Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon Takibi yapanlar bulusalım mı? Aralık Sonu Ocak başı:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet 23 ocaktakini yeni yaptim bugunde yaptim
Yarın t daha koyu çıkar kesin benim de dünden önceki gün böyle cıkmıştı, dün de öncekinin tam tersi t daha koyuydu, bugün de yaptım aynı t koyu. Yarın en geç çatlar

Eklentiler

• Screenshot_20210124-131609.png
    525,3 KB · Görüntüleme: 30
Siz bu gün yani yumurtlama günü dahil ki catmalaya kadar takip edilmeli 3 gün ilişki yani yumurta yoksa öncesi ilişki bı anlam ifade etmiyor yumurta olduğu gün ilişki ne zaman catlayacagini bilmediğimiz için takip eden 3 gün daha ilişki

Evet de 20sinde ben ovulasyon testi yapmamıştım anca elime ulaştı kargo. Ayrıca sperm 3 5 gün arası yasıyor diye biliyorum ben. Dün ve bugün pik görünüyo yarın silikleşirse catlsmış demektir bu gece ve yarını da değerlendircem. Hayırlısı, bakalım. Inşallah hamile kalırım bu ay

Canim bu testi yapar yapmaz mi foto cektin ? Benimde testim bu marka tesyt kaldikca koyulasiyor . İlk yaptigmda hep silik cizgi oluşuyor.
Diger kizlarin testleri gibi c cizgisi bile koyulasmiyor.

Canim bu testi yapar yapmaz mi foto cektin ? Benimde testim bu marka tesyt kaldikca koyulasiyor . İlk yaptigmda hep silik cizgi oluşuyor.
Diger kizlarin testleri gibi c cizgisi bile koyulasmiyor.
Aynen yaptım 5 dk sonraki halleri, dün veya önceki gün yaptıklarım beyaz kısmı sarardı, koyulaştı haliyle 2 gün durunca öyle oluyo. Fotograflarda oldugundan daha silik cıkıyo. Bu markanın diğerlerine göre daha ince çizgi siz de kullanıyorsanız faeketmişsinizdir. Diğer kaset tipi olanlar daha kalın koyu görünüyo basta ben de şüphelendim ama dogru sonucu veriyo. Laboquick sipariş ettim 2 3 güne gelir onu da dener yorumumu yazarım tekrar her şey gönlünüzce olsun

Merhaba arkadaşlar ilk defa bu testleri yapıyorum bugün pik mi ? 23-24 Ocak değerlendirdik. Bundan sonrası için bugün yarın ve ertesi günü de değerlendirmemiz gerekiyor sanırım öyle mi ay çok karışık kafam

Henüz tam pik değil gibi ama yinede değerlendirin testi yapmaya da devam edin inş

Merhabalar ben 3 aydır ovülasyon test yapıyorum Kasım ayında adetten sonra silikti hep. Aralıkta 10. gün gördüm yumurtlama ama olmadı bu ayda adetten sonra 11. gündeyim ve ovülasyon çizgim 4 gündür sadece tek çizgi yani C çizgisi var sadece böyle olan yaşayan varmı acaba çünkü silik çizgi bile yok

Teste devam etsem yumurtlama olurmuki

Bu benim dunku testlerim acaba bozuk mu diye 2 defa yaptım farkli idrar örneğiyle. Ama bu testten cok bise anlamiyorum sizde de cift cizgi boyle mi oldu acaba ? Yaklasik 7 8 dakika sonra boyle oldu ilk yaptığımda 2 cizgide silikti

Eklentiler

• IMG_20210125_155501.jpg
    180,9 KB · Görüntüleme: 35
Bu benim dunku testlerim acaba bozuk mu diye 2 defa yaptım farkli idrar örneğiyle. Ama bu testten cok bise anlamiyorum sizde de cift cizgi boyle mi oldu acaba ? Yaklasik 7 8 dakika sonra boyle oldu ilk yaptığımda 2 cizgide silikti
Yani bozuk desem yalan olur cünkü c çizgisi hiç çıkmazsa test çalısmıyo demek. Sizin çalışmış en azından ince de olsa 2 çizgi olması yumurtlama ya yakın oldugunuzu gösteriyor. Aynı markayla yaptım Miratecht ile. İnternetten laboquick aldım anca geldi o daha koyu cıkarıyo Miratecht e göre. Ama işlevi aynı ikisinin de inşallah değerlendirin t çizgisi cok silik olana kadar yapın testi çatlamayı görmüş olursunuz inşallah bebek sahibi olursunuz

Eklentiler

• IMG-20210124-WA0003.jpeg
    92,4 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20210126-093130.png
    873,4 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20210125-124233.png
    657,8 KB · Görüntüleme: 29
Dun o şekilde cikti testim. Bugun tekrar siliklesti kafam cok karıştı heryerde birsey diyor cunku bende bu testten kullanan birine rastlamadim hic o yüzden size danismak istedim. 1 gunde catlama olur mu ki ay kafamda deli sorular .
İnsallah siz ve isteyen herkes bebek sahibi olur

Amin canım inşallah. Benim 1 günde olmadı 2 gün pik gösterdi zaten 24 48 saat içinde çatlama olur diyolar. Valla ben de bu kadar araştırmadan önce olup bitiyordu şimdi takıntı yaptığım için herşeyin altında bişey arıyorum

Benim sadece 1 gun pik gosterdi ne zormuş bu isler ya. Hop diye kendiliğinden hamile kalanlara ozeniyorum vallahi

Benim sadece 1 gun pik gosterdi ne zormuş bu isler ya. Hop diye kendiliğinden hamile kalanlara ozeniyorum vallahi
Ay evet ya hiç sorma, arkadasım kasımda ben temmuzda evlendim. 6 haftalık hamile oldugunu ögrendi plansızdı düşünmüyolardı hatta. Sevindim onun adına tabiki ama, ben de istiyorum stres yaotıgım için üzülüyorum yok yere. Akışına bırakmak lazım

Arkadaşlar bende adetimden 1 gün sonra ovülasyon testine başladım 12 ve 13. Gün de pik gördüm 11. Günün akşamından beri değerlendiriyoruz. Test bugün silikleşmeye başladı bi tek dün akşam değerlendirmedik arka arkaya değerlendirdiğimiz için acaba bu akşamı da değerlendirsem mi ki asıl bugün mü çatlamış

Eklentiler

• 0AB707C5-C646-40A7-95F1-7B56032CE88D.jpeg
    156,7 KB · Görüntüleme: 30
  • 0F72C77D-3ADC-43B4-BE54-48EF75D857E9.jpeg
    215,8 KB · Görüntüleme: 30
  • 8A4FF5B9-3FC4-448B-8A5E-39143C4EAFAA.jpeg
    222,4 KB · Görüntüleme: 26
  • E291C193-40E5-4044-94AD-3AE5B497276A.jpeg
    202,7 KB · Görüntüleme: 30
  • F74A0EF8-863B-4824-9951-0EC2FFD5E35A.png
    607,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 6591C794-B5D6-479B-A066-0D8A2BC267E1.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 25
Bi hastalığın var mı kuzum
Yok çok şükür. Ama temmuzdan beri dediysem daha bu ay basladık, geçen ay bebek istemeye basladık. Bu ay çalışmalara. Aylardır denemiyorum tabi. Ovulasyon yaptım ilk kez 22sinde. 20simdem beri ilişki yaşıyoruz son bikaç gündür her gün. Bugün çatladı yumurtam. Dünü değerlendirdik bu aksamı da değerlendireceğiz. Sonra kıbleye yönelip Allah'ıma dua edeceğim hayırlısıyla saglıklı bir bebegim olması için. Siz de eksik etmeyin duanızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…