Opal'in Diyet Günlüğü

Opal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2011
14
0
Merhaba arkadaşlar .Ben bu kilo verme işine isveç diyetiyle başladım ama onun ayarını tutturamadım ardından muzaffer kuşhan diyetine geçtim onunda yarısını becerebildim (Allah'tan baskete yazılmıştım) soracıma 6 kilo verdim Ama bunlar 6 ay önce olan şeylerdi Şimdi tatilden döndüm ve tam bir tonbişe döndüm :78:
Akşam yatmıyorum sabah kalkmıyorum abur cubur yiyorum iyice bozdum kendimi ! Sonra bir akşam yakınımızdaki alışveriş merkezinde boy kilo makinesinde birde ne göreyim ?! Tam 70.5 kilo :84: Eve bi geldim bu böyle olmaz dedim canlarım ve hemen marketten kaptım 1.5 lt suyu eve geldim ve başladım mekiğe Önceden zeytinyağı içmiştim bir şişe kapağı boyutunda , acayip terletiyo kızlar yok böle bişey kan ter içinde 150 mekiğimi yaptım 4.5 lt suyumu bitirdim bugünden itibaren düzenli uyku-beslenme-sporla 60 kiloyu görmek istiyorum . Ne dersiniz kızlar ben yarından itibaren yapacağım beslenme listesini yazayım :

Sabah :Bitki Çayı-1 dilim kepek ekmeği-Salatalık-Light Peynir 20gr
Öğle :Salata(yağ yok isteğe bağlı çok az-tuzsuz)-2(ben 1 tane yemeyi denicem )yumurta-1 elma
Akşam(Saat 18:00 geçme !):Sebze çorbası(lahana,brokoli vb)-1 dilim kepek ekmeği-Bitki Çayı-1 salatalık
Maddeler :
*Günde 4.5 lt su .
*150 mekik + 8 dakikada karın kası programı .
*Bisiklet sürme yada Yürüyüş .(1 saat ikisinden birini yapmaya çalışın)
*Yağı ve tuzu çıkarın şekeride unutun hayatınız öyle bir kavram yok
Benim liste bunlar yarın daha ayrıntılı bir şekilde listemi genişleticem şimdi uyumalıyım Allah hepinize incecik vücut ve sağlıklı bir yaşam versin .
Sevgilerle ,
Ece Şener

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…