öpüşürken heyecanlamıyorum

E

EU3

Ziyaretçi
ya arkadaşlar ben ilk defa sözlümle öpüştüm öpüşmek çok güzel sevdiğim kişi ile öpüşmek mutluluk veriyor ama neden se şehvet bakımından hiç heyecanlanmadım ben .o çok heyecanlandı bunu fark ettim ama ben...:çok üzgünüm::çok üzgünüm: bu normal mi??

sen heyacanlanmamanın nedenı şehvet bakımından değil strese gırmenden .

öylemi ki neden peki. ama hani genelde öpüşünce her bayan a şehvet gelir mi yoksa ben mi anormalim

Son düzenleyen: Moderatör:
Enteresan ama bence de strestendir. Kendini kastıysan ilk diye yada nasıl öpüşüyorum diye ondan olabilir canım. Bence kendini rahat bırak akışına o zaman sende heyecenlanacaksındır eminim.

normalde şehvetlı olursun ama ılk defa opusecegın ıcın strese gırmıssın bence stresı uzerınden atmaya calıs opusurken heyecanlanıyorsan bunu devamında ne yapacaksın :)

yakalanmamak için kastım mı bilmiyorum ama kasmadım herhalde yaa.. enteresan dedin uff ya demek normal değil. stres belki yapmışımdır. fark etmedm bilimiyorum uf yaa..

normalde şehvetlı olursun ama ılk defa opusecegın ıcın strese gırmıssın bence stresı uzerınden atmaya calıs opusurken heyecanlanıyorsan bunu devamında ne yapacaksın :)
ya ama şöyle birşey bi kaç kez öpüştüm. ilkinde ve diğerlerinde de aynı şekilde ydi.. sadece onunla öpüşmek güzel bi duygu ama pek etkilenmedimsenağlama

nerede opustunuzde yakalanma korkusu yasadın ?

aman canım sizde evde kimse yokken öpüşün böylece o stresi yaşamazsın ama başkaları olduğunda da yakalanma korkusu ile öpüşmek daha zevklidir kendini kasma yeter ki .

canım ilk öpüşmeler öyle olur genelde çok stres yaptığından hissiz bile olduğunu düşünürsün zamanla alıştıkça amacının opüşme olmadığını kendine gösterdikçe çoook zevk almaya ve heycanlanmaya başlıcaksın emin ol.

sen daha çok heycanlanlanmışsın:asigim:
okadar ki heycandan ne olduğunu bile anlayamamışsın:lepi:

gözlerini kapa kendini birak bak nasil heycanlaniyorsun

canım herkes anasının karnından doğarken öpüşmeyi öğrenerek gelmedi ya...
senin içinden nasıl geliyorsa öyle davran...
illaki profesyonel olacak diye bir şey yok..
rahat olun..

ya şöyle birşey de var ben normalde her yanımdan huylanan biriyim. arkadaşlarım bunu bilir ve mahsus mesela boynumdan öpmeye çalışırlar. o da öptü ama kızlar yaklaşırken ki kadar huylanmadım bu da garip değil mi siz ce?? çok çabuk etkilenirim diye düşünmüştüm huylu olduğum için ama hiö öyle olmadıı:KK43:(

öyle olmaz tabii aklından neler geçirmişsindir kim bilir :)))) .

ya şöyle birşey de var ben normalde her yanımdan huylanan biriyim. arkadaşlarım bunu bilir ve mahsus mesela boynumdan öpmeye çalışırlar. o da öptü ama kızlar yaklaşırken ki kadar huylanmadım bu da garip değil mi siz ce?? çok çabuk etkilenirim diye düşünmüştüm huylu olduğum için ama hiö öyle olmadıı:KK43:(

yok niye garip olsunki.Demek dokunuş farklılığı var...sengözlerimebaksanab:1hug::asigim:Şeniz

birde a boynumu öpüyo ,huylanmayayım gülmeyeyeim diye sıkmışta olabilrsin..
istemeden beynine bu şekılde mesajda göndermiş olabilirsin..

kendimi sıktım evet boynmu öperken... kızlar yavaş yaklaşıyordu o baya öptü emdi falan:asigim:

şunu hatırladım ben de
yaprak dökümünde necla da cemle öpüşünce heyecanlanmadım diye takmıştı kafasına
yani kardeş gibi mi fln konusu olmuştu

X