Ovülasyon testime bakar mısınız koyulaşmadan silikleşti

Ondan önce yumurtamanız ne durumdaydı?
10 aydır korunmayı bırakıyorum öncesinde hiç takılmazdım akıntı takibi bile yapmazdım adetlerim düzenliydi. Ne zaman korunmayı bıraktım dengem şaştı. 10 aydır korunmuyorum ve bu sürede reglim 4-5 gün ileri geri bazen oynardı bazen gününde gelirdi ama olurdum mutlaka.Haziran ayında ovülasyon testi yapmaya başladım. Hiç pik görmedim. Eylül ayında vitamin almaya başladım ve o ay pik oldu. Haziran ayından öncesini bilmiyorum yumurtlama konusunda

Vitaminin önemli olduğunu biliyorum. Ben de vitamin kullandığım ay gebe kalmıştım ama olumsuz sonuçlandı. Selenyum, red kril oil gibi birkaç vitamin almıştım. Şimdi supradin alıyorum çok olmadı bakalım etki edecek mi.

Bana da haber verir misiniz son durumu
Benim hala koyulaşma olmadı
Canm haber ver demiştin . Ben bu gün gittim doktora yumurtam gayet gelişmiş çatlama iğnesi vuruldum demekki ovülasyonntesti bozukmuş öyle düşüyorum doktor tüm tahlillerin yaptı güzelce muayene etti . Çok iyi durumda yumurtan dedi

Hadi ya çok sevindim

Bende aynı durumu yaşadım koyulaşma oluyordu bu gün birden bire kayboldu cizgi ben bu ay birde yumurta geliştirci klomen kullanmıştım böyle oldu salı günü kontrolüm var bakalım doktor ne diyecek
Merhaba , bende de aynı durum var bana da bakabilir misiniz rica etsem? geçtiğimiz ay pili görmüştüm ama bu ay pik olmadan silikleşti direkt bugün yaptğımda hiç çizgi bile çıkmadı

Eklentiler

• 0733E1E4-2C3D-4ABF-BD7B-1F2C2E2967F4.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 106
Merhaba , bende de aynı durum var bana da bakabilir misiniz rica etsem? geçtiğimiz ay pili görmüştüm ama bu ay pik olmadan silikleşti direkt bugün yaptğımda hiç çizgi bile çıkmadı
Bence siz 27 sinden sonrasını bir gün dolu bir gün boş şekilde değerlendirin derim
Yani testleriniz pik gibi ama değil gibi. Biraz karmaşık. Keşke bende bu kadar bile çizgi olsa. Hiç koyulaşmadı ama akıntım var nasıl oluyor anlamıyorum. Siz dediğimi yapın riske atmayın

Aynn sizin pike cok yakın benim o kadar bile olmamıştı teste si her gün değerlendirin bir kaç gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…