Ovitrelle çatlatma iğnesi

Yok canım ben 3 kere tüp bebektr yaptırdım sürekli düşüyor benim bebekler çatlatmaylada gebe kalmıştı düşmüştü ama hatırlamıyorum belirtleri tüp bebekte yorulduğum için evde boş beklemektense çatlatmayla deniyorum dinlenene kadar
anladım, hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah yakın zamanda hayırlı mutlu güzel haberler alırsınız🤲🏻😍 alırız 💕

Hayırlısıyla İnşallah hepimizden hayırlı haberler gelir bu süreçte, hepimiz gülelim 😘😊
Bugün 11.gunum kaldi 4 günüm ama büyük ihtimalle 20 gün olunca yaparım 🙄 ve ben konuyu yanlış anlamışım doktorum bana adetin 10 gün gecikince test yap demiş bende iğnenin üzerinden 10 gün geçince yap demis sandim, 😅😅 sizin kaç gün geçti test yaptınız mı?

Bugün 11.gunum kaldi 4 günüm ama büyük ihtimalle 20 gün olunca yaparım 🙄 ve ben konuyu yanlış anlamışım doktorum bana adetin 10 gün gecikince test yap demiş bende iğnenin üzerinden 10 gün geçince yap demis sandim, 😅😅 sizin kaç gün geçti test yaptınız mı?
Benim de 11. günüm 😊 bekliyoruz bakalım bu aralar hiç belirti yok nasip kısmet bekliyorum bakalım. Sen de var mı belirti? Sen yaptın o zaman test 😃

Benim de 11. günüm 😊 bekliyoruz bakalım bu aralar hiç belirti yok nasip kısmet bekliyorum bakalım. Sen de var mı belirti? Sen yaptın o zaman test 😃
Ay yok yok yapmadım test, daha var zaten ilacın üstünden 20 gün geçsin ancak öyle yaparım, yada adetten 10 gün geçerse doktorum öyle dedi 😅 inanır mısın belirti bende de yok sadece böyle sanki yediklerim boğazıma çıkıyor yada ara ara ağrım oluyor bilemedim bakalim 😅😅

Ay yok yok yapmadım test, daha var zaten ilacın üstünden 20 gün geçsin ancak öyle yaparım, yada adetten 10 gün geçerse doktorum öyle dedi 😅 inanır mısın belirti bende de yok sadece böyle sanki yediklerim boğazıma çıkıyor yada ara ara ağrım oluyor bilemedim bakalim 😅😅
O 10 gün geçecek 😃 bugün 12. gün bekliyorum bakalım hayırlı haberlerle 🤩 herşey güzel olsun bizler için 🤲🏻🙏🏼

BUgün adet ağrılarım var hayırlısı bakalım 🤲🏻😊

Bugün iğnenin 17. Günü hala adet olmadım dün sabah kan testi beta HCG 2.79 cıktı sizce gebe olma ihtimalim var mıdır yükselir mi yoksa 17. Güne göre değer düşük mü Bat tarihime 3 gün var

Deme deme iyi düşünelim iyi olsun, bende de oluyor o ağrılar. Arada gidip geliyor, ama olursak da hasta ne yapalım demek bu ayda nasip değilmiş, Rabbım hayırlısını hayırlı zaman da nasip eder inşallah 😌🌸
amin İnşAllah, büyük tuvaletimi yaparken kuyruk sokumumda hep ağrı olur adetin ilk günleri o ağrı var işte 😊 tabiki de nasip, hayırlı zamanda olması en önemlisi sağlıklı bir bebek olsun hepsi İnşAllah 🤲🏻 Dua edip sabredip bekleyeceğiz 😊 aksi gibi üst solunum yolları enfeksiyonu var şuan ilaçsız geçirmeye çalışıyorum serumun herhangi bir zararı var mı bilemiyorum serum taktırmak istiyorum toparlanmak için.

Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. 24 yaşındayım 2 yıllık evliyim 1.5 yıldır deniyoruz. tecrübelerinize dayanarak buraya katıldım. 30 Ağustos ovitrelle çatlatma iğnesi oldum öncesinde 5 gün femara kullandım iğneden 3-4 gün sonra aşırı kasık ağrılarım ve dayanılmaz bel ve bacak ağrılarım oldu şuan iğneden sonraki 8.günüm. Hafif kasık ağrılarım var ve göğüslerim dolgunlaşmaya başladı. Test yapmak için çok mu erken ? Lütfen yardım edin 😔
Merhabalar sonucunuz ne çıktı acaba

6. Gün silik çizgi çıktı 7. Gün beta 9 çıktı 8. Gün idrar testi negatif sanırım olmadı

amin İnşAllah, büyük tuvaletimi yaparken kuyruk sokumumda hep ağrı olur adetin ilk günleri o ağrı var işte 😊 tabiki de nasip, hayırlı zamanda olması en önemlisi sağlıklı bir bebek olsun hepsi İnşAllah 🤲🏻 Dua edip sabredip bekleyeceğiz 😊 aksi gibi üst solunum yolları enfeksiyonu var şuan ilaçsız geçirmeye çalışıyorum serumun herhangi bir zararı var mı bilemiyorum serum taktırmak istiyorum toparlanmak için.
Aa çok geçmiş olsun, vallahi bilmiyorum ki zararı var mi? Doktorunuza bir sorsanaz mi? Yardımcı olur belki de. İnşallah da beklediğimize değer 🌸🤲

Merhaba hanimlar bugun ovitrelle nin 9.gunu asiri derecede adet olacakmis gibi agrim var dunden beri sizdede oldu ku basina gelen var mi adetime daha bi haftadan fazla var

Merhaba hanimlar bugun ovitrelle nin 9.gunu asiri derecede adet olacakmis gibi agrim var dunden beri sizdede oldu ku basina gelen var mi adetime daha bi haftadan fazla var
İğnenin etkisi olabiliyor, 4-5 gün bekleyip test yapın bence. İnşAllah bebeğiniz sizinledir 💕

Allah razi olsun ama gecikme olmadan test yapmayi dusunmuyirum insallah benimledir uzun zamndir yolunu bekliyoruz

X