Op.Dr Nejdet Şişman Hasta Yorumları ve Bilgi Paylaşımı /İzmir

_MedceziR_

«DirenTürkiye»
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2010
16.931
12.190
Merhaba herkese..Ben geçen sene uzun araştırmalar sonucunda Nejdet Şişmana tüm bacak, simit-göbek ve bel kısımlarımdan lazerlipo oldum ve sonuçlar yüzümü güldürdü..2 Hafta önce yine minik bir lazerlipo oldum..Bir kaç ay sonra da sırt düşünüyorum..(Sırt gözüme yeni yeni batmaya başladı :-) )

Kendisi lazer liposuction operasyonunda epey başarılı..

Ayrıca meme protezinde oldukça başarılı olduğunu duydum..Meme operasyonu geçiren arkadaşlar bilgi paylaşımında bulunurlarsa çok sevinirim..Tabi diğer estetik ameliyatı geçiren arkadaşlar da yorumlarını esirgemesinler :)

Tüm bunlardan öte, çok ilgili ve iş ahlakına sahip bir doktor olması ve maddiyatı asla işinin önüne geçirmemesi..

İzmirde olup doktor araştırması yapan arkadaşlara tavsiyemdir..Ameliyat sürecimle ilgili konum da mevcut..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uyguladığı operasyonlar:
  • ESTETİK CERRAHİ OPERASYONLAR
  • Estetik ve yüz operasyonları
  • Estetik burun cerrahisi - Rinoplasti
  • Yüz germe cerrahisi - Face-lift
  • Göz kapağı estetiği - Bleferoplasti
  • Kepçe kulak estetiği - Otoplasti
  • Yağ enjeksiyonları - lipofilling
  • Saç ekimi
  • Estetik Meme operasyonları
  • Meme büyütme - Augmentasyon mamoplasti
  • Meme dikleştirme - Mastropexy
  • Meme küçültme - Reduction mamoplasti
  • Jinekomasti
  • Vücut şŞekillendirme Operasyonları
  • Karın germe
  • Liposuction - Yağ aldırma
  • Lazer destekli liposuction - smartlipo - lazerlipoliz
  • İyi huylu benler - Cilt kanserlerinin Cerrahi tedavileri
  • OPERASYONSUZ YÜZ GENÇLEŞTİRME
  • kIRIŞIKLIK TEDAVİLERİ - Botulinium toksini - Dysport
  • Dolgu ve botulinium toksini
  • Medikal cilt bakımları
  • Radyofrekans uygulamaları
  • Kimyasal peeling
  • Oksiterapi
  • Dermaterapi - Dermaroller
  • Microdermabrazyon
  • PRP - Kök hücre destekli cilt yenileme
  • LAZER TEDAVİLERİ
  • lAZER EPİLASYON
  • Leke tedavisi
  • Kalıcı dövme silinmesi
  • Kılcal damar tedavisi
  • Cilt gençleştirme
  • ZAYIFLAMA VE SELÜLİT TEDAVİLERİ
  • Kavitasyon
  • Radyofrekans
  • LPG
  • Pressoterapi - lenf drenaj
  • TERLEME TEDAVİSİ
  • Lazer ile terleme tedavisi
  • Botulinium toksini ile terleme tedavisi

Nejdet Şişma hakkında bilgi:

Ben Dr Nejdet ŞİŞMAN 26.02.1965 Ankara doğumluyum.
İlk, orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladım. 1990 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 1997 yılına kadar İstanbul Şişli Etfal Hastanesinde Acil Hekimliği yaptım. 1997-2003 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde çalıştım. 2004-2005 yıllarında İzmir Özel Kent Hatanseinde Plastik Cerrahi kliniğinde çalıştım. İtalya, Floransa ve Milano’ da Estetik Plastik Cerrahi alanında lazer uygulamaları üzerine eğitim aldım. Yurtiçi ve yurtdışı dergilerde yayınlanmış makalelerim mevcut.

2005 yılında İzmir’de 1.Kordonda Esmira Estetik Güzellik Merkezi olarak hizmet vermeye başladık. Yasalar gereği 2010 Ekim ayında Özel Esmira Polikliniği olarak hala aynı yerde hizmet vermekteyiz.

Polikliniğimizde Lazer destekli tedavi seçeneklerimiz ön planda olup Medikal Estetik uygulamaları ile anlaşmalı hastanelerde yaptığımız Estetik Cerrahi operasyon görüşmelerimizi yapmaktayız. Özel Esmira Polikliniği olarak hastalarımıza temiz, güler yüzlü bir ortamda kişiye özel tedavi seçenekleri sunmak, kaliteli hizmet vermek, FDA tarafından onaylanmış tedavileri sunmak amacımızdır. İlerleyen dönemlerde Sağlık turizminde de iyi yerlere gelmek öncelikli hedefimiz olacaktır.

Son düzenleme:
ben de nejdet şişman beyi çok okudum lazer liposuction la ilgili. her yerde yazmışlar ama çok iyi bir karar vermem lazım bu hususta. çünkü nisan ayı sonunda düğünüm var, daha iyi şeyler yapayım diye var olan görüntümden de olmak istemiyorum :KK43:
alt yanak ve gıdı bölgemi inceltmek istiyorum.yanaklarım tombiş olduğu için fotografik bir görüntüm yok. _MedceziR_ _MedceziR_ sen yaptırdın mı lazer liposuction?
ödemler ne kadar sürede geçti?
fiyatlar nasıldı?
bir de bir plastik cerrahın elinin sanatçı gibi olması lazım. sonuçta yüzüme müdahalede bulunacak. sence estetik yönü nasıl doktor beyin? modayı da teknolojiyi de yakından takip eden biri olması benim için çok önemli.
bilgi verirsen sevinirim. şimdiden teşekkürler :)

ben de nejdet şişman beyi çok okudum lazer liposuction la ilgili. her yerde yazmışlar ama çok iyi bir karar vermem lazım bu hususta. çünkü nisan ayı sonunda düğünüm var, daha iyi şeyler yapayım diye var olan görüntümden de olmak istemiyorum :KK43:
alt yanak ve gıdı bölgemi inceltmek istiyorum.yanaklarım tombiş olduğu için fotografik bir görüntüm yok. _MedceziR_ _MedceziR_ sen yaptırdın mı lazer liposuction?
ödemler ne kadar sürede geçti?
fiyatlar nasıldı?
bir de bir plastik cerrahın elinin sanatçı gibi olması lazım. sonuçta yüzüme müdahalede bulunacak. sence estetik yönü nasıl doktor beyin? modayı da teknolojiyi de yakından takip eden biri olması benim için çok önemli.
bilgi verirsen sevinirim. şimdiden teşekkürler :)

Nejdet bey çok iyi bir doktordur..Gönül rahatlığıyla gidin görüşün..Fiyatları da istanbula göre çok çok uygun..
Benim ödemlerim geç gidiyor..Ama 2 ayda sonucun %80 i ortaya çıkıyor..

Size yapılacak işleme karar vermesi için sizi tam olarak muayene etmesi gerekir..

Nejdet bey çok iyi bir doktordur..Gönül rahatlığıyla gidin görüşün..Fiyatları da istanbula göre çok çok uygun..
Benim ödemlerim geç gidiyor..Ama 2 ayda sonucun %80 i ortaya çıkıyor..

Size yapılacak işleme karar vermesi için sizi tam olarak muayene etmesi gerekir..

_MedceziR_ _MedceziR_ çok teşekkür ederim. yarın randevu almak için arayacağım. umarım çalışıyordur yarın. çok az zamanım kaldı. eğer yaptırmakta karar kılarsam gelişmelerden herkesi haberdar edicem söz
çok kalp:)

_MedceziR_ _MedceziR_ çok teşekkür ederim. yarın randevu almak için arayacağım. umarım çalışıyordur yarın. çok az zamanım kaldı. eğer yaptırmakta karar kılarsam gelişmelerden herkesi haberdar edicem söz
çok kalp:)

Hayırlısı olur umarım senin için :)
Ama bildiğim kadarıyla yarın çalışmıyor doktor bey, çalışıyorsa dahi çok yoğun olur hafta sonu..Sen yine bir şansını dene..

Bugün Nejdet beyle görüşmeye gideceğim lazer liposuctionla ilgili. Bakalım neler olacak. Gelişmeleri haber ederim

merhaba Nejdet beye bi konuda danışmak istiyorum ben de. muayene ücreti alıyor mu ilk görüşmeden bilgisi olanlar yazabilir mi?

Merhaba Nejdet beyle görüşeceğim yazılmış ama görüştüm lazerlipo oldum memnunum diyen çıkmamış :) ben de görüşecektim ama önce buraya bakayım dedim, yok mu görüşen?

Merhaba Nejdet beyle görüşeceğim yazılmış ama görüştüm lazerlipo oldum memnunum diyen çıkmamış :) ben de görüşecektim ama önce buraya bakayım dedim, yok mu görüşen?

Eylül başında görüşücez inşallah :KK49:

Eylül başında görüşücez inşallah :KK49:

beni de yarın arayacakmış öyle dedi :)) whatsapptan fotoğraf gönderdim ben de :))

NEjdet bey isinin ehli bir doktordur..lipolazer konusundaki tum tecrubelerimi lazer liposaksın ameliyatım konusunda okuyabilirsiniz..

Lipo dısında baska islem yaptırmadım ama her isleminde cok titizlenen ve insan olarak ta sahane biridir..

Merhabalar arkadaşlar, merak edenler için bende kendi tecrübemi yazmak istedim. Yurtdışında yaşıyorum ve tatil için geldiğimde lazer lipoliz yaptırmak istiyordum. Tatilim 3 haftayla sınırlı olduğu için gelmeden araştırmaya başladım. Bir çok sitede yaptıranların yazılarını okudum, tavsiye etttikleri doktorları araştırmaya ve doktorlarla bağlantıya geçmek istedim. Bir kaçı yazdığım maillere cevap bile vermedi. Bazılarıda daha görmeden fiyatlardan bahsedince içim ısınmadı. Necdet Beyle birkaç defa yazıştık ve eşiminde hemfikir olmasıyla Necdet Beyden randevu aldım. Çok içten ve samimi bir karşılamadan sonra muayeneye geçti. Sonuç olarak lazer lipolizin beni ve kendisini tatmin etmeyeceğini ama illaki istersem yapabileceğini boş yere para vermememi tavsiye etti. Üç kere sezeryanla doğum yaptığım için sarkma vardı karnımda Necdet Bey en iyi çözümün karın germe amaliyatı olduğunu, sarkan deriyle birlikte yağın alınması olduğunu söyledi. Bu operasyonun yaz günlerinde hasta için biraz zor olduğunu tam kararımı verirsem kış aylarında olmamı tavsiye etti. Bir yandan hayal kırıklığına uğradım ama bir yandanda Necdet Beyin paradan çok hastasının memnuniyetiyle ilgilenmesi bana güven verdi ve bir gün sonra aradım beni ameliyat etmesini ısrarla rica ettim. Doktor Bey beni kırmadı ve gerekli tahlilleri yaptırdıktan sonra ameliyat etti. Ameliyat çok güzel geçti. Çok korkuyordum ama gerek Necdet Beyin sanki bir aile bireyiymişim gibi yakından ilgilenmesi gerekse hastane personelinin titiz ve nazik yaklaşımları herşeyin çok güzel ve rahat geçmesine sebep oldu. Hiç acı çektirmediler. Hastaneden çıktıktan sonrada Necdet Bey günlük aradı ve durumumu sordu. Şu an yaklaşık bir ay geçti ameliyatın üzerinden. Hiç pişman değilim. İyiki Necdet Beyi tanımışım. Seneyede inşallah omuz bölgemi yaptıracağım.

Bu arada Nejdet Şişman kosovada "pi estetik" diye bir klinik açmış hanımlar, kosovada yaşayan varsa bilgisi olsun :)
Haftanın 2-3 günü kosovada, geri kalan zamanlarda izmirde olacakmış.

Ben lazer lipoliz sonucumdan çok memnunum. Gıdı problemim tamamen ortadan kalktı, ama gıdımda ve çenemin yan taraflarında sarkmalar var. Onun için de ulthera önerdi nejdet bey. Ama ben çene yapım kısa olduğu için uzatılmasının da güzel sonuç vereceğini düşünüyorum. Kendimi hazır hissedince tekrar bir işlem daha yaptırabilirim.

ben de bugunlerde giderceğim Dr beye.. sadece bel bölgemi inceltmek istiyorum...

Cattaleya... sizin hangi bölgelerdi lazer lipoliz yaptırdıgınız.. tek seans yetti mi mesela?

ben de bugunlerde giderceğim Dr beye.. sadece bel bölgemi inceltmek istiyorum...

Cattaleya... sizin hangi bölgelerdi lazer lipoliz yaptırdıgınız.. tek seans yetti mi mesela?

Lazerlipo zaten tek seans yapılıyor..ameliyat cunku kendisi :)

bel ve gobek bolgelerinde daha rahat sonuc alırsınız..memnun kalırsınız yani..

X