Östrojen Yetersizliği, Östrojen Takviyesi, Erken Menepoz

starlet07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2022
3
2
45
Östrojen yetersizliği dolayısıyla östrojen takviyesi olarak ESTREVA JEL kullanıyorum. Birkaç yıldır Türkiye de bulunmadığı için yurtdışından getirttiriyorum. Türkiye de olan başka ürünler (tablet ve bant olarak) kullandım. Yüzümde lekelenme yaptılar. Ayrıca bu jel şeklinde olduğu için sabah ve akşam koluma sürerek kullanıyorum. Kullanım kolaylığı da sağlıyor.
1 paket içerisinde 50 gr lık 3 adet yer almaktadır. En son yurt dışından bir tanıdığımıza getirtmiştik. Getiren kişi adet miktarını yanlış anladığı için elimizde fazla miktarda ürün oldu. Miyad ile ilgili sıkıntı yok. Son kullanma tarihi 2025. Elimde fazla olduğu için östrojen yetersizliği olan bu şekilde takviye kullananlar bana ulaşabilir. Amacım kar elde etmek değil Geliş fiyatından vereceğim. 08B4928B-4777-4A55-8576-8326EE23BD2E.jpeg 3FC6557B-3E40-4AA4-AC65-BF7B72E362DB.jpeg C7B439A1-1B85-4A29-95DC-C49BADE3F082.jpeg 2691646B-E64A-4E44-99FE-E9AD1C37ED25.jpeg C1B2E892-044F-4E63-B77F-E847C64FDF5D.jpeg

Östrojen yetersizliği dolayısıyla östrojen takviyesi olarak ESTREVA JEL kullanıyorum. Birkaç yıldır Türkiye de bulunmadığı için yurtdışından getirttiriyorum. Türkiye de olan başka ürünler (tablet ve bant olarak) kullandım. Yüzümde lekelenme yaptılar. Ayrıca bu jel şeklinde olduğu için sabah ve akşam koluma sürerek kullanıyorum. Kullanım kolaylığı da sağlıyor.
1 paket içerisinde 50 gr lık 3 adet yer almaktadır. En son yurt dışından bir tanıdığımıza getirtmiştik. Getiren kişi adet miktarını yanlış anladığı için elimizde fazla miktarda ürün oldu. Miyad ile ilgili sıkıntı yok. Son kullanma tarihi 2025. Elimde fazla olduğu için östrojen yetersizliği olan bu şekilde takviye kullananlar bana ulaşabilir. Amacım kar elde etmek değil Geliş fiyatından vereceğim. Eki Görüntüle 3146446 Eki Görüntüle 3146447 Eki Görüntüle 3146448 Eki Görüntüle 3146450 Eki Görüntüle 3146451
Fiyatı nedir

Ben estreva yi bulmaya çalışıyorum ancak fiyat çok yüksek 700 TL sanırım her ay Fransa hariç hiç bir ülkede bizim recedede geçmediği den dolayı elinde fazla olan varsa lütfen nerden ve nasıl aldığı ile ilgili bilgi versin duacisi olurum

Ben estreva yi bulmaya çalışıyorum ancak fiyat çok yüksek 700 TL sanırım her ay Fransa hariç hiç bir ülkede bizim recedede geçmediği den dolayı elinde fazla olan varsa lütfen nerden ve nasıl aldığı ile ilgili bilgi versin duacisi olurum
Merhabalar özel mesajdan telefon numaramı paylaştım. Fakat sistemsel bir hata dolayısıyla numaramı yanlış yazdım. Bu nedenle doğru numaram bu dediğim mesajındaki numaradan bana ulaşabilirsiniz. Bulmayla ilgili yaşadığınız sıkıntıyı tahmin ediyorum. Aynı sıkıntıyı yıllardan yaşıyorum. Beni arasanız elimde fazla olanları size ulaştırırım

Merhaba....
Ben de Estreva gel i tedarik sorunu yaşıyorum. Bulabildiyseniz bana da yol gösterebilir misiniz lütfen...

ipek hanım merhaba estreva jeli bulabildinizmi.banada yardımcı olabilirmisiniz nasıl temin edebilirim

1 paket içerisinde 50 gr lık 3 adet yer almaktadır. En son yurt dışından bir tanıdığımıza getirtmiştik. Getiren kişi adet miktarını yanlış anladığı için elimizde fazla miktarda ürün oldu. Miyad ile ilgili sıkıntı yok. Son kullanma tarihi 2025. Elimde fazla olduğu için östrojen yetersizliği olan bu şekilde takviye kullananlar bana ulaşabilir. Amacım kar elde etmek değil Geliş fiyatından vereceğim. Eki Görüntüle 3146446 Eki Görüntüle 3146447 Eki Görüntüle 3146448 Eki Görüntüle 3146450 Eki Görüntüle 3146451
Elinizde mevcutmu fiyati nedir

Merhaba,halen elinizde varsa almak isterim

Selam, siz sorali epey zaman gecmis ama ben beykozda bir eczaneden aliyorum. Getiriyorlar. Su anki kur yuksek en son 1000 tl verdim.

X