Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Testime lütfen bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim ikinci ovulasyon denemem di ama yine adet oldum. Biteli 2 gün oldu inş bu ay bizler tutar ız da seviniriz
Benim de geçen ay 6 gün gecikti malesef olmadı bu ay da normalde 7. gün abdesti almam gerekiyordu ama bugün 10. Günüm ama hayla abdest alamadım 😔ilk defa böyle oldu cumartesi günü de şehir dışına çıkıyorum mecburen bu ayı değerlendirme yapamayacağım Nisan ayında inşallah o zaman da ramazan oluyor bilmiyorum yaa kafam çok karışık çevrendeki herkes düğün yapanlarla doldu hamile kalanlar var bana inat mış gibi geliyor 😔

Neler oluyor ah yumurtalar ah 🤔🤷🏻‍♀️☺️

Eklentiler

• 8D248DEE-7F49-470A-B05E-4C5FBAEDAF8A.jpeg
    8D248DEE-7F49-470A-B05E-4C5FBAEDAF8A.jpeg
    100,1 KB · Görüntüleme: 36
merhaba biz 10 da kandil diye birlikte olmadık(cocuk olursa tutarsa sakat olurmuş öyle inanıyor :KK43: ) 11 de olduk bugün 12.gün yine koyu bugünde olmalıyız dimi

Eklentiler

• son.JPG
    son.JPG
    52,4 KB · Görüntüleme: 33
merhaba biz 10 da kandil diye birlikte olmadık(cocuk olursa tutarsa sakat olurmuş öyle inanıyor :KK43: ) 11 de olduk bugün 12.gün yine koyu bugünde olmalıyız dimi
Canim asıl bugun pik olmus. Yarin catlama olur bugun birlikte ol yarını bos gec bi sonraki gunu yine degerlendir. Herkesin inanci bisey diyemem ama eslerin birlikte olmasi mutlu olmasi bile ibadettir

Bir koyu bir silik gidiyoruz bakalım 🤔

Eklentiler

• 173D16E7-1DF4-45C3-A950-A81C505A6051.jpeg
    173D16E7-1DF4-45C3-A950-A81C505A6051.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 32
Yaptirdim dun kuzum 84.99 cikti yarinda yaptircam insallah bi sıkıntı cikmadan ilerler
Cok sevindim cnm hayirli haberler inş..🥰 ya bende 8 marttaki pikten sonra dune kadar degerlendirdik pazartesi regl bat bakalim nolcak cok gec yumurtlama oldum ya 🤔 oglumda da geç dollenme olmustu benim bakalim tutar ins yaa

Cok sevindim cnm hayirli haberler inş..🥰 ya bende 8 marttaki pikten sonra dune kadar degerlendirdik pazartesi regl bat bakalim nolcak cok gec yumurtlama oldum ya 🤔 oglumda da geç dollenme olmustu benim bakalim tutar ins yaa
Valla kuzu 12 gun sonra yaptir kan testini varsa mutlaka cikar

Valla kuzu 12 gun sonra yaptir kan testini varsa mutlaka cikar
Aynen cnm acele etmicem zaten beklicem ya sonra erken yapinca hayal kirikligi oluyo üzülüyo insan.regl olacak gibi 2 3 gundur dehset kasık ağrısı var bicak saplar gibi vuruyo akıntı oluyo regl olacak gibi.bi yerde okudum yumurtlamada degrlendirdigimiz icin bu agrilar ondan olmasi normalmis 🤔

Benim de geçen ay 6 gün gecikti malesef olmadı bu ay da normalde 7. gün abdesti almam gerekiyordu ama bugün 10. Günüm ama hayla abdest alamadım 😔ilk defa böyle oldu cumartesi günü de şehir dışına çıkıyorum mecburen bu ayı değerlendirme yapamayacağım Nisan ayında inşallah o zaman da ramazan oluyor bilmiyorum yaa kafam çok karışık çevrendeki herkes düğün yapanlarla doldu hamile kalanlar var bana inat mış gibi geliyor 😔
al benden de o kadar sanki bütün dünya daki kadınlar aynı anda hamileyim dicekmiş gibi geliyor herkes hamile

Aynen cnm acele etmicem zaten beklicem ya sonra erken yapinca hayal kirikligi oluyo üzülüyo insan.regl olacak gibi 2 3 gundur dehset kasık ağrısı var bicak saplar gibi vuruyo akıntı oluyo regl olacak gibi.bi yerde okudum yumurtlamada degrlendirdigimiz icin bu agrilar ondan olmasi normalmis 🤔
Bide ayy daha düşünmüyorduk tripleri yok mu ayy 😖

X