Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
IMG_20210107_114927_1.jpg

Örnek olsun diye paylaştım, artık yapmıyorum bebek işleri.

Iğne oyasına yöneldim 🤗
IMG_20210107_114758.jpg

Örgüyle ilgili bir çok kategori ve konu var forumda. Ben birbirimizden bir şeyler öğrenebileceğimiz bir konu olsun istedim diğer tüm topiklerde yaptığımız gibi.

:KK36:

Her türlü el emeği konuşulsun istiyorum. :KK69:

Ben şu an ilgilendiğim şeyi paylaşarak başlayayım. Tığ ve yün ile örgü yapabiliyorum ben en basit modelleri tabi. :KK23:
Eki Görüntüle 2755345
Bu bebek battaniyesine başladım. Hediye olacak. 🥰
Ya bende sevgilime kazak örmek istiyorum.. Ama örgüyü daha yeni öğrendim.. Kalın bir iple ve 4.5 şişle felan ni kazak örmek istiyorum. Bana bildiğiniz güzel ve zor olmayan modeller önerebilir misiniz..? Siz hiç ördünüzmü erkek kazağı... Bu arada normal kıyafetlerini S beden giyiyor. Yani kaç ilmek başlamalıyım? Birde model önerisi lütfen... 💞

Screenshot_20210109_185530.jpg
Screenshot_20210109_185547.jpg
Screenshot_20210109_185610.jpg
Screenshot_20210109_185634.jpg
kızlar işte bu attığım modellere benzer olabilir. Yani 23 yaşında genç işi bir model olsun istiyorum.. Yüksek Boyunlu olsun istemiyorum. Yani yukarıdaki attığım modeller örnek.. Bunlar gibi bildiğiniz model varsa bana tarif edebilirmisiniz. Mesela yukarıdaki modeller nasıl örülüyor bilmiyorum ben bakarak anlayamıyorum örgüyü. 🙈🙈🙈🙈Yardım ederseniz çok sevinirim çok heveslendim örmeye.. 💞 🤭

Eki Görüntüle 2757697 Eki Görüntüle 2757698 Eki Görüntüle 2757699 Eki Görüntüle 2757700 kızlar işte bu attığım modellere benzer olabilir. Yani 23 yaşında genç işi bir model olsun istiyorum.. Yüksek Boyunlu olsun istemiyorum. Yani yukarıdaki attığım modeller örnek.. Bunlar gibi bildiğiniz model varsa bana tarif edebilirmisiniz. Mesela yukarıdaki modeller nasıl örülüyor bilmiyorum ben bakarak anlayamıyorum örgüyü. 🙈🙈🙈🙈Yardım ederseniz çok sevinirim çok heveslendim örmeye.. 💞 🤭
Lacivert kazaga bayildim,onu siparis et olsun bitsin:KK66:
Kazak ormek,denk getirmek kolay degil canim,atki bere vs orsen?
Genelde annelerin kontrolunde onculugunde orulur boyle seyler,anneler arada el atar filan:)

Lacivert kazaga bayildim,onu siparis et olsun bitsin:KK66:
Kazak ormek,denk getirmek kolay degil canim,atki bere vs orsen?
Genelde annelerin kontrolunde onculugunde orulur boyle seyler,anneler arada el atar filan:)
Ya kazak almaya alırımda el emeği örmek istiyorum doğum günü mayısta mayısa kadar çok var örerim belki çok heveslendim... Sipariş edince o kazak o kadar değerli olmaz. Örmek dahada değer katacak.. 😊Çok heveslendim yardım edin banaaaa

Masallah Boleyn Kizi Boleyn Kizi
Hele lavantana bayildim,sari kuslu havluyu nakis ve boyama karisik mi calistin?
Bana cok guzel fikirler verdin,bekleyen 2 buyuk bir kucuk havlum vardi,nakis boya karisik yapacagim,cunki cok cok minik cikti kareleri,islemek cok zor olacakti...
Sadece nakış var. Boyama yok sevgili yosun kokusu😊 nonnunun_atolyesi sayfasından mesaj atarsan yardımcı olurum 😊

Sadece nakış var. Boyama yok sevgili yosun kokusu😊 nonnunun_atolyesi sayfasından mesaj atarsan yardımcı olurum 😊
Inanilmaz,masallah:KK9:
Ama ben yine de denerim oyle,kolaya kaciyorum artik:)
Insta kullanmiyorum,lavanta rengin ebrulu mu,degil galiba,ve coook ayrintili ama saheser😍
Ben ebrulu kullanir, isin icinden cikarim:))
Kizim lisede,basit seyler yapacagim hep,biz kullanmadik,onlar hiccccc kullanmazlar,yazik olmasin emeklerime:))

X