Öyle bir an moodum geliyor ki „insanlardan tiksinme“

Dün tekrar ufaktan antidepresana geçtim. Tavsiye edebilirim kendi adıma. İki yıl kullanmıştım bı tık rahatlatıyor 😕
Son carem o olur simdilik onu askiya aldim. Önceki cevabi da aciklama yazdim ☺️

Tabi bana Dr yazmıştı önceden. reçetesiz de satılıyor gerçi ama siz önce muayene olun. Cipralex . Ben çok düşük kullanıyorum onu ayarliyorlar başta. İlk üç gün çeyrek sonra yarım falan... Size ne kadar gerekir bilemeyiz. Bırakırken bı hafta baş dönmesi oluyor ama o sıkıcı
Aaaa evet sahi bu simdi yorumunu görebildim. 10 mg ben ikiye bölüp iciyordum bi tik rahatlatiyor dediginiz gibi. Vertigonuz var miydi? Bende birakirken bi bas dönmem olmadi

Tabi bu tür ilaçların doktor eşliğinde alınmasında fayda var. Ben şimdilik resim yapıyorum düzenli iyi geldi, şu anda ihtiyaç duymuyorum sadece bilgilenmek için sormuştum
Hep iyi olabilsek keske su ataklar olmazsa, siz resim yapiyorsunuz bense spora geri döndüm 😊 son gelismelerden nasilsin peki?

Hep iyi olabilsek keske su ataklar olmazsa, siz resim yapiyorsunuz bense spora geri döndüm 😊 son gelismelerden nasilsin peki?
Ya şöyle diyim beni sıkan bir konu vardı onu farklı arkadaşlarımla paylaştım epey rahatladım, yarın da doktora gidip tiroidlerime baktıracağım. Resim iyi geldi bana biraz da ev işleri netflix

Ya şöyle diyim beni sıkan bir konu vardı onu farklı arkadaşlarımla paylaştım epey rahatladım, yarın da doktora gidip tiroidlerime baktıracağım. Resim iyi geldi bana biraz da ev işleri netflix
Rahatladiginiza sevindim.

bosandim ailemin evine döndüm 2 yildir ailemin evinde yasiyorum. Bana pek karismazlar sorun yok, 1 seneye yakin hayatimda biri var suanlik böyle evlilik gibi düsünmüyorum (acelesi yok). Iki gündür bana birseyler oluyor hic birileriyle problemim yok ancak öyle bi moodum düsüyor böyle insanlardan tiksinmekten yalnizliga ihtiyacim var dinlenmeye aileme diyorum beni kendi halimle birakin soru sormayin veya benimle konusmaya calismayin diyorum annem noldu erkek arkadasinla problemin mi var diye soruyor hayir bir problem olmadigi ayrica bu seni ilgilendirmedigini suan modum düsük nedeni bilmiyorum gelmeyin bu kadar üstüme asiri geriliyorum diyorum anlamadilar üstüne basa basa kesin birsey oldu diyor ya bende istemsiz sekilde gerildim ters cevap verdim. Hadi birsey oldu diyelim bilipte napacaksin veya birsey olmadi diyorum kesin birsey oldu diyorsun yaptigin yanlis bir insanin üstüne bu kadar gidilmez anne beni bir sal yalvaririm dedim, kendimi dizginlemeye calistim. herhangi bir problemim yok durduk yere olur. Kafa tatili istiyorum böyle bir yere sahilde sakin huzur sessiz ama tek basima onu yapamiyorum malum türkiyede insanlari kötü sag da cikamayabilirim. Bu moodundan nasil kurtulacagim? herkesten tiksinme hissi herseyden nefret etme hissi vb. , Galiba insanlardan bunaldim ben. Siz diyeceksiniz bu mu dert :KK43: tükenmislik sendromu gibi birsey yasiyorum duygularim asiri yogun olunca beni boguyor. Cok karisik yazdim degil mi kusuruma bakmayin.
Kalp kırıyorsunuz belki kontrol edemiyorsunuz ama bilincindesiniz annenize daha saygılı davranmak zorundasınız.

Gayet güzel bir aileniz var .

Bir tatile çıkma durumu yokmu sevgilinizle mesela bir hafta sonu bile evden uzaklaşın biraz .

Ben psikologa gitytm acikcasi.Ücretsiz sehir hastanesine bagli hizmet veren de varmis.Bana sanki mesguliyetle ya da gezmeyle aşamayacaksiniz gibi geldi.Ben ucretli gittim hatta esim niye para veriyorsun demeye yeltendi ama anlattikca ve agladikca rahatladim seanslarda.Eylül basi yine baslayacagım.

Kalp kırıyorsunuz belki kontrol edemiyorsunuz ama bilincindesiniz annenize daha saygılı davranmak zorundasınız.

Gayet güzel bir aileniz var .

Bir tatile çıkma durumu yokmu sevgilinizle mesela bir hafta sonu bile evden uzaklaşın biraz .
Evet o günün sakinlestikten sonra farkina vardim konusup özür diledim bu gercekten elimde olmayan birsey idi bunu anlatmaya calistim. O gün nolduysa öyle oldu annem bana seni anliyorum bunlar da gecicek yapacak birsey yok diyor. Ama hala bunlari asamazsam bu kontrollü yapamadigim tekrarlama olursa mecburen doktora gidecegim. Sevgilimle bi yere tatile gitmem zor gibi ailem buna hos karsilamaz tek basima gitmem gerekiyor veya kizlarla :KK43:

Ben psikologa gitytm acikcasi.Ücretsiz sehir hastanesine bagli hizmet veren de varmis.Bana sanki mesguliyetle ya da gezmeyle aşamayacaksiniz gibi geldi.Ben ucretli gittim hatta esim niye para veriyorsun demeye yeltendi ama anlattikca ve agladikca rahatladim seanslarda.Eylül basi yine baslayacagım.
Nasil yani? Devlet mi karsiliyor. Ücretsiz ise peki ilgili mi? Bazi doktorlar var sadece dinleyip yorum yapmiyor bakayim ben de bu sehirde ücretsiz psikolog var mi diye

Evet o günün sakinlestikten sonra farkina vardim konusup özür diledim bu gercekten elimde olmayan birsey idi bunu anlatmaya calistim. O gün nolduysa öyle oldu annem bana seni anliyorum bunlar da gecicek yapacak birsey yok diyor. Ama hala bunlari asamazsam bu kontrollü yapamadigim tekrarlama olursa mecburen doktora gidecegim. Sevgilimle bi yere tatile gitmem zor gibi ailem buna hos karsilamaz tek basima gitmem gerekiyor veya kizlarla :KK43:
Kız kıza tatili hiç bir erkeğe değişmem şu an 😂

X