Öz Annem konusunda kararsiz kaldim

Offff çok karışık durumlar. Ben de aynısını yaşadım diyebilirim. Tek farkımız benim eli süpürgeli cadı üvey annem vardı.
Hep annemi suçladım beni bıraktığı için.
Ama geçen sene annemi kaybettim. Onu anlamaya çalışmadığım için çok pişmanım. Şimdi şimdi okb olabileceği ihtimalini düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Çünkü belirtileri o yöndeydi. :KK42::KK42::KK42:

Irtibatı koparma. Ne derse tamam de geç. Isterse babana küfretsin.
Sen haklısın, öyle olması lazımmış de.
Gecmisi didiklemenin hiç kimseye faydası yok canım.

ayrica google bakiyorum, kelimelere, google translate, zor kelimelerede.
madem önemli söyleyim, annem evliyken babamla hep türkce konustu, babamsa ingilzice veya ibrahinice. ayrilinca 17 yasima kadar, tükceyle hic bir yüzlesmek olmadi. 17 yasinda tatile geldim turkiyedye, bodruma, orda kac sene sora gine türkce duydum. sora annemle iletsimde ingilizce konustuk ilk zaman, gittikce audio dinliyerek ögrendim, yani yazma yokdu. yaziyi aktiv olarak kursda, daha evel biraz evde. simdi umarim herkes anladi

Offff çok karışık durumlar. Ben de aynısını yaşadım diyebilirim. Tek farkımız benim eli süpürgeli cadı üvey annem vardı.
Hep annemi suçladım beni bıraktığı için.
Ama geçen sene annemi kaybettim. Onu anlamaya çalışmadığım için çok pişmanım. Şimdi şimdi okb olabileceği ihtimalini düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Çünkü belirtileri o yöndeydi. :KK42::KK42::KK42:

Irtibatı koparma. Ne derse tamam de geç. Isterse babana küfretsin.
Sen haklısın, öyle olması lazımmış de.
Gecmisi didiklemenin hiç kimseye faydası yok canım.
okb??

o ögrenmek konusunu, kursa gittim aktiv kitabla calistim yaziyi felan. konusma uzun süredir var
O zaman annenizle tekrar görüşmeye başladığınızdan beri öğreniyorsunuz aslında yani 11 senedir. 1 senede öğrendim yazınca sanki sıfırdan öğrendin öğrendin gibi algılanıyor.

O zaman annenizle tekrar görüşmeye başladığınızdan beri öğreniyorsunuz aslında yani 11 senedir. 1 senede öğrendim yazınca sanki sıfırdan öğrendin öğrendin gibi algılanıyor.
ben yaziyi demek istedim. dedim gibi biraz evde calismistim ama kursda yaziyi ögrendim. kursdan sorada evde baya calistim

aslinda babam hakkinda bunu yazmak istemiyorum, ama burda beni yardimci olmak isteyen cok, babam cok capkin, beni büyüten annemidi cok aldatti, ama o babamdan kopamiyor. babamin huyu böyle maalesef

:-( iste birgün annem ölünce, o aciyi yasamak istemiyorum. maalesef umrumda olucak.
O yüzden anneni tedaviye ikna etmeye çalış. Hatta beraber destek alın. Ne kadar da senin annen olsa seni o büyütmediği için çatışmanız normal. Bunu beraber atlatın.

ben yaziyi demek istedim. dedim gibi biraz evde calismistim ama kursda yaziyi ögrendim. kursdan sorada evde baya calistim
Zaten önemli olan konuşmayı iyi öğrenmek, yazıyı öğrenirsin her türlü, bol bol kitap oku. Bende yurtdışında doğup büyüdüm annem babam öğretti Türkçeyi, onun dışında herhangi bir kursa gitmedim.

Zaten önemli olan konuşmayı iyi öğrenmek, yazıyı öğrenirsin her türlü, bol bol kitap oku. Bende yurtdışında doğup büyüdüm annem babam öğretti Türkçeyi, onun dışında herhangi bir kursa gitmedim.
latin alfabe oldukdan sora kolay, ibrahinice yaziyi ögrenmek cok zor, ama onu kücüken örenmistim ondan dolayi beyin daha iyi aldi :-D

latin alfabe oldukdan sora kolay, ibrahinice yaziyi ögrenmek cok zor, ama onu kücüken örenmistim ondan dolayi beyin daha iyi aldi :-D
Zaten bir yabancı dil öğrenen sonrakileri çok daha kolay öğreniyorum. Neyse konuya dönersek, ben anneni biraz takıntılı buldum sen ne güzel affetmişsin beni terketti deyip affedemem dememişsin ama annen hala babanı suçluyor onca sene geçmiş artık geçmişi geçmişte bırakması lazım. Bence sen kendi hayatına bak nerde istiyorsan orda yaşa, vicdan yapmana gerek yok.

götürmek istemis ama ben gitmek istememisim, cünkü dedemi bekliyordum, yakalanmakdan korktu icin abimi sadece almis
ay ne sacma bır gerekce resmen sacma bır bahane uydurmus
yalnız babanızında habıre cocuk yapması habıre uremesı
kac kardessınız toplamda 10 falan mı ? bıldıgınız 3 kadınla resmı evlılık yapmıs bılmedıgınızde var mı bellı degıl masallah

sızın sansızlıgınız aılenız. anne babamızı secemıyoruz , ben ıkısınınde durust olmadıgını goruyorum ve ıkısıde sıze ıyı gelmeyecek.
uvey annenız ne tatlı ınsanmıs. bence tek adam yerıne konulacak kısıde o. onun dısında hepsıne aynı uzaklıkta olurdum al bırını vur otekıne cunku

X