Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
5 bucuk kiz 😊 ama komsuda 3 yas bi erkek var ona olcerim olmadi . Ya nefret ediyorum orup , sokmekten olcu ayarlamaktan . Videolardakiler net uysa da ugrasmasak daha keyifli olacak ormek. Neyse az buyuk olursa da 2 yasnda filan kullanir
Çok haklısın ama aynı ip aynı siş olmadı mi mecbur ya 🤣

Çok haklısın ama aynı ip aynı siş olmadı mi mecbur ya 🤣
Videolari arayip tarayip istedgm modeli istedgm sisle oren var mi bakiyorum sonra 🤣 klasik 3 ya da 3.5 le oruluyor cogusu . Yelek cok ordum de su kafa isleri olmuyor biraz sknti iste 🤣🤣 gecen sene kizima diye ordum bitince taktim baktim bna oluyor, yeniden ordum. Birkac sira orup ilmekleri sisten cikarip olcmek en guzeli tabi orecegin kisi yanindaysa

Videolari arayip tarayip istedgm modeli istedgm sisle oren var mi bakiyorum sonra 🤣 klasik 3 ya da 3.5 le oruluyor cogusu . Yelek cok ordum de su kafa isleri olmuyor biraz sknti iste 🤣🤣 gecen sene kizima diye ordum bitince taktim baktim bna oluyor, yeniden ordum. Birkac sira orup ilmekleri sisten cikarip olcmek en guzeli tabi orecegin kisi yanindaysa
Mezuroyla tutturmaya calışcan mecbur 😬😬

1.5 2 yas icin olsun demisti isteyen arkadas. 1 yasi gecik cocuk asldnda da baya masallahi var enden filan doldurdu bunu boyu uzun sadece birdahaki kista kolaylikla kullanabilir
Çok güzel olmuş eline sağlık canım. Benim 3 yaşındakine olur mu diye düşünmüştüm. Videosu var mı bunun

Çok güzel olmuş eline sağlık canım. Benim 3 yaşındakine olur mu diye düşünmüştüm. Videosu var mı bunun
Bence olur cnm sana ozelden resim aticam bak
Video yok ben videolara da bakarak kendimce de yorumlayarak yaptim. Arkadas boyunu uzun istedi sadece o istedgi icin boyu biraz diger kisimlara gore orantisiz gbi duruyor .

Bence olur cnm sana ozelden resim aticam bak
Video yok ben videolara da bakarak kendimce de yorumlayarak yaptim. Arkadas boyunu uzun istedi sadece o istedgi icin boyu biraz diger kisimlara gore orantisiz gbi duruyor .
Sağol canım bakıyorum

Kızlar merhaba ben çocukken bi örgü maceram vardı 2 ters 2 düz daha da olmadı. Geçende A101 den şiş aldım 5 numara erkek atkısı örmek için.

Bana yardımcı olur musunuz böyle çok kolay ve şık bir model var mı ? Birde hangi ipi alayım?

Kızlar merhaba ben çocukken bi örgü maceram vardı 2 ters 2 düz daha da olmadı. Geçende A101 den şiş aldım 5 numara erkek atkısı örmek için.

Bana yardımcı olur musunuz böyle çok kolay ve şık bir model var mı ? Birde hangi ipi alayım?

Şu çok güzel.
Bi de pirinç örgü de yapabilirsin. Ip de sana kalmış sor alırken şiş numarana uygun versinler. Dokusunu beğendiğini alabilirsin.

Şu çok güzel.
Bi de pirinç örgü de yapabilirsin. Ip de sana kalmış sor alırken şiş numarana uygun versinler. Dokusunu beğendiğini alabilirsin.

Tamam ben 5 numaraya uyacak ip bakayım burda ipçi yok 😑 internetten alacağım

20220227_150604.jpg

Calcifer Calcifer sol tarafı emzirirken dürtükleyebiliyorum bi şeyler. 🤣

X