Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Bunlarda benden 🌸🌸🌸
A578F2C8-4972-4269-90E5-6C42F0881E02.jpeg

Çok güzel şeyler örmüşsünüz bayıldım hepsine 🤗 ben sadece şişle örüyorum tığıda mı öğrensem acaba 😂 ama tığ zor gibi duruyo. merve merve battaniye çok güzel olmuş güle güle kullan , kaç ilmek başladın kaç no şişle ördün ip markası falan bilgi verirsen bende yapmak istiyorum 🤗

Çok güzel şeyler örmüşsünüz bayıldım hepsine 🤗 ben sadece şişle örüyorum tığıda mı öğrensem acaba 😂 ama tığ zor gibi duruyo. merve merve battaniye çok güzel olmuş güle güle kullan , kaç ilmek başladın kaç no şişle ördün ip markası falan bilgi verirsen bende yapmak istiyorum 🤗
Hangi battaniye canım?

Ya bu hangi model hep caprazlı bi seylee yapıyolar sevmedim onu ben. Çok güzel olmuş. Eline sağlık.
Teşekkürlerrr🌸 o çaprazlıyı denedimde bitmek bilmiyor sinir oldum 😊 bunu direk sola çevirip içinden geçiriyorsunuz 4saattr bir bebek battaniyesi bitiyor 🌸

O ip ihracat fazlası canım çok kalıp bi ipti. Sosyete pazarından almıştım. 75 ilmek filan başladım galiba. 6 numara şişle ördüm. Ama tığ da çok kolay bence kesin denemelisin.
Anladım canım , yarın ip almaya gitcem bakalım kalın varsa alırım 6 no şişimde var. Tığ bakalım öğrenebilirsem onunlada yaparım 😁

Baklava dilimi modeli de güzel Merve bunun. Ben 2 tane ördüm hediye. Şimdi kuzenimin ikizi olacakmış ona da öreceğim 2 tane🤭
Ya ben belki hiç yapmam ama çok yumoş ya. Annem juzenime de battaniye ördürüyomuş benim icin sürpriz 🤣 hatta çook önce demiş merveye ör diye. Bi de bana diyo ki benim bebeklik battaniyelerim duruyomuş çok güzel. Kullanırmışım. 🤣🤣 nolcaksa bu kadar çok. 🤣

Ya ben belki hiç yapmam ama çok yumoş ya. Annem juzenime de battaniye ördürüyomuş benim icin sürpriz 🤣 hatta çook önce demiş merveye ör diye. Bi de bana diyo ki benim bebeklik battaniyelerim duruyomuş çok güzel. Kullanırmışım. 🤣🤣 nolcaksa bu kadar çok. 🤣
Bitane de bundan olsun yumuş yumuş😍Oooo maşallah kat kat sar hepsini😂

X