Ovitrelle iğnesi 8. Gün

Anladım.. Bende soğan kürü ve inciri deneyeceğim. İsterseniz beraber başlayalım birbirimize destek olabiliriz 🙏🏻
Düşüncen çok güzel fakat ben. Soğan küründen biraz korkuyorum rahimi inceltiyor diyorlar benim genel olarak zaten biraz rahimi kalınlaştırma problemi var çok progestan kullandım ona rağmen azıcık kalınlaşıyor Buda tutunmasını azaltır bebeğin .. ama yapmayı bi yandan da düşündüm zaten sorun aslında yüzde 80 eşimde çıktığı için artık kendime bişeyler yapmamayı karar verdim daha çok kilo versem yeterli gibi

13. Gün kan verdim negatif çıktı 😔 hala kasık ağrım ve söylemesi ayıp renksiz kokusuz akıntım var. Kist yapmış olabilir gibime de geliyor. Ama hamile olma ihtimalim olsaydı değerlerimde bi yükselme olmaz mıydı? Teşekkür ederim 🫶🏻
Üzülme ne olur. Ben de senin gibiyim. Bana destek olan da yok. Maddi imkanımız olduğu halde eşim tüp bebek istemiyor. Onu bırak, ücretsiz olduğu halde aşılama bile istemiyor. Benimle doktora bile gelmiyor. Muayene ve ilaç parasını başıma kakıyor. Üstelik de ben çalışıyorum. Bu masrafları kendim yapıyorum. AMH düşük. Yaş bu ayın sonunda 41 olacak.

Düşüncen çok güzel fakat ben. Soğan küründen biraz korkuyorum rahimi inceltiyor diyorlar benim genel olarak zaten biraz rahimi kalınlaştırma problemi var çok progestan kullandım ona rağmen azıcık kalınlaşıyor Buda tutunmasını azaltır bebeğin .. ama yapmayı bi yandan da düşündüm zaten sorun aslında yüzde 80 eşimde çıktığı için artık kendime bişeyler yapmamayı karar verdim daha çok kilo versem yeterli gibi
Anladım inşallah istediğin olur

Üzülme ne olur. Ben de senin gibiyim. Bana destek olan da yok. Maddi imkanımız olduğu halde eşim tüp bebek istemiyor. Onu bırak, ücretsiz olduğu halde aşılama bile istemiyor. Benimle doktora bile gelmiyor. Muayene ve ilaç parasını başıma kakıyor. Üstelik de ben çalışıyorum. Bu masrafları kendim yapıyorum. AMH düşük. Yaş bu ayın sonunda 41 olacak.
Yaa ne zor şeyler yaşıyorsunuz Allah yardımcınız olsun desteksiz olmak çok zor gerçekten😔 Aşılama ücretli diye biliyordum ben

Kızlar merhaba.. hemen sormak istiyorum 15 ağustosta ovitrelle iğne vuruldum bugün 8. Günüm ilk günlerde hiç ağrım olmadı ama 6.Günden beri bel ağrım, sanki adet olacakmışım gibi sızlama ve bulantım var. Adet tarihim 4-6 sı arasında başlaması lazım. Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? Bilgisi olan var mı? Teşekkür ederim
Son durumunuz nedir acaba aradan iki üç ay geçmiş ama merak ettim benim de bugün 8. Günüm ve normalde her ay yaşadığım hamilelik belirtilerinin hiç birini yaşamıyorum tuhaf şekilde sadece 6. Günümde beyaz kokusuz bı akinti ve sol kasığımda belime vuran bı ağrı yaşadım siddetli onun dışında bişey yaşamadım da sizin durumunuz ne oldu diye merak ettim

İğne vurduğun gün vücutta bir HCG yükselmesi olur ve yalancı gebelik çıkar kanda ve idrarda iğne etkisi. Etkisi yaklaşık 7-8-9 gün kadar kanda duruyor sonra hem idrar da hemde kanda yavaşça azalıyor bu durumda kendi HCG hormonun artması gerekirdi bedenin kendi kendine halletmesi gerekiyordu biliyorum çok zor beklemek felan ama nasip bu işler hiç olmayacak ağır vaka olan hastalar bile kendiliğinden hamile kalıyor bunun nasipten başka bir açıklaması yok ben neler duyuyorum okuyorum çevrem de de çok ..🥹 hayırlısını dilemek lazım malesef dediğin gibi kan değerin düşük negatif çıkmış ama şansın hep var bunu bil yumurtalıkların olduğu sürece sorun y

Yaa ne zor şeyler yaşıyorsunuz Allah yardımcınız olsun desteksiz olmak çok zor gerçekten😔 Aşılama ücretli diye biliyordum ben
Allah yardımcınız olsun bende çatlatma iğnesi oldum 27 sinde olduğum gece çok sancım oldu belim kasıklarım değerlendirdik şimdi bekliyorum İnşaAllah hepimiz güzel hayırlı sonuçlar alırız herşey nasip Allah ol demedikçe yaprak kılmıldqmqz tevekkül edelim 🤲🏻🌸

X