Örüyoruz 🧶🧵🪡

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.920
110.336
30
Örgüyle ilgili bir çok kategori ve konu var forumda. Ben birbirimizden bir şeyler öğrenebileceğimiz bir konu olsun istedim diğer tüm topiklerde yaptığımız gibi.

:KK36:

Her türlü el emeği konuşulsun istiyorum. :KK69:

Ben şu an ilgilendiğim şeyi paylaşarak başlayayım. Tığ ve yün ile örgü yapabiliyorum ben en basit modelleri tabi. :KK23:
20210106_161906.jpg

Bu bebek battaniyesine başladım. Hediye olacak. 🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 38 gün kaldı.

Bebek hemen hemen her zaman annenin pelvisi içine baş aşşa pozisyonda yerleşir. Bunun sebebi başın vücudun en ağır kısmı olması ve rahmin üst tarafına nazaran alt çevresine daha iyi yerleşebilmesi ile alakalıdır. Doktorunuz her kontrolde rahim boynundaki genişleme ve açılma işaretlerini izleyecektir. Son ayda, aktif bir doğum veya dikkate değer kasılmalar olmadıkça 1-2 cm lik açılmalar alışıldık bir durum değildir. Bebeğinizdeki geçici tüyler artık yok olmaya yüz tuttu.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.920
110.336
30

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 38 gün kaldı.

Bebek hemen hemen her zaman annenin pelvisi içine baş aşşa pozisyonda yerleşir. Bunun sebebi başın vücudun en ağır kısmı olması ve rahmin üst tarafına nazaran alt çevresine daha iyi yerleşebilmesi ile alakalıdır. Doktorunuz her kontrolde rahim boynundaki genişleme ve açılma işaretlerini izleyecektir. Son ayda, aktif bir doğum veya dikkate değer kasılmalar olmadıkça 1-2 cm lik açılmalar alışıldık bir durum değildir. Bebeğinizdeki geçici tüyler artık yok olmaya yüz tuttu.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

WunderLost

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
24 Mart 2020
7.254
26.233
28
Canım hayırlı olsun konun😊 en son ördüğüm şeyi ekleyim. Yeğenim için tavşan diye yola çıkıp kulakları yapamayınca böyle ayımsı değişik bir hayvan ördüm, normalde hep bi tarife bakarak örerim ama bu benim ilk özgün eserim, tamamen kafama göre ördüm sayılar falan hep göz kararı. O yüzden de böyle orantısız oldu ama olsun ben çok sevdim ilk özgün amigurumim olduğu için 😂😂😂
20210101_164428.jpg

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 20 gün geçti.

Mehfam

Nirvana
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Aralık 2014
8.590
32.498
Canım hayırlı olsun konun😊 en son ördüğüm şeyi ekleyim. Yeğenim için tavşan diye yola çıkıp kulakları yapamayınca böyle ayımsı değişik bir hayvan ördüm, normalde hep bi tarife bakarak örerim ama bu benim ilk özgün eserim, tamam kafama göre ördüm sayılar falan hep göz kararı. O yüzden de böyle orantısız oldu ama olsun ben çok sevdim ilk özgün amigurumim olduğu için 😂😂😂
Eki Görüntüle 2755349
Çok tatlı olmuş 😍

Seymaa00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2019
191
4.131
Güzel olmuş konu 😍yeni başladım örgüye 🤗 şişle örgüyü biliyorum tığla örmeyi beceremedim😂 şuan eşime boyunluk örüyorum o bitince bandana yapıcam 🙃

Mehfam

Nirvana
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Aralık 2014
8.590
32.498
Örgüyle ilgili bir çok kategori ve konu var forumda. Ben birbirimizden bir şeyler öğrenebileceğimiz bir konu olsun istedim diğer tüm topiklerde yaptığımız gibi.

Ben şu an ilgilendiğim şeyi paylaşarak başlayayım. Tığ ve yün ile örgü yapabiliyorum ben en basit modelleri tabi. :KK23:
Eki Görüntüle 2755345
Çok güzel olmuş ellerine sağlık 🤗

WunderLost

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
24 Mart 2020
7.254
26.233
28
Aaa evet atacaktın. Şimdiye nasipmiş demekki görmem🤗
Kitap bildirimi de yaptım girmişken, kendi konuma bile yazmıyorum girip bu ara biraz inzivaya çekilmiş moddayım nedense, toparlayıp döneceğim inşallah sevdiğim konulara 🥰💜💜

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 20 gün geçti.

ISSIZZ

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
2.890
13.494

Eki Görüntüle 2755345
Inşallah bizim bebislere de örersin canım senin benim emek eden herkesin inşallah.. çok güzel olmuş maşallah sağlıkla kullansın minik bebiş..🤲

Defneninannisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
679
1.285
32
Ohhh missss en sevdiğim şey örgü örmek terapidir sabrdir emektir etmekte guzeldirr 💞🥰 şuan bende bebek battaniyesi yapiyorum ❣️