Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testine bakar mısınız lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla home office in ilk zamanlari yemek temizlik ne varsa yapiyordum da :halay: simdi bir de musteri aramasi cikti. Maksat bos durmayalim. Satis da olsun 🤣 Onume gelmiyor burada islemler diye. Devam eden islerin disinda bir de arama yapiyorum cagri merkezi gibi. :kızgın: saat 5 olmadan kalkamiyorm pc basindan resmen.
Evet canım evde gün yapıyorsunuzdır şimdi işler aksar ondan ek iş şart 😁 kolay gelsin çağlacım 🌸

Bi gidiyomusum bebiş var diyomus=)
Normaldr reglim böyle gecikince ohooo ne heyecanlar ne heyecanlar olurduda bende=)
Bu ara yoğunluktan düşünemiyorum bakma=)
Dun ruyamda seni gordum aslinda 5 tane test yaptim 5 i de pozitif diyodun 😁 heheh insallah oyle biseye cikar :)
Gidince direkt kese kalp atisi gorup geliyor mussun 😅
Insallah by ihtimal gerceklesir :)
Ama oncesinde bi test yapabilseydin en azindan bilirdik hazirlardik kendimizi 🙈

Dun ruyamda seni gordum aslinda 5 tane test yaptim 5 i de pozitif diyodun 😁 heheh insallah oyle biseye cikar :)
Gidince direkt kese kalp atisi gorup geliyor mussun 😅
Insallah by ihtimal gerceklesir :)
Ama oncesinde bi test yapabilseydin en azindan bilirdik hazirlardik kendimizi 🙈
Ayy valla mı kuzucan😁
Keskee çıksa rüyann 😁 =)
Sabah erken hastaneye gidices aslında olmadı uyanınca bi yaparım belki bakim =)
Niye gecikti onuda anlamadım =)
Taa o yumurtlama zamanlarından sonrada ne deneme ne bişey fırsat olmadı🤭
Normalde regl olsaydım zmanında tam bu hafta yumurtlama haftamdı=)

Ayy valla mı kuzucan😁
Keskee çıksa rüyann 😁 =)
Sabah erken hastaneye gidices aslında olmadı uyanınca bi yaparım belki bakim =)
Niye gecikti onuda anlamadım =)
Taa o yumurtlama zamanlarından sonrada ne deneme ne bişey fırsat olmadı🤭
Normalde regl olsaydım zmanında tam bu hafta yumurtlama haftamdı=)
Keske canim 🌸💗 Yani testin varsa bak bi ona gore yol cizilir, isler epey oyaladi gercekten seni meraksiz durdun 😁

Canım doktora göründün mü ateşin normalmiymiş umarım Bi sıkıntı yoktur nasılsın?
Ateşim yokmuş ama eşim de fark etmişti çıkar gibi geliyordu. İdrar yolları enfeksiyonu çıktı ama şimdi geçti çok teşekkür ederim sorduğun için 🌸
Senin nasıl gidiyor her şey 😇

Ateşim yokmuş ama eşim de fark etmişti çıkar gibi geliyordu. İdrar yolları enfeksiyonu çıktı ama şimdi geçti çok teşekkür ederim sorduğun için 🌸
Senin nasıl gidiyor her şey 😇
Önemli bişey olmamasına sevindim aman dikkat et Allah korusun sağlıkla gelsin inşaallah bebiş ❤️
Ben maalesef değerlendiremedim 1 gün dışında ama şu Bi kaç gündür çok kasıklarımda ağrı var birde yoğun bir şekilde sarı akıntım var bende enfeksiyondan şüpheleniyorum

Önemli bişey olmamasına sevindim aman dikkat et Allah korusun sağlıkla gelsin inşaallah bebiş ❤️
Ben maalesef değerlendiremedim 1 gün dışında ama şu Bi kaç gündür çok kasıklarımda ağrı var birde yoğun bir şekilde sarı akıntım var bende enfeksiyondan şüpheleniyorum
İnşallah canım yarın kontrolüm var inşallah her şey yolundadır 🙏🏼
bugün adetin ilk gününden itibaren kaçıncı gün? Uğurlu günlere mi girdik🤓
Üşütmüş olabilirsin idrar yolları çok hassas. Bol su, ayakları sıcak tutmak ve maydanoz suyu falan iyi gelebilir. Çok geçmiş olsun sana da 😘

İnşallah canım yarın kontrolüm var inşallah her şey yolundadır 🙏🏼
bugün adetin ilk gününden itibaren kaçıncı gün? Uğurlu günlere mi girdik🤓
Üşütmüş olabilirsin idrar yolları çok hassas. Bol su, ayakları sıcak tutmak ve maydanoz suyu falan iyi gelebilir. Çok geçmiş olsun sana da 😘
Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşaallah 🥰
16 günüm bu ay kür kullandım o mu yaptı etkiledi anlamadım belim kopuyor oturup kalkarken bacağıma ağrı giriyor kasığımda çok ağrı var yani adetimin 9 günü değerlendirebildim sadece o yüzden ihtimal bile veremiyorum ama kürden olmuş olabilir mi acaba kafama göre de kullanıyorum böyle şeyler sonum hiç iyiye gitmiyor 😂😂😂

Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşaallah 🥰
16 günüm bu ay kür kullandım o mu yaptı etkiledi anlamadım belim kopuyor oturup kalkarken bacağıma ağrı giriyor kasığımda çok ağrı var yani adetimin 9 günü değerlendirebildim sadece o yüzden ihtimal bile veremiyorum ama kürden olmuş olabilir mi acaba kafama göre de kullanıyorum böyle şeyler sonum hiç iyiye gitmiyor 😂😂😂
Çok sağol canım💗
Ovulasyon testin varsa bakmak ister misin ki yarın belki daha yumurtlamamışsındır. Ya da bi deneme daha ayarlayabilsen 🙈 olur mu olur yani 🍀

Çok sağol canım💗
Ovulasyon testin varsa bakmak ister misin ki yarın belki daha yumurtlamamışsındır. Ya da bi deneme daha ayarlayabilsen 🙈 olur mu olur yani 🍀
Maalesef hem ovülasyon testim yok hemde maalesef değerlendireme şansım yok annem rahatsız annemin yanında kalıyorum ballı tarçın kürü kullandım yorumlarına baktım kimi insanın gebelik le sonuçlanmış kimisinin dengesini bozmuş yumurtayı büyütüyor ve erken çatlamasına sebep oluyormuş bende internetten araştırıyorum bekleyip göreceğim

Maalesef hem ovülasyon testim yok hemde maalesef değerlendireme şansım yok annem rahatsız annemin yanında kalıyorum ballı tarçın kürü kullandım yorumlarına baktım kimi insanın gebelik le sonuçlanmış kimisinin dengesini bozmuş yumurtayı büyütüyor ve erken çatlamasına sebep oluyormuş bende internetten araştırıyorum bekleyip göreceğim
Cok gecmis olsun insallah ciddi bir sey yoktur.
Erken yumurtalattigini ben de duymustum. 10-14 gun kullanip birakmak gerekiyor sanirim kuru kist falan yapmasin diye.
Once saglik olsun da yine degerlendirirsiniz 🙏🏼

Cok gecmis olsun insallah ciddi bir sey yoktur.
Erken yumurtalattigini ben de duymustum. 10-14 gun kullanip birakmak gerekiyor sanirim kuru kist falan yapmasin diye.
Once saglik olsun da yine degerlendirirsiniz
Teşekkürler canm çok şükür önemli bir şey yok
Bende 9 10 gün kadar kullandım hayırlısı bakalım 😘😘

Kızlar adet bitiminden diger adete kadar gun asiri iliski yasasak ovulasyon testine gerek var mı?
Bence en sağlıklısı düzenli ilişki ben ovülasyon testini 1 ay yaptım görev gibi insan geriliyor şayet düzenli ilişkiye girme imkanın varsa bencede kullanma derim hem parana yazık hemde kendini boşuna germemiş olursun şahsen ben çok gerildim yinede siz bilirsiniz

X