Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bu konu geride kalmis ama karsima cikti acaba gercekten dogru mudur ovu.testinin hamilelik testinden oncesinde cift cizgi cikmasi..benim bugun 4 gun var silik cikti ovulasyon testim.gebelik testim 2 tane kaldi o yuzden onlari insallah regl gunu ve gecikirsen inswllah o zaman kullanmak istiyorm

Bu konu geride kalmis ama karsima cikti acaba gercekten dogru mudur ovu.testinin hamilelik testinden oncesinde cift cizgi cikmasi..benim bugun 4 gun var silik cikti ovulasyon testim.gebelik testim 2 tane kaldi o yuzden onlari insallah regl gunu ve gecikirsen inswllah o zaman kullanmak istiyorm
Bu ay hamile olup yapan 4 arkd vardi 4 dunde de regle iki gun falan kala kipkirmzydi t

Ovulasyon testinde 2.cizgi herzaman var.
Ben gebelik testi yaptiktan sonra ovulasyon testi denedim. T cizgisi C den cok asiri koyu sekilde cikti. Dogru yani ama yumurtlama zamaniniz olmadigindan emin olun.

Ben gebeliğimi ovülasyon ile öğrendim bugün adetin 3. Günü elimdeki testleri kullanıyordum şuan testim bu durumda

Eklentiler

• 0504187C-A815-4D4B-8FB6-BC9E57BF1624.jpeg
    0504187C-A815-4D4B-8FB6-BC9E57BF1624.jpeg
    175,4 KB · Görüntüleme: 134
Merhaba çık geçmiş tarih ama merak etti. Gebelik varmışmış o ay 😊

canım gecen ay benim adetim gecikmişti ve ozaman 5 gün gecikince koşa koşa acil e gittik hiç gecikmezdi ama o,00 gördük eşim moralman çökmüştüü ama sen moral topla eşinede destek ol. ben hemen netten araştırmalar a devam ettim ailemle hiç paylaşamadım,
havuç kürü ballı karışım vs denedim, belimin altına yastık koyma vs. ve hep Allah büyük o isteyin birsürü sıkıntısı olan insalrda bile oluyor meryem süresi hz zekerria ben kısırım çocuğum nasıl olsun diyor ama oluyor inanc ve ümidinizi kaybetmeyin

Herkese merhaba, bu konu basligi biraz geride kalmis ama yine de sansimi deniyorum:) ovulasyonla gebeligi ogrenen cok kisi var.
Benim merak ettigim su, yumurtlamadan kac gun sonra ovulasyon testi gebeligi gostermeye basliyor?
Mesela yumurtlamadan 11 gun sonra silik olup 12-13. Gunden sonra koyulasma olabilir mi? Boyle ornekler var mi?
Umarim gorup cevaplayanlar olur…

Herkese merhaba, bu konu basligi biraz geride kalmis ama yine de sansimi deniyorum:) ovulasyonla gebeligi ogrenen cok kisi var.
Benim merak ettigim su, yumurtlamadan kac gun sonra ovulasyon testi gebeligi gostermeye basliyor?
Mesela yumurtlamadan 11 gun sonra silik olup 12-13. Gunden sonra koyulasma olabilir mi? Boyle ornekler var mi?
Umarim gorup cevaplayanlar olur…

Ben de merak ediyorum inşallah bilen biri yazar :/
Ovulasyon testinde silik cizgi her zaman çıkıyor, sadece yumurtlama dışında koyu veriyorsa hamilelik anlamına geliyor. Benim testlerime buradan bakabilirsiniz. Ben reglime 3 gün önceden elimdeki ovulasyon ile öğrendim. Hamilelik Testi ve LH testlerim

Kızlar yumurtlamın 8.günü gebelik testi yaptırdım daha doğrusu çok kötüydüm doktor ilaç yazmak için onu da istedi ve çok düşük çıktı ben yine de tembihlemiştm hamileliğe uygun yazın diye. İshal mide bulantısı çok kötüyüm ilk hamileligm gibi oldum ama bu sefer mide bulanması daha çok. Ovulasyon bırakmıştm aslında bi gün ara vermiş oldum gece de tekrar şüphelendim aşırı gazım vardı ve gögüslerimde kahverengilik artmıştı tekrar sabah ovulasyon yaptım çift çizgi çıktı yumurtlama günü gibi. Bi kaç güne gebelik testi yapıp güncellerim. İnşallah hamileyimdir. (bugün yumurtlamamın 10.günü)
IMG_20220114_113011.jpg

Kızlar yumurtlamın 8.günü gebelik testi yaptırdım daha doğrusu çok kötüydüm doktor ilaç yazmak için onu da istedi ve çok düşük çıktı ben yine de tembihlemiştm hamileliğe uygun yazın diye. İshal mide bulantısı çok kötüyüm ilk hamileligm gibi oldum ama bu sefer mide bulanması daha çok. Ovulasyon bırakmıştm aslında bi gün ara vermiş oldum gece de tekrar şüphelendim aşırı gazım vardı ve gögüslerimde kahverengilik artmıştı tekrar sabah ovulasyon yaptım çift çizgi çıktı yumurtlama günü gibi. Bi kaç güne gebelik testi yapıp güncellerim. İnşallah hamileyimdir. (bugün yumurtlamamın 10.günü)
Eki Görüntüle 2988132
Sonuc ne oldu?

Merhaba, başlığı hal takip eden var mı bilmiyorum ama yardımcı olursanız çok sevinirim. Benim bata 2 gün var, ovulasyonum orta seviyede koyu çıkıyor. Ama 5-6 gündğr lekelenme şeklinde kanamam var.
Aynısınu yaşayan var mı?

Merhaba, başlığı hal takip eden var mı bilmiyorum ama yardımcı olursanız çok sevinirim. Benim bata 2 gün var, ovulasyonum orta seviyede koyu çıkıyor. Ama 5-6 gündğr lekelenme şeklinde kanamam var.
Aynısınu yaşayan var mı?
Merhaba,
Sonucunuz ne oldu acaba merak ettim

Kızlar ben gezinirken bir konuya rastladım. Ovülasyon testi ile gebeliğini daha erken öğrenenler varmış. Bat'a yakın ikinci çizgi kontrol çizgisi kadar koyu oluyormuş gebelik varsa. Aşağıya konunun linkini bırakıyorum. Deneyeniniz var mı hiç?

Kızlar ben gezinirken bir konuya rastladım. Ovülasyon testi ile gebeliğini daha erken öğrenenler varmış. Bat'a yakın ikinci çizgi kontrol çizgisi kadar koyu oluyormuş gebelik varsa. Aşağıya konunun linkini bırakıyorum. Deneyeniniz var mı hiç?

Yanlış yere yazdım ayyy :KK43:

X