta ebeler bile doğurtuyo eskiden köyde normal kadınlar doğurturmuş mesele zor bi hamilelik geçiren bi anneyi sorunsuz doğurtmak bence

bu arada allah size bebeklerinizi sağlıklı kucaklamayı nasip etsin inan bana sağlıklı olduklarını bilirsem bende en az sizler kadar sevinirim

teşekkürler mecbue.salosın şükür yaşadığımız onca korkuya onca soruna rağmen iyi.çünkü ben çok problemli bir gebelik yaşadım ve yaşamayada devam ediyorum. evet zaman azaldı ve inş. bu kez yüzünü görmeyi nasip edicek Rabbim.

şimdilik oturuyo cimcimecim daha doğrusu oturtuluyo :)inş. bir hafta daha beklerde kuveze gerek kalmadan doğar.hem ne güzel senin 2 gün olmuş batmalar başlayalı bak bizim velet 3 aydır durtekleyip duruyo çıkcam ben diye.ve ne güzelki gene bıçak batması gibi demişin ben bazen nükleer santral batladı aşada zannediyom öle bi baskı öle bi batma oluyo. :roflol: olsun yaaa sağlıkla bi gelsinde herşeye razıyım.

mecbue ben onu söylediğin imadan dolayı yazdım hani aklına başka şeyler geliyormuş ya beyaz meleğinde denizinde bursasunun da ki tartışmaya katılanlar onlar kucaklarındakilerine bak dedim isimler aynı dedin ya neyi kastediğini anladım..sizlerde diyalog eksikliği var sanırım.ben ne diyorum siz neler söylüyorsunuz..... uzatmayın

antikacım senin ki biraz şımarık ama söz dinliyecek bekliycek üzmiyecek annesini...nüklüeer santral benzetmene de gece gece çok güldüm :))inş sağlıkla gelirler

neden sen uyuzcimcime arkadaşım koca forum sitesinde herşeyi tek anlayan bilen sensin..ama bizelere gelince yok diyolog eksikliği var yok anlamıyorsun..bu ne yaa...bütün millet anlaşıyor ..sana gelince anlaşamıyoruz..belkide bütün eksiklikler sendedir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…