Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon Takibi yapanlar bulusalım mı? Aralık Sonu Ocak başı:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kadın doğuma gidemedim canım aile hekimine genel bı kan verdim doktorumla da iletişime geçemedim maalesef
Canım genel test yaptırdım bende geçen kadın doğuma gitmedim hormonlar bir hafta sonra çıkıyormus o gün diğer sonuçlar cıktı Demir eksikliği varmış ilaç verdi haftaya da hormonlar çıkınca gel dedi gittim. Hepsi çok iyi dedi ama e nabıza düşmemiş genel test yapınca prolaktne falan bakılıyor mu ben ona baktı mı bilmiyorum yani senin nelere bakıldı tam olarak

Genel bı kan testi dedim doktora sağolsun herşeyi işaretlemiş hormon vitaminlere herşeye bakıldı

Canım bugünkü testim bakabilirmisiniz rica etsem
Canım egerki 15 den sonrakiler yumurtlama ise henüz çatlama olmamış cnki onlarda koyu tabi c çizgisi kadar değiller ama hepsi hemen hemen aynı koyulukta belki yarın c den daha koyu çıkar t çizgisi ozamn yumurtlama olur
Yani ya daha koyu olacak yumurtlama öyle olcak yada bu koyulukta yumurtam oldu ama henüz catlamamis 4 gündür
Doktorun sana yumurta büyüme çatlama sorunu var dedimi

Yok canım sadece geç catliyosun dedi ama onun dışında bir sorun göremediklerini soyluolar.pkosun ama bu engel değil kilon yok hormonların normal dedi.

Evet bende onu dusundum acaba reglken mi yumurtladim diye teste devam ediyorum suan hic o sekilde koyuluk yakalamadim henüz. Regl bittikten 1 gun sonra basladim teste aslinda
Değilken yumurtlama olmaz die biliyorum ama değilken yumurtlar hazırlanıyor yani ben böyle biliyorum mesela bazıları regil olmaya yakın yumurtluyor bazilarida regil bitince hemen yumurtluyor sen değerlendirdimi öğünü
Morelini bozma canım belki o an test hataliydi cnki daha yeni regil bitmiş sayılır daha basindasin 20 gün sonrasında yumurtlama olabilir sen testine devam et insagramda birgebeningunlugunu var o sayfayı takip et orada çok güzel bilgiler paylaşıyor

17 ve 18 inde çok fazla kaşık ağrım oldu ve bitti acaba o zamanmi çatladığı.ovulasyondan hiç birşey net degilki iste

Yok canım sadece geç catliyosun dedi ama onun dışında bir sorun göremediklerini soyluolar.pkosun ama bu engel değil kilon yok hormonların normal dedi.
Canım ozamn senin yumurtlama olmuş ama çatlamamiş bu test ondan böyle çıkıyor belkide sana tavsiyem havuç suyu iç çatlaması için katı meyve sıkacağında
Bende pko var büyüme çatlama sorunu var o oldgu içinde regil olamıyorum yumurta çatlamadigi için ama ben geçen ay büyümesi için çakşır suyu içtim yumurtlama görünce hemen havuç suyu içtim yumurtlamam 2 gün sürdü 3. Gün çatladı havuç suyu gerçekten işe yarıyor nasıl anladın dersen hem testten hemde tam günümde regil oldum aylar sonra gebelik olmadı ama ben 5 ay daha böyle devam edecem inşallah

Evet ben cift cizgiyi gorunce degerlendirdim o gunu aslinda . Instagramdan takip ediyorum dediğiniz sayfayi evet. Testlere devam ediyorum bakalım . Aslinda bana L lotusovulasyontakip te cok yardimci oldu kendisi 10 ve 11. Gunlerin pik olacagjni söylemişti bakalim insallah piki görürüm

İnşallah görürsün canim morelini yüksek tut rabbim nasip etsin inşallah

Tamm canim mutlaka denicem inşallah rabbim bi an önce hepimize nasip eder

Canım bugünkü testim catladı heralde çok afedersin ama su gbide akıntim var bugun

Eklentiler

• 20210121_161419.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 32
  • 20210121_161413.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…