Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kullanılır ama çok dökme mazallah kayarsın köpüklü oluyor baya cnkü canım
Tamam canım öyle kullanayım artık
Çamaşır yıka.. paspas battaniye gibi şeylere duş jeli falan koyuyorum ben 😁 ama az koy köpük makineden taşar
Aaa hiç o şekil aklıma gelmemişti😬 ya zaten makine hiç köpürtmüyo sinir oluyorum köpürsün azcık diye deterjan bocalıyorum 😂😂

Asko tam aldım bile öğlen doktor yarım al falan demedi sabahtan beri sersem gibiyim ondan mı kaynaklı o zaman ablamda kaldık bugün kardeşimle gelmiştik ayakta uyuyorum eniştem diyor istersen biraz uyu 😁😁 böyle sıcak basıyor 😁
Evet onun yan etkisi tam içme yarim iç iki günde bir. Beni daha fena yaptı. Akşamüzeri içtim baktım sersem gibiyim yatayım dedim gece kaç kere uyandım başım uyuşuyor. Geçmiyor bi türlü sabah hazırlanmak için kalktım bi baktım kalkamıyorum başım dönüyor uyuşuyor. Gidemedim okula biraz yattım eşim zorla hastaneye götürdü bi serum iğne yedim istifra ettim de kendime geldim. Benim zaten tansiyonum hep düşük hiç 11 12 olduğunu bilmem hep 10 a 6 çıkar sınırda derler hep o yüzden bu kadar etkilemiş beni. Zaten düşük olanı daha da düşürmüş 9 a 5 e düşmüştü. Korkutmayayım seni eğer tansiyon sorunun yoksa beni etkilediği gibi etkilemez seni

İlaç aldım karanlıkta uzandım bekliyorum geçer inşallah 🤗

İnşallah teyzoşumuz 🥰 seni seviyoruz

Kız sen niye ödem tutuyosun böyle kabızlık problemin de varsa Dr a söyle bunu 🤔 bizim cücüşlerin herşeyi var da Cücüşler yok birtek 😂😂

Gelin la kesmeyenin ? :sinirli:

Rabbim sizden de razı olsun canım tez vakitte kavuşasınız yavrularınıza 🤗💛

Aşko yerleri kaygan yapar durulama suyu geçmen gerekir lavabo ovalarken kullan 🤔

İyi akşamlar canım
İnşallah larim uyu birazda uyuyabiliyorsan🤗
Aa kayınca çok kötü geçen kaynanamda oturuyodum totomun üstünede son anda toparladım😂😂

Tamam canım öyle kullanayım artık

Aaa hiç o şekil aklıma gelmemişti😬 ya zaten makine hiç köpürtmüyo sinir oluyorum köpürsün azcık diye deterjan bocalıyorum 😂😂
Ben önce biraz duş jeliyle ilave su ekliyorum sonra onu çekip normal deterjanla yeniden başlatıyorum makine çok çekiyor elimden🤣 su tasarruflu yapacaklar diye 1 damla suyla yıkıyor ondan köpürmüyor😏

İnşallah larim uyu birazda uyuyabiliyorsan🤗
Aa kayınca çok kötü geçen kaynanamda oturuyodum totomun üstünede son anda toparladım😂😂
Daha yenilerde sevdiğim bir akrabam kuyruk sokumunu çatlattı 1.5 ayda geçti kalçası mosmor olmuştu yazık gözüm korktu valla

Evet onun yan etkisi tam içme yarim iç iki günde bir. Beni daha fena yaptı. Akşamüzeri içtim baktım sersem gibiyim yatayım dedim gece kaç kere uyandım başım uyuşuyor. Geçmiyor bi türlü sabah hazırlanmak için kalktım bi baktım kalkamıyorum başım dönüyor uyuşuyor. Gidemedim okula biraz yattım eşim zorla hastaneye götürdü bi serum iğne yedim istifra ettim de kendime geldim. Benim zaten tansiyonum hep düşük hiç 11 12 olduğunu bilmem hep 10 a 6 çıkar sınırda derler hep o yüzden bu kadar etkilemiş beni. Zaten düşük olanı daha da düşürmüş 9 a 5 e düşmüştü. Korkutmayayım seni eğer tansiyon sorunun yoksa beni etkilediği gibi etkilemez seni
Tansiyonum ara sıra düşüyor devamlı ölçüm yapmıyorum da inşallah etkilemez ya

Tansiyonum ara sıra düşüyor devamlı ölçüm yapmıyorum da inşallah etkilemez ya
İnşallah canisi sen yinede yarım al. Kendini mutlu edecek işlerle oyalan hep pozitif düşün bak iki hafta sonra nasıl düşüyor çok oynak bir hormonmuş o 😂

Mucizemibekliyorummm Mucizemibekliyorummm kuzuşlar benim de tansiyonum hep düşüktür ama dostinex i 3 günde 1 yarım uyumadan önce içiyordum birşey olmuyordu
Ya valla ben korktum içmedim ya bi kere de yarim ictim ya biraz sersemletmisti yine o yüzden korktum içmedim. Çok şükür düştü ya zaten sürekli yüksek değil ki bi kere yüksek çıktı sadece çıktı yüksek değilmiş halbuki neye güvenerek yazdıysa onuda hiç bilgilendirmedi bide daha dediğini yapıp gün de iki tane içsem heralde tahtalı köyü boylardim

Ben önce biraz duş jeliyle ilave su ekliyorum sonra onu çekip normal deterjanla yeniden başlatıyorum makine çok çekiyor elimden🤣 su tasarruflu yapacaklar diye 1 damla suyla yıkıyor ondan köpürmüyor😏
Duş jeli ekleuince yumuşatıcıda koyuyormusun kokusu yetetli oluyormu😃 sorma valla cidden yaa 🙄

Daha yenilerde sevdiğim bir akrabam kuyruk sokumunu çatlattı 1.5 ayda geçti kalçası mosmor olmuştu yazık gözüm korktu valla
Aa geçmiş olsun. Aman bende diğer seçeneklere kullanayım en iyisi

Aşkım erken gebelik testi aldır bitane varsa çıkar zaten yoksa başlarsın ilaca🤗

😂😂 Evet evet güzel olur o yumiş. Aşkım PCO varsa normaldir öyle olmadı sabretmek lazım 🤗
Çok mantıklı Sabah 8 buçukta erken gebelik aldırcam orada çıkmazsa 8 hapı da yutcam hemen. Sabaha kadar parol la dayanmaya devam

Ya valla ben korktum içmedim ya bi kere de yarim ictim ya biraz sersemletmisti yine o yüzden korktum içmedim. Çok şükür düştü ya zaten sürekli yüksek değil ki bi kere yüksek çıktı sadece çıktı yüksek değilmiş halbuki neye güvenerek yazdıysa onuda hiç bilgilendirmedi bide daha dediğini yapıp gün de iki tane içsem heralde tahtalı köyü boylardim
Ben düşüklerden sonra göğüste süt var diye mecbur kullandım canım yoksa taş gibiydi göğüslerim ve inanılmaz rahatsız ediyordu

Hiç öyle düşünme belkide senin vesilen tüp bebek olucak bilemezsin kuzum rabbim bide sana ikiz verirse bütün dertlerini unutturur bugünlerine güleceğin günler gelsin inşallah cnım bnmm 🤲🤲💋💋❣️❣️ seni seviyorum
Allah razı olsun kuzum benim okadar iyisiniz ki bende sizi çok seviyorum desteğinşz okadar iyi geliyor ki iyiki varsınız ❤️❤️😘

Ben düşüklerden sonra göğüste süt var diye mecbur kullandım canım yoksa taş gibiydi göğüslerim ve inanılmaz rahatsız ediyordu
Benimde yumurtlamadan hemen sonra ağrımaya başlıyor. Bi ara o kadar fena ağrıyordu ki inanılmaz aglicaktim ağrısından ozaman gittim ölcturdum gayet iyi dedi doktor 🤷‍♀️ hiç anlam veremedim kendime bi türlü Rabbim sonu hayreylesin

X